girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

16. Isana young göz makyajı çıkarıcı jel : hem göz hem yüz makyajını çıkarmak için kullanıyorum ben. Göz makyajını süper çıkarıyor ağır makyaj yapmışsam fazla ovuşturduğumda biraz kızartttı ama gözümü yakmadı. Ben aşırı memnun kaldım indirimde 6 liraya almıştım.

Isana young meyve asitli yüz yıkama jeli: Başlığı da var ama yeni keşfettiğim için yazmak istedim. Uygun fiyatlı ürün ararken 6 lira olduğunu görünce aldım. Benim temizleme beklentimi gayet iyi karşıladı. Aha olarak sitrik asit bulunduruyor. Alkol içerdiğini de ekleyeyim dikkat edenler için. Anlık beyazlatıcı etkisi de var; sanırım aha asidinden dolayı.

Yaklaşan rossman indirimi öncesi yazmak istedim denemek isteyen olursa .

Edit: Farkedildi ki yüz yıkama jeli sivilce yapıyor. Ama Makyaj çıkarıcı jel ile mutlu mesut stoklu yaşıyoruz. Bilginize

10 nisan 22:00 21 eylül 20:47

15. ağzını yediğim İsviçre'nin bağrından kopup gelen Skincode ürünleri. gözenek maskesi, göz altı kremi ve aydınlatıcı yüz serumu ile başladım. 6 aydır kullanıyorum, leke sorunuma cüzdan boşaltmadan yardım ettikleri için kendilerine teşekkür ahsashashjs iyi ürünler işte, sevdim ben.

26 şubat 00:13

14. Pek keşif gibi olmasa da yazayım süslülerim. Evdeki badem yağını bitirmek maksatlı hindistan cevizi yağıyla karıştırdım ikişer kaşık ve kaloriferin üstünde ısıttım. 10 15 dakika ısıttıktan sonra saçıma sürüp 2 saat sonra yıkadım ve şok. Banyoda o kadar az saçım döküldü ve yumuşak oldu ki bidaha yapmak için can atıyorum. Bi de bitirmek için kullanıcaktım şimdi biterse yine alicam ya durduk yere masraf çıkardım kendime.

25 şubat 01:40


13. Microsoft Tolga. pdf halindeki uzun bir ders notunu okumaya üşendiğim için ayarları kurcalarken tanıştık. (gizlinot: canım sen nerelerdeydin bunca zaman).windows 10 kullanıyorum pdfi sağ tıklayıp microsoft edge ile birlikte açınca sağ üst bölümdeki ayarlardan sesli okuyu seçmek gerekiyorumuş.tolga'nın konuşma hızı bile ayarlanabiliyor.biraz tutuk kabul ama bariz robot gibi de değil sesi de hoş bence.bilenler vardır belki ama ben az önce aydınlandım (gizlinot: niye söylemediniz :d).ilgililere duyurulur.

24 şubat 18:21

12. W7 tinted kiss lip oil.

W7'ın hiç bir ürününü kullanmamıştım şimdiye kadar doğru düzgün, denediklerim de çok hoşuma gitmemişti ama bunu Eve'de indirimde 5 tl gibi komik bir fiyata bulunca alıp deneyeyim dedim. İnanılmaz hoşuma gitti, şöyle ki; tinted kısmına pek katılmıyorum, pek bir renk verdiği söylenemez ama nyx this is everything lip oil'i bayadır kullanıp seven biri olarak yapısını ona çok benzettim, dudaklarımı çok güzel nemlendiriyor ve ben çoğu zaman mat ruj sürmeden önce dudaklarımı nemlendirmek için kullanıyorum ve sürmeden bir peçeteyle siliyorum, dudaklarım cidden en öldürücü mat rujları kullandığımda bile öyle çatlama, rahatsız edecek düzeyde kuruma yapmıyor. Hatta o kadar sevdim ki gidip indirimdeyken iki tane daha aldım kenarda dursun diye.

Tek başına kullanıldığında da eğer seviyorsanız gayet güzel bir dudak parlatıcısı oluyor kanımca. Tek başına kullanımındaki kalıcığı için bişey söylemem çok mümkün değil, çünkü sık dudak parlatıcısı kullanan bir insan olmadığımdan o şekilde deneme şansım olmadı pek.

20 şubat 21:51

11. sinüzitüm için doktorum 'ağır salınımlı ağrı kesici' verdi. hayatımda ilk kez duydum. bir tane içiyorsun ve yavaş yavaş salınarak tüm gün etkisini koruyormuş. hayatımda gördüğüm en iyi icat umarım yavaş yavaş midemi elime vermez...

13 şubat 00:47

10. strobe cream benzeri bir ürün keşfettim.

bioderma atoderm intensive kremin içine flormar arty pop serisindeki inci beyazı aydınlatıcıyı karıştırdım. (gizlinot: üstelik elimi korkak da alıştırmadım) bu karışımı tüm yüzüme uyguladım. sonra aynı aydınlatıcıyı elmacık kemiklerime, burnumun üzerine, dudak üzerine ve alnıma uyguladım. (gizlinot: alnımın tam ortasından dağıta dağıta yanlara doğru sürdüm) bu kadar aydınlatıcı kullanmama rağmen asla abartılı olmayan ışıl ışıl bir cilde sahip oldum.

25 ocak 16:16


9. flying tiger copenhagen - china balm

bir süredir erasmus nedeniyle italya'dayım. ucuz bir dudak balmı ararken bunu buldum. (gizlinot: blistex med plus eczanede yaklaşık 7 euroydu da.) tabii aslında dudak balmı falan değimiş ama gerçekten çok güzel nemlendiriyor ve çin yağı içerdiği için de dudakları dolgunlaştırıyor. misler gibi de mentol kokuyor. ama benim asıl sevme nedenim dudakta mat durması ve dudak kalemini ya da ruju mat ve doğal göstermesi. ve hani dudak balmlarının o yağlı görüntüsü bunda yok. sanırım sürdükten sonra içindeki yağ uçtukça matlaşıyor. türkiye'ye dönemden önce yedeklenecekler arasında. aslında denemedim ama vicks falan da bunun yerine kullanılır mı acaba ya da hani ezanelerde olur ya minik kutularda mentollü merhemler? (gizlinot: yeni ufuklar açan entry. )(gizlinot: keşke daha faydalı konularda bu kadar yaratıcı olsam.)(gizlinot: neyse.)

10 ocak 12:43 10 ocak 12:44

8. sephora oil ınfusion'lardan 09 ıced coffe rengi. meğer benim aradığım aradığım şey buymuş. kışın dudaklarım deli gibi çatladığı için mat rujlardan bıktım. harika nemlendirip çok azıcık renk veriyor. dudaklarımı çok bakımlı gösterdi, sevdim. sephorada şuan indirimde

9 ocak 17:12 9 ocak 17:12

7. Hindistan olduğunu zannettiğim Amerika yazmak vardı şuraya.

9 ocak 00:22