yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (0)

  92. Mac studio fix fondöten

  Mac natural radiance baz

  2 mart 18:47

  91. Son zamanlarda indirimlerden stokladığım 3 kozmetik ürün: en sevdiğim ve ömür boyu kullanabileceğim rimelim maybelline lash sensational maskara, essence beyaz kompakt pudra, wet and wild brulee göz farı. Bunlar günlük makyajımda sürekli kullandığım ürünler ve çok memnunum. Diğer kişisel bakım ürünleri olan pamuk, ped gibi ürünleri yazmama gerek yok sanırsam ✌

  2 mart 16:42

  90. kullandığım güneş kremi indirime girmeden girmeye stokluyorum. yeni bir ürün arayışına girmemek için indirim dönemlerinde elimdeki miktara göre bir veya 2 tane yedekliyorum.

  iki tane tonik kullanıyorum ve ikisinden de memnun olduğum, yeni ürün arayışına girmek istemediğim için onları da yedekliyorum.

  bunlar haricinde indirim dönemlerinde ped, diş macunu, diş fırçası, pamuk tarzı şeylerden de yedeklediğim oluyor.

  2 mart 13:27


  89. Çok istifçi biri değilimdir. Makyaj malzemesi olarak Açılmamış sadece bir rimelim var. Onun dışında yüz yıkama jeli, şampuan, ped vs var bir iki tane. Ama absürt fiyatları gördükçe son kullanma tarihi uzak kişisel bakım ürünlerini uyguna yakaladıkça alıp stoklayacağım. Eyeliner gibi çabuk biten makyaj malzemeleri için de yapılabilir bence ama toz ürünleri stoklamam. çünkü elindekileri bitirmem bile yıllar alır, o zamana bozulmuş olurlar.

  2 mart 12:19 2 mart 12:54

  88. o kadar gereksiz şeyleri stoklamışım ki... zaten yaklaşık 4-5 aydır büyük bir kozmetik diyetindeyim. dün kendime bir bitirme listesi yaptım açıkçası.stokladıklarımı buraya da yazayım hatırlar ve almam.

  -ped,diş macunu,pamuk gibi sürekli kullanılan şeyler zaten var.

  -aydınlatıcı,toz likit elimde 4 tane açılmamış paket var.

  -maskara 2 tane aktif kullandığım 2 tane hiç açılmamış var.

  -kaş kalemi yine hiç açılmamış 2 tane.

  -keçe uçlu eyeliner 1 tane. ben kalem insanıyım neden almışım hiçbir fikrim yok.

  -kapatıcı 1 tane. keşke o kadar aydınlatıcı stoklayacağıma kapatıcı alsaymışım fiyatlar uçtu.

  -büyük boy 2 yüz yıkama jeli.

  -yaklaşık 8-10 şişe vücüt nemlendirici kremler/yağlar.

  * temel ihtiyaçlarım da dahil ihtiyacım olan ve elimde olmayan hiçbir ürün yok. bu yüzden kendime 20 parçadan oluşan 2020 için bir bitirme projesi yaptım. o bitene kadar açıkçası kozmetik mağazalarına adım atmayı dahi düşünmüyorum.

  2 mart 11:06

  87. pamuk, kulak temizleme pamuğu, ıslak mendil, günlük ped, normal ped, şampuan, duş jeli, saç kremi, rimel, lip balm, deodrant, el kremi, diş macunu, diş fırçası... bu ürünlerden oluşan çekmeceler dolusu stoğum var, biraz bitmeye yakın strese giriyorum, bir köşede en az 3 tüp diş macunum olmayacaksa ben direkt gidip almam lazım modunda oluyorum. bazı ürünlerde de deneme yanılma yöntemi ile evde var ama işe yaramaz olduklarından yok olabiliyor, mesela yves rocher'den 2 tane roll on almıştım, birini açtım kullanıyorum ancak sürünce ıslak kalıyor koltukaltınız ve asla kurumuyor, yani üründen elimde yedekli var ancak işe yaramaz bir ürün olduğundan doğru düzgün deodrant almalıyım.

  2 mart 10:49

  86. yurt yatağımın bazasının içindeki stoklar öyle bir boyuta ulaştı ki ufak çaplı bir gratis açabileceğimi düşünüyorum. hepsi kozmetik değil ama sıralayayım: disk pamuk, cc krem, ruj, kalıp sabun, duş jeli, şampuan, jilet, listerine, diş ipi, el kremi, vücut kremi, güneş kremi...

  2 mart 10:10 2 mart 10:11


  85. pamuk 

  kulak çubuğu

  diş macunu

  kalıp sabun

  güneş kremi

  dudak kremi

  el kremi

  hindistan cevizi yağı

  sir ağda bandı

  ped

  roll-on

  rimel

  şampuan

  vücut losyonu

  makyaj temizleme suyu

  aseton

  yağ emici kağıt

  burun bandı

  sıvı saç kremi

  indirimdeyse sevilen parfüm

  bu 20 kalem ürün bende asla ziyan olmaz hep stoğu erir biter gider

  bunlara ek elimde fazladan olmasını sevdiğim şeyler 

  toz mineral fondoten

  saç kremi

  açılmamış diş fırçası

  açılmamış törpü

  açılmamış banyo lifi

  2 mart 09:51

  84. indirimde gördükçe kasa arkalarında orda burda marketlerde vs aldığım stokladığım kenarda bulunmazsa rahat etmediğim ürünler var. onlar da genel olarak kişisel bakım ürünleri. diş macunu, fırçası, ped, yüz temizleme jelleri, pamuk, duş jeli, şampuan vs. tarihi geçmeyecek şeyler olmalarına dikkat ediyorum. zaten cilt ürünlerinin açmadan birkaç yılı oluyor.

  1 mart 21:24

  83. Genelde stokladığım ürünler duş jeli, şampuan, diş macunu, diş fırçası oluyor. Makyaj malzemelerini, çok fazla stoklamıyorum. Zaten son kullanım tarihi yaklaşmış ürünleri indirime sokuyorlar bir de ben stoktalayınca ürün uzun süre beklemiş oluyor.

  En büyük zaafım ise el ve vücut kremleri özellikle nivea ve vaseline ürünlerini indirimli bulursam stokluyorum. Yüz temizleme jellerini ise hangi marka olursa olsun denemek için indirimde alıp mutlaka stoklamış oluyorum.

  Ve son olarak saç boyası, her indirimde mutlaka stok yaptığım bir ürün. Indirimdeki fiyat ile normal fiyat arasında gerçekten fark oluyor.

  5 aralık 2019 10:44