yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (0)

  1. Sevgiliyle ilk haftalar geçirilmiştir, arada ufak ufak iltifatlar olsa da herhangi bir duygusal olarak ciddi konuşma daha yaşanmamıştır..

  Bir gün plan yaptık, akşam evinde şarap içeceğiz, arka fonda hafif bir müzik, şarap bardakları boşalıyor, doluyor daha duygusal konular konuşulmaya başlanıyor, yüksek lisansımı askerlik zamanına getirmeler, iki sene yurtdışında yaşamalar, sen benimsin ben seninimler, adam anlattıkça anlatıyor, ben o anlattıkça şaraptan daha büyük yudumlar alıyorum; hem aşk sarhoşu olmuşum, hemde şarap vurmuş sağolsun.

  Böyle yaklaştı bana, öptü öpecek falan benim kalbim göğüs kafesimden çıkabilse boğaziçi köprüsünü 3 saniyeye geçebilecek hızda; ben tabi ne yapacağımı şaşırdım adam bana doğru eğilirken ay dur dedim kafamı çevireyim de ben yanağından öpmüş olayım.

  NERDEN BİLEBİLİRDİM Kİ ADAM hızlı İNİŞE GEÇMİŞ, DUDAKLARıM alnının HİZASıNDA???? ŞULAAAP DİYE ADAMıN ALNıNDAN ÖPTÜM! ADAM BANA HELALİMSİN DİYEMEDEN BEN ALdım ADAMı NAMUSUMA....

  Ukte: (yazar: jadenoma)

  8 mart 2016 22:20 8 mart 2016 22:22

  2. Balayından yeni gelmişiz zaten balayı da rezil geçmiş hem hava kötü hem biz kavga etmişiz neyse işte geldik atatürk havalimanına annemler de ataköyde oturuyo biz o zaman pendikteyiz eve geçmeden annelerde dinlenelim bir gün dedik kaldık. Akşam uyuduk sabah bir ağrıyla uyandım aman Allah'ım nasıl bir Sancı tamam ibs filan var arada böyle olurum ama neyse dedim tuvalete gittim tuvalet de bizim odanın yanında maalesef ki o sancıyla sessiz sessiz gaz çıkaramadım zaten Hayatım boyunca da öyle bişey yaşamamıştım :D yaklaşık 20 dakika kadar tuvalette kaldım yatağa döndüm sessizce girmeye çalışırken adam o ben diildim de dedi :D beni Aldı bi Gülme vallahi ben aslında böyle bi insan dilim diyorum yaa bırak ilk günden gösterdin gerçek yüzünü diye Gülüyor bu da artık Kırılma noktasını aşmış olduk gerçi o Kırılma noktasını arabasında hapşurduğunda yaşamıştık aslında ama o başka bi hikaye o onun rezil olduğu an :D yalnız bir daha da öyle bişey yaşamadım gerçekten Şansa bak :D

  9 mart 2016 00:04

  3. yaşanmamış anlardır.

  rezil olmamanız için size en büyük ipucu.

  """"sevgilinizin olmaması."""

  sevgili yok- rezillik yok.

  9 mart 2016 00:06


  4. Eski sevgililerimden biri öğrenci evinde kalıyordu. Ben de yurtta kalıyordum. Yurt Kahvaltıda küçük kaplarda tereyağ, bal falan verirlerdi. ben de artan olursa poşete koyup sevgilime götürüyordum.

  Günlerden bir gün, kompedan poşetine koydum bu yağ, reçel, tereyağ kaplarını. Kompedan da bildiğimiz gibi giyim, kozmetik, iç çamaşır vs satılıyor. Ben buradan hiç iç çamaşır almadım ama. Hep oje almıştım. Oda arkadaşlarım da ben de poşetleri dolap ve duvar arasına sıkıştırırdık ve onlar da o mağazadan alışveriş yapardı.

  Neyse işte ben koydum nevaleyi kompedan poşetine, gittim sevgilimin yanına. Çocuk poşetten fiş buldu çıkardı. 'Bakabilir miyim?' dedi. Ben de kendimden emin bir şekilde 'tibiki bikibilirsin cinim :* ' dedim. Çocuk fişe baktı. 'Aaaa iç çamaşır yazıyor.' Dedi. Ben şok oldum. İç çamaşır tabi ki kötü bir şey değil ama çocuk orada kibarca uyardı beni :p ben de büyük bir öz güvenle 'bikibilirsin cinim' dedim sdadasds. jeton sonradan düştü tabi. Demek ki oda arkadaşımdan biri almış. Onu hiç hesaba katmamışım :)

  15 ağustos 2016 19:09

  5. minibüsteki bir ablanın beni hamile sanıp yer vermesi. (gizlinot: göbeğim sağolsun ) daha kötüsünü düşünemiyorum.

  bir de ben oturmadıkça ısrar etti, hamile değil misin diye. iyice rezil oldum. (gizlinot: seneler geçti hala hatırladıkça utanırım ) (gizlinot: o kadar da göbek yoktu be abla )

  16 ağustos 2016 04:20 16 ağustos 2016 04:23

  6. Reflu hastasıyım. Midem çok hassas. Geçen hafta sevgilimle alışverişe ciktik yemek falan yedik neyse yediğim yemek dokundu gaz yaptı. Ben de sessiz gegiririm diye düşünüp prenses gibi gegirmeye çalışırken bir anda (caps lock açık ) "GAAARK" (caps lock kapalı) diye cocukcagizin yüzüne gegiriverdim. İşin kötü yanı o sırada yuruyen merdivenlerdeydik ve ben yüksek basamaktaydim yüzü bana dönüktü konuşuyorduk :((((

  17 ağustos 2016 00:46

  7. yazlıkta birlikte kalırken benden hemen sonra tuvalete girmek istemişti. Tuvalete çıkma olayı refluden mi yoksa bağırsak boyundan mı bilmiyorum zaten 3-4 günde bir gerçekleştirebildiğim bir olay. Ee tabi kaç gün beklemiş baya tuvaleti mahvettim ben hazır herkes balkonda takılıyorken. Girme sakin diyip yolunu kestim noldu bee falan dedi anlamamazlığa gelip. siçtim dedim ben de yüzsüz yüzsüz kaçışım yoktu o an. keşke yeni cifledim heryeri girme falan deseydim bak şimdi aklıma geldi hsadjds

  17 ağustos 2016 01:27


  8. erkek arkadaşımla beraber uyuyacağımız bir akşam , her zaman ki gibi gaz sancım tuttu. uyurken tabi ki o gazları çıkarmışım. Sabah 'ayy gece çok gazım vardı. Şimdi yok, ohh be' dedim. Sevgilim de 'hee hiç yoktu, takma diş taksak konuşacaktı' demesiyle yerin dibine hızlı bir iniş yaptım. Uyurken sayılmaz bir kere. :)

  10 ekim 2016 21:32

  9. (link: https://www.youtube.com/watch?v=NYUVdTHo0aM şu) ve türevi anlar birinciliğe oynar bence. benim için de kadıköy'deki evler müthiş dar ve eski olduğu için işeme sesi olarak vuku bulmuştu. böyle çok içilen bi' akşamın ertesi, şarrrrr diye. tuvaletten dönünce bi de afilli bi yorum geldiğinden daha çok takmıştım kafaya :D şimdi olsa meh.

  10 ekim 2016 21:53

  10. çok şükür benim de var "ehehe seni şapşik seni ^_^" dedirten anlarım ama kimse de dememiş ki sevgilinin yalanınızı yakaladığı andır? yani öyle iğrenç yalanlarım yok ama ilişkinin başlarında meşgul ve modern bir sosyal kelebek imajı vermeye çalışırken evde pineklediğim ctesi geceleri "bilmemkimle urbanism and suburbanism sergisi (tamamen salladım şu an) geziyoruz" diye uydurduğum çok olmuştur. tabii karma bu, gün gelir sevgili kişisi hikayedeki bilmemkimle tanışır, nasıl buldun urbanism hede hodosunu diye sorar ve "ney?" yanıtını alır.

  öyle gaz çıkarmak gibi "yha aşkım yhaaa dalga geçme, insanlık hali pihihihi" ile de yırtamıyorsun. asosyal ve patetik bir mitomanım, affet beni mi diyeceksin?

  11 ekim 2016 10:43 11 ekim 2016 10:54