girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

1. sürekli sevdiklerimizden bahsedecek halimiz yok dimi kızlar :)

tanım: yazarların sevmediği vloggerlar. of o nasıl cümle ya seviye ilköğretim 2. sınıf :(

kendi listemi sunayım:

duygu özaslan: bu başlıktaki onur konuğum. her defasında belki yeni bir ürün görürüm bir teknik bir ışık görürüm diye giriyorum kanala ama yok. drugstore ürünleri kullanmadığı için eleştirildiğinden işi ileri götürüp high end ürünleri de sevmemeye başladı. hayır tabi ki her high end ürün güzel değil ama bazı ürünlerde öyle saçma tepkiler veriyorki zorlama yani.

selin yağcıoğlu: kanalına çok hakim değilim ama nedense itici geliyor. belki de alaturka tarzından dolayıdır, ilgi çekici gelmiyor. hamiyet akpınar ile olan videosunda o ağzı kapanmadı, o fondöten oturmadan gülme çizgilerine dolacak diye anksiyete krizlerine girdim. bir de yüzüğünü gösterdiği fotoğrafa yüzüğünü gösterdin diyen bir takipçisine "göstermek isteseydim i said yesssss derdim" gibi bir cevap vermiş. ikna olduk mı hayır, ve ayrıca neden ingiliççe?

danla bilic: görgüsüz. seyahat vlogları komik ama herşeye "parasını ben verdim" tavrı nahoş.

makyajmıdedin ayşegül: konuşma tarzı, klasik yüz hatları bana lisedeki tarih öğretmeni mi hatırlatıyor, anksiyete krizi geliyor... tamamen kişisel ve psikolojik...

jacklyn hill: göğsüne vura vura çürüttü sol yanını heyyyy. çok başarılı bir ablamız ama beğendiği bir üründen bahsederkenki el kol hareketleri, göğsüne göğsüne vurmaları...anksiyete is coming...

devamı gelecek....

3 şubat 22:26 3 şubat 22:30

2. youtuberları düzenli olarak takip etmiyorum ama ara sıra videolarını izliyorum. genelde benim sevmediğim youtuberlar ilk zamanlar sevip daha sonradan antipatiye dönüşüyor bende. bunlardan başı danla bilic çekiyor, daha sonra sebibebi geliyor diyebilirim. mesela duygu özaslan'ı oldum olası sevmemişimdir.

3 şubat 23:14

3. bilgentolis, melis limes, melodi elbirler, danla bilic, ilk aklıma gelenler bunlar.

4 şubat 20:01


4. Bilgentolis, danla bilic, nikkietutorials(yetenekli ama yaptığı makyajlar hiç bana göre değil, izleyemiyorum)

4 şubat 20:04

5. (bkz: Elvin levinler)

Bu kadar itici, yapmacık bir insan daha yok. Ayrıca bir süslü husky meselesini yazmış. Resmen tiksindim hani şu entry yazarken bile telefonumun ekranına boka bakar gibi bakıyorum. 

4 şubat 20:44

6. son zamanlarda her yer youtuber oldu, hepsini takip etmiyorum ama geçmişte izleyip şuan sevmediklerim: melodi elbirliler, cansu akın, makyajmıdedin, duygu özaslan.

4 şubat 21:22

7. (bkz: elvinimin)

(bkz: elvin levinler)

duygu da dahil çoğu youtuber cringe dozu yüksek dahi olsa bir halta yarayan, reklam için olduğu söylense de saçlarını bağışlayan, sokak hayvanı sahiplenen, barınak yardımları paylaşan, tüm bunları reklam için dahi yapsalar bir halta yarayan insanlar. evet duygu'yu 15 yılda bir de olsa çok konuşulan videolarından izliyor ve bazen başkasının yerine utanıyorum ama hiçbiri bende elvin hanım'ın uyandırdığı hisleri uyandırmıyor. elim ayağıma dolandı az önce. ne yapacağımı bilemedim. açtım engeli, bastım spame.

insanlar kıçlarını yırttılar faytonlar kaldırılsın diye. evine internet giren herkes haberdar oldu söz konusu durumdan. öneriler tartışıldı, odalarda adaya yapılacak elektrikli fayton hatları düşünüldü. bunlardan da, yineliyorum, evine ethernet kablosu uğramış herkesin bir şekilde haberi oldu ya. elvin hanım diyor ki, bu da ata binmek gibi bir şey. evet, bu da kendini ata çektirmek gibi bir şey.

bir at acaba ne olmak ister elvin hanım? pembeli morlu kurdelelerle süslenip sirklerde zıplatılmak mı, kimseye çifte atmasın diye eğitim adındaki türlü türlü eziyetlerden geçmek mi, zengin çocuğunun birini üstünde taşıyıp sırtından para kazanılmasını mı, yoksa tüm kiri ve pasağıyla kırlarda koşmak mı ister?

bir köpek ne olmak ister? şaklaban gibi onun bunun kucağında zıplayıp üzerinden para kazanılmasını mı, bülent bey ile sizi çekmeyi mi, yine eğitim adı altında türlü eziyetlerden geçmeyi mi, adının alvin konulmasını mı, yoksa doğası bu dediğiniz o coğrafyada dilediğince aç kalıp dilediğince karın doyurup ömrü vefa ettikten sonra da ölmeyi mi?

çok pozitif bir kadın elvin. ben sanırım hayatım boyunca o kadar pozitif olamayacağım. sürekli içimde bir karın ağrısıyla, bitmek bilmeyen bir sinir bozukluğuyla, sokağa adım attığımda üzerime üzerime gelen tiksintiğiyle bilim dünyasının insanlığa ibreti alem olsun diye bıraktığı bir nefret neferi olarak geberip gideceğim. pozitif kalın elvin hanım.

4 şubat 21:35 4 şubat 21:41


8. elvin levinler, duygu özaslan, sebibebi, danla, cansu yegin, pelin dindar. daha aklıma gelirse editlerim.

5 şubat 01:04

9. Danla biliç. İlk başta iyiydi güldük geçtik falan da sonradan samimiyetin dozunu kaçırıp recep ivedik'e döndü.geğirmeyi ve küfür etmeyi mizah ve komedi olarak algılayan bir kitle var,bu beni üzüyor

10 mart 22:20