yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (319)
  • medya (0)

  319. chloe ting - flat stomach challenge'in 3.haftasındayım. Direnç bandı kullanıyorum sadece ve inanılmaz fark hissediyorum vücudumda. ama tabi bu programa başladığımdan beri yediklerimi de takip ediyorum. bazen videolar beni çok zorlamadığında kendim ekstra hareketler ekliyorum. haftada 4-5 kere yapıyorum. çok çok memnunum bu tempodan şimdilik.

  4 mart 17:24

  318. 30 dk koşu bandı

  40 dk kondisyon bisikleti

  Gece olmasa koşu bandına 30 dk daha binerdim aslında ama üst komşu kaçta uyuyordur bilmediğimden rahatsız etmemek için binmedim yarın sabah binerim diye. Uzun zamandır böyle spor yapmadığımdan baya enerji doldum açıkçası. Özlemişim spor yapmayı. Umarım bir an önce bu evdeki spor aletlerini diğer eve götürebiliriz yoksa evde oturmaktan şişip çıkacağım

  4 mart 01:15

  317. 3+3 şeklinde 6 mile Leslie yaptım yani toplamda 8 km kadar yürümüş oldum. Normal yürüyüşten daha faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü ekstra bacak ve kol hareketleri de var içinde. Ardından 25+25 leg raise yaptım ve 10 dk kol çalıştım. Bütün bunları yaparken dizi izledim, yemek de fırında pişiyordu. Leslieye bayılıyorum walk walk walk.

  12 aralık 2020 19:59


  316. 1 aydır ekipmansız şekilde chloe ting kardiyo ve birkaç popo şekillendirme hareketleri yapıyordum. Artık 3*20'yi zorlanmadan yapabilecek kıvama geldiğim için bugün direnç bandı ve atlama ipi sipariş ettim. Onlar gelince artık 20 dk ip atlama ve 20 dk popo şekillendirme olarak devam edeceğim. 1 aylık süreçte bile özellikle selülitlerim anlamında çok yol katettiğimi düşünüyorum. O konuda da uzun bir girdi yazarım müsait zamanımda. 

  27 ekim 2020 18:07

  315. merhabalar, gerçekten burayı günlük olarak kullanmaya karar verdim. her akşam gün içinde yaptıklarımı yazmaya çalışacağım. yaklaşık 2 aydır haftada en az 5 gün ip atlamaya + bir spor videosu yapmaya çalışıyorum.

  *1.Gün

  -1000 ip

  -heather robertson-10 minute standing abs workout

  -tuğra enfiyeci-zumba (sporumu hep bununla bitiriyorum. sadece 3 dakika yani tek şarkıyla dans ediyorum. en keyif aldığım kısım burası :d )

  *2. Gün (yediğim çeyrek katmeri yakmışımdır inş)

  -15 dk tempolu yürüyüş

  -1000 ip

  -pamela reif-10 min ab workout

  -3 dk zumba

  *3.Gün

  -1000 ip

  - Joanna Soh-10,000 Indoor STEP Challenge (leslienin 1 tık hareketlisiydi bana göre bittiğinde baktım 3035 adım atmışım)

  -Ebru Karaduman-Elastik Bant ile Sırt Kaslarını Güçlendir

  -3 dk zumba

  *4.Gün

  -500 ip

  -POPSUGAR Fitness-Burn 600 Calories in a 60-Minute Workout (15 dakikasını yaptım)

  -Lilly Sabri-10 Günde (alt karın) karın yağ kaybetmek

  -3 dk zumba

  13 ekim 2020 23:31 16 ekim 2020 22:53

  314. Hayatında çok az spor yapmış biri olarak corona bizi eve kapattığında dedim bu sefer tam zamanı. Olayı tamamen kafamda bitirip hırs yapıp tam bir ay düzenli spor yaptım. Önce telefonuma Nike training club uygulamasını indirdim ve hersey o zaman başladı.

  Nisan 1 - sporumun ilk günüydü eve kapanmış olmanın verdiği çaresizlikle sürekli yediğim ve eritemediğim o yemekleri evin içinde eritmeye kararlıydım.

  Nisan 2 - Tabiki sabah kalkınca bacaklarım ham olduğu için dehşet ağrıyordu bu ağrı belki bir hafta sürdü ama asla pes etmedim. Hatta spor yaptıkça bacaklarımın daha esnekleştiğini gördükçe mutlu oldum.  

  Her günüm Nike training izleyip uygulayarak geçti hatta bazı günler üstüne birde 45 Dk Leslie uyguladığım bile oldu. Bu beni çok mutlu ediyordu. Resmen ruhum sporla besleniyordu ve yemek yemeyi hobi olarak değil sadece ihtiyaç olarak görüyordum.

  Spora başladığım ilk günden itibaren beslenmeme dikkat etmeye çalıştım yağlı şeylerden olabildiğince uzak durdum ekmeği bazı günler bir dilim yerken bazı günler hiç yemedim. Bir ayda tam 2,5 kilo verdim 12 cm inceldim. Göbeğim nerdeyse yok olmuştu. Taa ki Ramazan ayına girene kadar... Ramazan ayında sahur iftar derken bende ne yeme düzeni kaldı ne uyku düzeni sporu da o şekilde bıraktım. Tekrardan başlamayı düşünüyorum. 1 Ay boyunca öğrendiğim en güzel şey şu ki spor insanın hayatını güzelleştiren en güzel aktivite... 

  18 ağustos 2020 19:29

  313. Chloe Ting’in 14 day shred programını uygulamaktayım vee 3. günümdeyim ! ✨

  18 nisan 2020 03:41


  312. malum bütün gün evdeyiz, günde attığım adım sayısı 200-300ü geçmiyor bu yüzden evde terk edilmiş pilates matımı değerlendirme kararı aldım ve çok sevdiğim bir uygulama indirdim

  yaptığınız sporları, kilonuzu, yaktığınız kalorileri takip edip programlara katılabiliyor 7-10 dk arası değişen direkt popo, bacak, karına yönelik egzersizleri yapabiliyorsunuz. bunlardan sonra bir de yine kısa yoga hareketleri var onları patlatıyorum. kendimi iyi hissediyorum, biraz vücudumu çalıştırmış oluyorum. müzik de çalıyor siz spor yaparken oldukça keyifli yani. ben beginner hareketleri yapıyorum şu an yetiyor. yavaş yavaş arttırmak istiyorum.

  uygulamanın ismi Workout Women ve ücretsiz

  18 nisan 2020 02:03

  311. Bugün İlk olarak, leslie 5k with a twist, 3 mile at home yaptım. 45 dakika sürdü.

  Daha sonra yoga with adriene-upper back love videosunu yaptım. Bu da 23 dakika sürdü.

  Yürüyüşten/egzersizden sonra yoga yapmayı çok seviyorum. Pamuk gibi oluyorum. Bugünü böyle tamamlamış oldum (gizlinot: (:)

  15 nisan 2020 16:20

  310. Hayatımda uzun süredir yalnızca pilates var o kadar severek yapıyorum ki eğitmen oldum ama şuan yalnızca hobi olarak devam ediyorum aslında spor bütün olarak yapılmalı fakat ben evde kaldığımız şu günlerde tembelleştim açıkçası o nedenle yalnızca karın çalışıyorum ve doğru yapıldığında çok etkisini gördüm. Kalça çalışmıyorum çünkü ağırlıksız çalıştığımda kalçamı küçülttüğünü farkettim ki bu benim istemediğim bir şey o nedenle en sıkı olmasını istediğim yer karnım olduğu için kendimi en zorlayıcı şekilde karın çalışıyorum hiçbir şey yapmasam bile bunu yapıyorum.

  11 nisan 2020 20:53