yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (0)

  67. 1. garnier 2. nivea. tüm yüz ürünleri konusunda berbatsınız. söyleyeceklerim bu kadar.

  5 haziran 23:26

  66. garnier ve nivea'yı sevmiyorum. içerikleri kötü gerçekten. zaten yüzüme bir ürünlerini sürdüğümde ya yüzümde sivilce çıkıyor, ya yüzüm gözüm kaşınıyor/yanıyor ya da ben hiç memnun kalmıyorum. verdiğim paraya üzülüyorum sonra. bu yüzden bu iki markaya pek yanaşmıyorum artık.

  procsin ve new well'i de hiç sevmem. tek bir ürünlerini kullanmadım ve kullanmam da ki zaten içerik listesine bir bakmak yeter bu kararı vermeye. ayrıca bu iki markayı görünce aklıma "cazgır" kelimesi geliyor. (gizlinot: swh)

  5 haziran 19:49

  65. bugüne kadar garnier’in hangi ürününü denediysem yüzümde sivilce yaptı bu yüzden hiç sevmiyorum. diadermine ve neutrogena’nın da bazı ürünleri cildime iyi gelirken bazıları da gerçekten çöp çıkıyor. onları da sevip sevmeme arasında kalıyorum 

  24 nisan 17:29

  64. farmasi

  xp

  newwell

  asla güven vermiyorlar.

  24 nisan 14:06

  63. Nedense benim de bir türlü içime sinmeyen New Well. Aslında ürünlerini hiç kullanmadım ama kaliteli olduklarını düşünmüyorum. Tabi bu etkinin bir sebebi de çıkardıkları şu aşırı ağır olan derma fondoten olabilir. Buna ek olarak dış görünüş açısından diğer markalara benzemeye çalışan fakat kalitesiz ürün yapanlara da antipati duyuyorum. Cocoshe'nin morhpe ye benzetmeye çalıştığı far paletleri ya da şu cosmo home da satılan the balm a benzemeye çalışan the pink ellys.

  23 nisan 22:14

  62. Xp, bir ara çok reklamı yapıldı ama bijuteri mağazalarında satılan, içeriği ve nereden geldiği gizemli olan bir marka. Denetimden geçtiğini düşünmüyorum.

  Procsin, agrasif yaklaşımı ve kalitesiz ürünleri var.

  New well, başarılı bir reklam kampanyası ama fos çıkan ürünleri var.

  23 nisan 20:46

  61. farmasi, new well, oriflame vb. ya saadet zincirinin bir parçası ya da mafya gibi duran (gbkz: merdiven altı) enerjisi yayan markalar ile nivea, garnier, bee beauty, elidor vs. gibi her yerde bulunan, cıvıl cıvıl renkli ambalajlı, bol kokulu, bol çeşitli markalar. bu son marka grubu körfezdeki petrol faciasını ve tekneden okyanusa yayılan petrolde saplanıp ölen kuşları hatırlatıyor bana. ucuz diye insan sağlığına zararlı binlerce maddeyi o küçücük kaplara sığdırıp üste tonla para kazanıyorlar. belki hatırlarsınız, bir zamanlar doktorlar roll-onlardaki alimünyum gibi ağır metallerin meme kanseri yaptığını bas bas bağırmıyordu televizyonlarda. bize yıllarca içinde ağır metal olan ürünleri sattılar utanmadan. kimse çıkıp parabenin zararlarını, amonyakın bilmemnesini, silikonun derideki etkilerini falan incelemiyordu, çünkü internet ve bilgiye erişim bu seviyelerde değildi. bundan istifade edip insanları yıllarca kazıklamış markalarla barışamıyorum. şimdi moda oldu diye hepsi doğal ürün yapmak için birbirini eziyor. doğal içerik için çok para harcamama gerek olmadığını gördüğümden beri (gizlinot: roll-on yerine karbonat, şampuanda temiz içerikli ve aynı fiyat bandındaki alternatifler, yüz temizliğinde ve kozmetikte minimalizm ve yağ gibi alternatifler ile) böyle markaları evime sokmuyorum.

  23 nisan 15:48

  60. Benri, farmasi, diadermine ve garnier deneyimlediğim bütün ürünleri kalitesizdi bu markaların, garnier bb'den bahsetmek bile istemiyorum hayatımda kullandığım en kötü ürün bile diyebilirim.

  Farmasi de doğal içerik, güvenli ürün diye geçinmesine rağmen kullanıldığında kötü sonuçlar doğuruyor ve içerikler incelendiğinde vaad ettikleri gibi çıkmıyor genellikle.

  Diadermine'in sadece bb sini kullandım ve nerdeyse garnier kadar yağlı ve sivilce yaptı bende.

  Benri ise o kadar dandik ki bir şey yazma gereği duymuyorum bile.

  23 nisan 13:10

  59. avon, oriflame, farmasi gibi markaları ön yargım olduğu için; new well, xp gibi markaları güvenli bulmadığım için sevmiyorum.

  the balm'ı da pek sevmiyorum, bir iki ürünü dışında biraz şişirilmiş gibi geliyor bana. 

  benefit'i ise gereksiz pahalı olduğu için sevmiyorum, o ürünler o fiyatları hak etmiyor bence. 

  23 nisan 12:13

  58. Avon, farmasi, oriflame, new well, procsin, golden rose, flormar

  23 nisan 01:10