girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (246)
  • medya (0)

246. Her şeyi kafaya takmayacağım. O kadar çok şeyi kafama takıyorum ki vücudum bir yerden sonra sinyal veriyor. En çok da midem etkileniyor bundan. Artık elimden geldiğince akışına bırakacağım.  Bedenim bu stresi hak etmiyor.

16 mayıs 00:34

245. Bu haftasonundan itibaren genel cerrahi stajına abanmam gerek sonra kıçı başı toplayamıyorum zangır zangır titriyorum sınav haftaları ikidir şansına geçiyorum bu sefer patlayabilir elimde

15 mayıs 00:34

244. Bu sene de trend olmasıyla kruvaze kesim bluz,gömlek,elbise vs. ne varsa almak istiyorum.Desenlisi ayrı düz rengi ayrı güzel duruyor.Yandan bağlamalıysa bile değmeyin tadına .Çok zarif duruyor bence .😍

not:maaş almama 20gün varken bakiyemi - yapmam paha biçilemez ..

14 mayıs 19:25


243. Yarışmacı adam az önce “kendinden ben diye bahsetmek allaha karşı gelmektir o yüzden biz denir” dedi ve ben artık yemekteyiz izlememeye karar verdim :d

14 mayıs 16:07

242. Bundan sonra her şeyin kalitelisini alıcam bu nedir ya. Lcw’den ucuz diye aldım 30 tlye tayt squad yapıcam eğilemiyorum . Nıke tayt alıcaktım baştan şimdi rahat rahat yapıcaktım sporu. Kozmetik içinde geçerli bu . Ben böyle karar aldım ama memur çocuğuyum ,öğrenciyim. İnş aldığım karara uyabilirim.

14 mayıs 15:39

241. önümüzdeki 2 ay şeker tüketmeyi bırakıyorum. en son 2 yıl önce 3 ay karatay diyeti yapıp 20 kilo vermiştim bende işe yarayan tek diyet kendisi bırakınca 5 kilo falan geri aldım ama 5 değil 15 almış gibi bir ağırlık var üstümde çünkü hayatımda spor adına bir şey kalmadı iyice hamladım eski sağlıklı yaşam tarzımı deli gibi özledim tekrar başlıyorum

6 mayıs 00:47

240. renkli kozmetiğe para harcayacağıma aynı parayı cilt bakım ürünlerine harcamaya karar verdim.

cilt problemleri içten çözülmedikçe ve dıştan kapatılmaya çalışıldıkça bir yere varılamıyormuş, bugün bunu fark ettim. makyajı çıkardığımda geri kalan yüzden memnun değilsem burada bir problem olmalı, bir insan neden olduğu halinden rahatsız olur ki? galiba cildimi artık biraz serbest bırakmaya ihtiyacım var, umarım bu karar kendimi makyaj olmadan güzel hissedebilmeme de neden olur. zararın neresinden dönersem kar, hadi bakalım. (gizlinot: fingers crossed)

minik not: yağlı cilt için kullanabileceğim cruelty free ürün önerisinde bulunabilecek süslüleri mesaja bekliyorum. :3

edit: başaramadım. :(

5 mayıs 22:18 15 mayıs 09:22


239. Uzun zamandır hayatımı yönetemediğimin farkındayım. Bunun en büyük sebebi internette geçirdiğim vakit. Bütün gün bilgisayar başındayım ve başka hiçbir şey yapmıyorum. Bu beni çok rahatsız ediyor artık. Bu yüzden internet kullanımıma ciddi bir sınırlama getirdim. Günlük üç saat internette takılacağım. Saat 19.00 ile 22.00 arasında buralardayım. Onun haricinde araştırmam gereken bir şey ya da dinlemem gereken bir konu olmadığı sürece internet bağlantısı yok. Bu sayede tekrar kitap okuyabilmek, derslerime ve öğrendiğim dillere zaman ayırabileceğimi düşünüyorum. Yarın bu kararımın ilk günü. Umarım bu bağımlılıktan kurtulur ve olmak istediğim kişi olabilmek için daha net adımlar atmaya başlarım.

5 mayıs 20:31

238. Bir süre para biriktirerek kaliteli kıyafet ve ayakkabılar almayı planlıyorum. 

Zaten çok kilo aldığım için bu aralar kıyafet almam anlamsız olur, en azından kaliteli olan ve uzun zamandır istediğim şeyleri almak için kendime zaman tanımış olurum. 

Gereksiz harcamaları önleyecek mantıklı bir karar oldu bence.

30 nisan 20:26

237. numarasını sildikten sonra storylerini de açmama kararı aldım. Aman ne büyük bir karar. Stalkı bırakmak sigarayı bırakmaktan daha zormuş be öf.(gizlinot: alışmak sevmekten daha zor geliyor)

23 nisan 13:15