sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (307)
  • medya (0)

  1. ye, iç, gez, yat. son 1 aydır spor namına yaptığım tek şey bu döngü. hep imrenmişimdir sağlıklı instagram hesabı açan kızların yaşam tarzlarına ama benim bünyeme ters o kadar sağlıklı yaşamak. yediklerime dikkat ederim tabii ama hamster gibi koşu bandında koşamam. onun yerine doğaya salın beni 4 saat yürürüm ya da verin bana havuzu-denizi 3 saat aralıksız yüzerim. (gizlinot: biraz abarttım tabii)(gizlinot: olur o kadar)

  ukte (yazar: dofa)

  8 ekim 2014 21:02

  2. Bugün diyete başladım ama spor yapamadım sözlük. Söz veriyorum yarın başlıyorum

  8 ekim 2014 21:07

  3. hergün 1 saat yürüyüş. 2 saat ara ile yemek. sonra yine 2 saat ara squat. bu şekil. bakalım ne olacak. yemekten hemen sonra yürüyüş cart curt spor yapmayın. reflücük olurmuşuz.

  8 ekim 2014 21:30

  4. ben normalde de böyle bir günlük tutuyorum. (gizlinot: swh)

  her gün ne yaptığımı, kaç dk yaptığımı yazmaktan ve yaptıklarımın vücuduma etkisini izlemekten zevk alıyorum.

  bir spor aşığı olarak bir süredir uzak kaldım, tatil, kaza / hastane işleri / en son da 20 yaş dişimin beni acıdan öldürme çabaları nedeniyle. bu aralar birinci önceliğim hayatta kalmaya çalışmak. (gizlinot: swh)

  böyle zoraki bir aranın ardından pazartesi (gizlinot: yine bir sorun çıkmazsa) eski düzenime dönüp buradan da ne yaptığımı paylaşacağım. (gizlinot: ^^)

  haftada 4 gün spora gidiyorum normalde, 1 günü pilatese ayırıyorum, 1 gün spinning, 1 gün aletlerle çalışma, the simpsons akşamları da koşu bandında izleyerek koşuyorum. en çok da nefessiz kalana kadar koşmayı özledim. (gizlinot: :( )

  tanım : sık sık yazacağım başlık.

  10 ekim 2014 20:09

  5. yılbaşından sonra söz (gizlinot: aahhahaha yıllardır başlıycam) (gizlinot: ben bile inanmadım)

  13 ekim 2014 10:57

  6. Nee günlük mü?! Benim için yıllık bile denilebilir çok ihtiyacım olduğu halde inatla yapmak istemediğim eylem

  13 ekim 2014 12:00

  7. her sabah saat 6 da uyanıp 30-40 dk callenetics hareketlerinden ortaya karışık egzersizlerim var. hafta sonu da uyandığım saat itibari ile yapıyorum. haftada 1 yada 2 gün duruma bağlı es verebiliyorum.

  henüz rutine oturtamamış olsam da akşamları tibet egzersizleri yapıyorum.

  squat yapmıyorum.

  düzenleme: son 5 aydır haftada 3 gün 1 saat yüzüyorum. havuza gitmediğim diğer günlerde yoga yapıyorum. yogaya yeni başladım.

  13 ekim 2014 12:04 4 şubat 2016 14:06

  8. Sevgili günlük,

  Bugün yine kendim için hiçbir şey yapmadım. Nato kafa nato mermer. Amma velakin çikolata yerine sarı leblebi yedim. Sanırım bu spor sayılmıyor.

  AKşam belki yürürüm.

  Öpüyorum günlük.

  13 ekim 2014 12:42

  9. hayatımın genel olarak 3\4 ünde spor oldu. daha doğrusu oldurmaya çalıştım. bir başla bir bırak şeklinde sürekli spor denemelerim oldu. en çok da neye imreniyorum biliyor musun sözlük, sabah 5te 6da kalkıp spor yapıp duşunu alıp işe okula giden ablaları. hatta kıskançlıktan çatlıyorum. bir tek benim uykum mu tatlı oluyor? nasıl kalkılıyor o saatte ? akşam 7de bile yatsam ertesi sabah o yatakla vedalaşamıyorum arkadaş.

  13 ekim 2014 21:40

  10. her yaptığımda yazmayarak süslüleri baymamaya karar verdiğim günlük.(gizlinot: swh)

  dün akşam spor salonuna gittim, rutinimi yaptım. birkaç dakika ısınma. 15 dk koşu bandı. 20-25 dakika kadar aletlerle çalışma. 15 dakika eliptik bisiklet ve soğuma.

  bu arada aletlerle çalışırken her zaman mümkün olan -gücümün yettiği- en yüksek ağırlık ile çalışıyorum. gittikçe arttırıyorum. eliptik bisiklette de dirençle birlikte çeviriyorum, sabit 1 düzeyinde değil, seviye 3-5-7 de hızlı çeviriyorum, ortalarındayken mesela çok ağırlaştırıyorum, seviye 15e getirip tüm vücudumla yüklenerek çeviriyorum, sonra hafifletiyorum vs.

  bu arada yaptıklarım güçlenmek ve kas oranımı arttırmak için. eliptik bisiklet ve spinning dersleri bacakları çok güzel şekillendiriyor, biraz kaslandırıyor, yumuşaklığı gidiyor.

  dün akşam bunları yaptıktan sonra eve geldim ve toneitup'ın kettlebell + yoga videosuyla karşılaştım, dibim düştü (gizlinot: swh) bunu görmüş olsam spora gideceğime evde bunu yapardım dedim. kettlebell egzersizlerine bayılıyorum. bugün yine sabahın 6'sında ayağa dikilince 'bari bir deniyim şunu' dedim ve çook güzel! video (link: http://www.youtube.com/watch?v=xLVlq0mxTKk şurada). kettlebell kısmı çok eğlenceli zaten, çok da güçlü hissettiriyor, yoga çok rahatlatıcı, karışımları bence harika olmuş. zaten güne başlarken yoga harika bir seçenek. (yazar: isabel) 'in akşam yaptığı tibet egzersizlerini ben sabah uyanınca yapıyordum. 5 tane hareket. hatta uyanınca vucut fırçalamalı bir rutinim var bir kitaptan öğrendiğim, bir süredir onları yapıyorum, güne iyi hissederek başlamaya yardım ediyor. değişik bir sabah rutinim var. (gizlinot: swh)

  22 ekim 2014 09:00