girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (157)
  • medya (10)

157. Hakaretlerin ve yazışındaki saldırganlıktan bence baya bir şeyler anlaşılıyor aslında süslücüm, ama merak etme yukarda allah var hep görüyor bunları. Buradaki insanlara yalan söylemekten utanmıyorsun farkındayım ama allahtan utanmak, korkmak gerek. Umuyorum ki insanlar seninle bu tip alışverişlere girecek olursa eğer bunları görürler. İyi ki bu takas olmamış, iyi ki o gün öyle beklemişim gerçekten mutluyum. Kendimi şanslı hissettim. İnsan nasıl olur da telefonda buraya yazamayacağım küfürler ederek “ asıl ben seni rezil edeceğim o.... k..... “ dediğini hemen unutur? Nasıl olur da bu kadar kendini rezil eder? İsminin de Yeliz olduğunu söylediğin mesaj var, eğer problem olmayacaksa göstereyim. Böylece kim yalancı görmüş oluruz. Daha fazla yazmayacağım sana. Ha bu arada unutmadan evet 2 saat beklediğim ve başka bir telefondan arayıp “ yaptığınız ayıptır, 2 saattir bekliyorum, ne kadar terbiyesiz birşey bu yaptığınız, mutlaka süslüde bunu yazacağım “ dedikten sonra bana “ s.... git ne yaparsan yap, asıl ben  seni rezil edeceğim görürsün o.... k.... “ diye hakaret eden birini evet engelledim. İyi ki de yapmışım. buradan saldırabilirsin istediğin kadar, ben rezil olmuş saymıyorum kendimi. (yazar: istar)

51 dk önce 51 dk önce

156. Son yayımladığım takas listesinin ardından en az 10 kişi mesaj attı, hepsine olumlu ya da olumsuz dönüş yaptım ama 1 tane bile cevap almadım. Umarım Sözlükte mesajlarda problem vardır, yoksa aynı anda bu kadar insanın cevap vermemesi çok kaba olurdu.

1 saat önce

155. o yüzden mi tam buraya yazdıktan sonra beni whatsapp'tan engellediniz. düzmece görüntü koymuşum da neler neler. burda bir tek kişiye bu bahsettiğiniz iftiraları yapmadım. varsa buyrun kanıtlayın. neden kendi kendime bu terbiyesizliği ben yapmış olsam gelip buraya yazayım sizi. madem utanmanız yok sizin için biraz akıl diliyorum. baştan aşağı tutarsız ve rezilsiniz çünkü. yazdıklarınızın saçmalığından da şirretliğiniz ve aymazlığınız anlaşılıyor. başka da lafım yok. çünkü esaslı bir ruh hastasısınız.

not: ayrıca adım yeliz değil, farzedelim ki öyle olsun siz bunu anonim olan bir platformda dile getiremezsiniz.

(yazar: patttis)

1 saat önce


154. Görselleri bir bana da göndersene engeli kaldırıp allah aşkına süslücüm. Her yerden engel atmışsın haliyle ulaşmak epey zor. Allahtan arama kayıtları var da kendi zihnimden şüphe etmiyorum. Bu arada bana bu yazar hakkında bir sürü mesaj geldi, insanları aşağıladığı, ürünlerini göndermediği yönünde. Beni de Kadıköy starbucks’ta yaklaşık 2 saat bekletmişti. Lütfen bana değil buraya yazarsanız sevinirim, insanlar da görsünler ona göre yapsınlar. Son olarak da bence yapmaya çalıştığınız tiyatro patladı gibi sayın süslü, çünkü gördüğünüz üzere hiç de kaçmadım geldim yazdım buraya insanları kandırmayın diye. Daha fazla devam etmek istersen et ama düzmece kanıtlar koyma buraya, bende ekran görüntüsü uydurup paylaşabilirim Yeliz bana hakaret etti veya anlaştık ama ürünümü yollamadı aha da yazdığı mesajlar diyebilirim. insanlara iftira atmayın, yalanlar söylemeyin. Kaç gündür sapasağlamım hasta falan da değilim. O gün gidip bekledim en 25 kere de aradım. Ama en son artık aramalarda direkt meşgule düşüyordu, WhatsApp’ta resminiz gözükmüyordu. Ben sizi başka numaradan arayıp ayıptır yaptığınız bunu mutlaka süslüde yazacağım dedim diye benden önce davranmışsınız ama bende susacak değilim. Beni rezil etmeye çalışırken kendini küçük düşürüyorsun süslücüm haberin olsun. (yazar: istar)

1 saat önce 1 saat önce

153. Sizin ya bir probleminiz var ya da dümdüz zerre utanması olmayan bir yalancısınız.

(yazar: patttis)

Edit: Görsellerde her şey apaçıktı lakin bir süslü uyardı kural dışı diye, kaldırmak durumunda kaldım. Ama gören anlamıştır artık gerisini herkesin kendine saygısına, terbiyesine havale ediyorum. Ben şu durumda bir de utanmadan yalan yanlış şeyler yazamazdım doğrusu.

dün 22:23 dün 22:31

152. Referans verilmesi konusunda sorun yok yalnız yalan yanlış verilmesin yeter. Kendisini artık belli bir süre sonra engellediğim bir (etiketleyemedim nedense) kullanıcı istar da bana referans vermiş. Kendisi buluşma yerine gelmeyen, saatlerce bekleten sonra da WhatsApp üzerinden bile engelleyen birisi ama nasıl utanmadan referans vermiş şaşırdım. Bende kendisini engelledim oldu bitti. Geçen gün bir başka süslüyle Kadıköy’de konuştuk buluştuk takasımızı yaptık ve ayrıldık. Neden acaba sadece kendisiyle sorun olmuş? Bu yüzden mutlaka her yazana değil de, her iki taraf birbiri hakkında ne diyor ona bakmak lazım. Yalan söylemek size yakışmıyor Yeliz hanım, söylemek istedim. (yazar: istar)

dün 20:56 dün 21:13

151. bir yazarla epeyce ürün için anlaştık, elden takas yapacağız. anlaşma sonucu ürünleri listemden kaldırıyorum diye belirttim kendisine ve o da aynı şekilde ben de diye onayladı.

telefonlarımızı aldık, whatsapp'tan haberleşiyoruz.

12 ekim günü buluşacaktık. bir gün öncesinden kendisine yazdım sorun yok görüşüyoruz değil mi diye. aşırı kötü olduğunu ve midesini üşüttüğünü birkaç gün ertelememizi söyledi. sorun değil iyi olduğunuzda konuşuruz dedim ve kendisinden haber beklerken 15 ekim günü takas başlığında girdisini gördüm. evet anlaştığımız ürünleri koymuş. sözlükten yazdım bu ürünler için benimle anlaşmıştınız gün bile belirlemiştik ben sizin için elimdekileri bekletiyorum diye fakat dönüş olmadı. aynılarını whatsapp'tan yineledim ama tahmin edersiniz ki yine dönüş yok. belki kötü bir durumla karşılaştı, ya da beklenmedik bir olayla uğraştığından buna zaman ayıramamıştır diye düşündüm ve üstelemedim. lakin sözlükte girdilerini görmeye başladım ve uğradığım terbiyesizliğin farkına vardım.

evet takastan vazgeçmiş olabilirsiniz, evet başka kişinin ürünleri size daha cazip gelmiş olabilir. hepsi kabulüm. ama bu raddeye kadar iletişim kurup anlaştığınız beklettiğiniz bir insana bir "kusura bakmayın ben vazgeçtim" demek bu kadar zor olmamalı.

bu kişi: (yazar: patttis)

dün 20:32


150. takas ve hibeye talip olduğunuz ve ilgili kişiye listesi hakkında bir mesaj attığınız zaman hiçbir şekilde cevap vermemesi ve ölü taklidi yapması çok kaba bir davranış bence. "liste güncel değil" ya da "başkası talip oldu" gibi üç kelime yazmak çok da zor olmasa gerek. bir mesaj gönderiyorsunuz, günler geçiyor ve sizi resmen "kaale" almıyor girdi sahibi.

12 ekim 12:36

149. Aradigim urun icin bende var diyerek mesaj atip, biraz yazistiktan sonra cevabi kesip, donus bekliyorum diye yazdiktan sonra da kargoyla ugrasamayacagim vazgectim diyen insanlar mevcut.

Siteye giremedim ondan cevap veremedim yalanini da arada begendigi girdilerden anlayabiliyoruz kendisinin. Kimseyi salak sanmayin lutfen.

12 ekim 11:40

148. Bir kere takas yaptım, onda da yeni aldığım ve rengi bana uymayan iki ürün gönderdim. Karşılığında da birkaç tane ruj vardı denerim diye düşünmüştüm. Ama rujlar ortasına kadar kullanılmıştı :/ başka hiçbir sorun yaşamadım kendisiyle ama bence takasın amacı, Yeni aldığın, 1-2 kere deneyip sana uygun olmadığına karar verdiğin şeyleri göndermektir. Sen ruju ortasına kadar kullandıysan zaten sevmişsin, bu takas değil ticaret yapmaktır bence. Ben herkes bu amaçla kullanıyordur diye “ürün yeni mi, ne kadar kullanıldı” filan diye sormaya bile gerek görmemiştim. Ayıp gelmişti. Gelince de yine denedim ama attım rujları maalesef :( hem yakışmadı hem de tester kıvamına gelmiş şeyleri kullanmak veya birine vermek istemedim.

Hepimiz aynı amaçla kullanmıyoruz sanırım, bi de bu başlıkta okuduklarımı görünce, bi daha tövbe yapmam takas filan

28 mart 01:54