yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (1)

  76. Yabancılardan 

   -jen phelps:Amerika ve Avrupa kozmetik markalarından çoğunun ürünlerini inceliyor,detaylı bilgi veriyor.konuşması tavrı kişiliği her şeyiyle bayılıyorum onu izlemek bana huzur veriyor.

   -amylovesmakeup:indie markaları inceliyor.

   -angelica nyqvist:o da indie markaları inceliyor ve genellikle renkli makyajlar yapıyor.

   -Allura beauty: neredeyse tüm farları swatchlıyor.

  Türklerden

   -Sezin Karameşe: yıllardır izliyorum resmen aşığım ona o kadar seviyorum ki kişiliğini videolarını sırf arka planda ses olsun diye bile açıyorum videolarını.huzursuz ve mutsuz hissettiğimde kaçışım oluyor.seviliyorsun sezinaşk

   -duygu Özaslan:ben kendisini severek izliyordum ama yeni konsepti vlogları ilgimi çekmiyor ancak eski videolarını açıp açıp izliyorum çok da keyif alıyorum.

    -Murat Soner:yorumlarına bayılıyorum.internet aleminde beni tek güldürebilen kişidir kendisi.

    -amber Sarpel :kaliteli yorumları var makyaj malzemelerinin incelemesini yapıyor yorumlarına güveniyorum izlerken de çok keyif alıyorum

    -Çisem çakır: yorumlarına güveniyorum.detaylı içerik incelemeleri yapıyor.ses tonu ve anlayışı bana huzur veriyor 

  2 aralık 00:05

  75. (link: https://www.youtube.com/channel/UCDb64mTdbkzaGKm7olgv2Jg enlightened mind): güzel meditasyon müzikleri ve uygulamaları paylaşan bir kanal, videolarını uygulayıp en çok verim aldığım diyebilirim. 

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCXYf2FVyWJHeBbie508Q4gQ y. na home cafe): evde çeşitli içecekler ve enteresan yiyecekler yaptığı videoları paylaşan bir kanal. bazılarını denedim, onun kadar başarılı olmasada yaptıklarını sadece izlemesi bile insanda asmr etkisi yaratıyor. 

  (link: https://www.youtube.com/c/HobiÇiftliğii hobi çiftliği): bitkiler ve ilginç sürüngen hayvanlar bakımı hakkında bilgilendirici bir kanal. 

  (link: https://www.youtube.com/c/coolmancoffeedan danny casale): çizimli kısa ve eğlenceli videolar yükleyen bir kanal, kendimi keyifsiz hissettiğim zamanlar açıp izliyorum.

  14 eylül 15:21

  74. bu aralar üç tane kanala kafamı takmış durumdayım, üçünü de burada arattım ama başlıklarını bulamadım. üç hafta sonra nasip olursa tıp fakültesine başlayacağım, tıbbın çok zorlu olduğunu ve zaman aldığını bildiğim için daha çok zaman yönetme, kariyer planlama üzerine videolar aramaya başladım ve bu kanalları keşfettim.

  1: (bkz: annika's leaf) amerika'da bir üniversite öğrencisinin kanalı. online eğitim sürecinde bir gününü nasıl geçirdiğiyle ilgili videolar çekiyor. hem gününü nasıl o kadar verimli geçirdiğini hayretle izliyorum, hem de odasına, estetiğine ve düzenine hayran kalıyorum.

  2: (bkz: berk md) marmara tıp fakültesi dördüncü sınıf öğrencisi. zamanı verimli kullanma, ders çalışma, dil öğrenme teknikleri üzerine videoları var. videolarında bahsettiği konular üzerine tavsiyeler veriyor ve verdiği tavsiyelerin tamamını bilimsel araştırmalara dayandırıyor. bu yüzden mi bilmiyorum ama videolarında verdiği tavsiyeler çok ikna edici ve kendime uygun olan tavsiyeleri hemen uygulamaya geçirebiliyorum.

  3: (bkz: akademiklink) kanalın sahibi bir doçent doktor. kendisi doçent olana kadar yaşadığı süreçleri anlatıyor ve bunlardan yola çıkarak akademik kariyer üzerine tavsiyelerde bulunuyor, gittiği ülkelerde (amerika, güney kore vs.) gördüklerini aktarıyor, markaların pazarlama stratejilerine değiniyor. gayet samimi ve esprili bir üslupla konuşuyor, diğer güzel yanı ise kanalının bütün gelirlerini her ay takipçileri tarafından belirlenen bir hayır kurumuna bağışlıyor.

  14 eylül 14:28


  73. Karavandaki adam:kitap yorumlamaları özellikle kötülüğün portresi serisi oldukça güzel akıcı bir üslupla yorumlama yapılıyor.Diksiyon güzelliği sakinlik arıyorsanız bire bir.

  Dilozof:Sanat tarihi, felsefe üzerine bir kanal. Sanırım dilara hanım felsefe doktorası yapıyordu.Sanat tarihi, feminizm,felsefeye nereden başlanır? Gibi soruların cevabını gayet güzel anlatıyor.Bol bol not aldığım ve severek takip ettiğim youtube kanalı.

  Gizem altheimer: Amerika'da psikoloji öğrencisi, vegan tatlı mı tatlı kedisi olan bir hanımefendi . Maket evleri, evindeki bitkileri,canlı hayatına saygısı,tatlı kedisi penny ile kalbimi çaldı açıkçası. Bizim bağıra bağıra konuşan youtuberlara göre sessiz bir liman etkisi yaratıyor.

  Tarih obası:Türk tarihinden öz hakiki kişisel gelişim serisine kadar her videosunu ilgiyle takip ettiğim tarihçi hanımefendinin kanalı özellikle öz hakiki kişisel gelişim serisi ayrı güzeldir.Tavsiye ettiği kitapları tek tek not alıp okuduğum donanımlı dolu dolu çok güzel bir kanal.

  Farkettim ki ben çok hobaaaa bağırış çağırış, harala gürele hiçbir şeye tahammül edemiyorum. Benden tavsiyeler bu kadar aklıma geldikçe editlerim.

  17 ağustos 22:51

  72. - haluk tatar: en sevdiğim, en çok faydasını gördüğüm kanal. kanal gelirleriyle öğrencilere burs veren, abonelerinin düşüncelerine çok önem veren, kanaldan ziyade büyük bir aile oluşturmuş eğitim aşığı içerik üretici.

  - ortapia: hacettepe tıp fakültesinde öğretim görevlisi olan serkan hocanın öğretici, mizahi, günlük yaşamda sık karşılaşılan davranışları sinir bilimi ile yorumlayan, bu alana ilgi duyanlar için çok güzel bir kanal.

  - murat soner: kendisi eski radyocu. dizi film yorumladığı kısa videolar çekiyor. özellikle türk dizilerine yaptığı nokta atışı tespitlerle kahkahalar attırır. tekrar tekrar izlerim.

  - sümeyra çenet videoları: abisi ruhi çeneti de takip ediyorum ama özellikle bu kanaldaki ülke videolarını çok seviyorum.

  - klasik okur: okuduğunu çok iyi ifade eden, oluşturduğu kitap listelerinden çok fayda gördüğüm kitap kurdu.

  - cansu spartalılar: yeni, özgün parfüm kanalı arayanlara tavsiyedir. kendisi hayatı yaşamıyor adeta kokluyor.

  - burcu eminoğlu: kendisini bir süslümüzün yaptığı kurabiye ile keşfetmiştim. yaptığım bütün tarifleri çok iyi oldu. severek takipteyim.

  - tlc türkiye: listelerin demirbaşı. aşırı pintiler, kupon çılgınlığı, temizlik avcıları, pasta savaşları favorilerim.

  30 haziran 11:02

  71. Barış Özcan

  Haluk Tatar

  Yağmur Vardar

  Naturally Serein (Çisem Çakır)

  Nefis Yemek Tarifleri

  Beyhan Budak

  29 haziran 22:50

  70. Çok fazla var ama hiçbir videosunu kaçırmadıklarımdan bazıları

  Devrim başaran

  Hakan'ın köşesi(gizlinot: Sinema üzerine güzel bir kanal )

  Anatolian Rock Revival Project(gizlinot: Youtubedaki en yararlı kanallardan)

  Neyse ne

  Diamond Tema(gizlinot: Din,mitoloji,felsefe gibi konuları çok güzel işleyen bir kanal )

  Dilozof

  Evrim ağacı

  İnce İşler

  Kazıklı Maria

  Jubilee

  O'sinema

  Tarih Obası

  Numberphile

  29 haziran 17:21


  69. genelde müzik dinlemek için kullanıyorum fakat ayşe çakar (cild bakımı), daire (ev ve tasarım), beyhan budak (kişisel gelişim), barış özcan (teknoloji, tasarım, inovasyon), kamusal mizah (komedi) sayfalarını takip ediyorum.

  29 haziran 16:29

  68. (link: https://www.youtube.com/channel/UCc8XJlPS-97HepyCEbHeVfQ juno birch) kendisi transwoman bir drag queen, aynı zamanda heykeltraş. kanalında ağırlıklı olarak sims 2/sims 4 oynadığı videolar ve birkaç tane de makyaj videosu var. yarattığı uzaylı personasına o kadar kapıldım ki gerçekten ten rengi mavi, mor ya da yeşilmiş gibi geliyor ajskajd. makyajına, saçına, giyimine, konuşmasına kısacası onunla alakalı her şeye bayılıyorum. eğer sims oynamayı ya da oynayan kişileri izlemeyi seven ve drag queenlere aşık biriyseniz kanalı gerçekten bir nimet. videolarını izlemeye başladığım günden bu yana gördüğüm her şeye "stuninggg, absolutely gorgeous, yeah that is hapeningg" diye bağırasım geliyor, eğer izlerseniz eminim ki beni anlayacaksınız.....

  7 haziran 20:19

  67. en sevdiğim kanallardan (link: https://www.youtube.com/channel/UC6zbH1Z4G32bBV9wyK6ikPA kritter club) güney kore'de hayvan kurtarma/hayvan sorunlarını çözmeye yönelik bir kanal.sokaktaki hayvanlarada yardım ediyorlar, psikolojik sorunları olan hayvanlarada. ingilizce alt yazısı var ve alt yazıları çok komik. (gizlinot: hayvanlar konuşuyormuş gibi cümleler yazıyolar hahahah)

  yine bir hayvan kurtarma kanalı (link: https://www.youtube.com/channel/UCdu8QrpJd6rdHU9fHl8J01A hope for paws) bunu izlerken genelde ağlıyorum :(

  26 mayıs 14:55 26 mayıs 15:05