girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (0)

44. Ben dümdüz yattığı gibi uyanan bir insanım bu sebeple bu olay ablamdan geliyor.

6-7 yaşlarındayken Yonca evcimik konserine gittiğimiz bir akşamın gecesi uyurken birden yatakta ayağa kalkıp abone şarkısını söylemeye başlamıştı sonrasında gaza gelip kendini yataktan aşağı atıp kolunu kırmıştı. Kendini sahne alıyor sanıp, sahneden seyircilerin kollarına atlamışmış...

13 mart 18:00

43. En fazla üstümü açıyorumdur heralde. Ölü gibi yattığımdan pek bende saçma sapan hareketler olmuyor. 

12 mart 22:15

42. Uykumda sayıklamam, erkek arkadaşım bana "noldu cinnamon" diye sorunca "güzel bir kapatıcı arıyorum" diyerek kapatıcılardan bahsetmeye başlamam.

Erkek arkadaşımın yaptığını da anlatayım. Uyandırmaya geldim, öpmek için eğilmişim çaat omzunu geçirdi çeneme. " sevgilim uyan artık :(" diyince de sayıklayarak "üzerinden arabayla geçtiğim için özür dilerim" dedi.

:(

12 mart 15:20


41. gözüm açık şekilde kapıya pencereye tırmanıp "beni çağırıyorlar!! gitmeliyim!!" diye bağırmak, sabah hiçbir şey olmamış gibi uyanmak. uyurgezerlik bu değil.

12 mart 11:58

40. Soyunmak.

Özellikle kış aylarında, hayır çok sıcaklayan bir insan da değilim hatta çok üşürüm ama kaç gece uyandım, tüm kıyafetlerim yerde ve kaskatı kesilmişim.

12 mart 10:21

39. uyurken konuşmak. ama böyle halka seslenir gibi, çatır çatır münazara yapıyormuşçasına derdini anlatmak. 

babam erkek arkadaşımı böyle öğrendi, sigara içtiğimde de aynı şekilde böyle yakalandım jsjdmxmxöd

millet uyurken burnuna bant takar, ben de bu gidişle konuşmayayım diye ağzımı bantlayacağım :d

12 mart 10:05

38. Ben de sol dizimi kırıp sağ ayağımı dizimin üstüne koyuyorum bazen. tam keyifçiyim. (gizlinot: Swh) veya iki dizimi beraber kırıyorum farkında olmadan, sonra uyurken o bacaklardan biri yana yatıyor, geri kaldırıyorum.

12 mart 03:17


37. Bir gün arkadaşım bizde kaldı. Birlikte yatıyoduk. Uyurken Bir anda kalkıp, “üşürsün tatlım” diye söylenerek üstünü örtmüşüm, sonra uyumaya devam etmişim... arkadaşım anlattı, gülmüştüm kendime. (gizlinot: “Uyurken bile anaçsın.” demişti arkadaşım.)

12 mart 02:26

36. rüyalarıma uykumda kahkaha atarak gülüyormuşum bazen. demek ki saçma olan her şeye gülüyorum uyanık/uyuyor olmam farketmiyor. annem de soruyor “ne gördün de güldün o kadar” diye. valla ne görmedim ki annecim.

12 mart 02:12

35. Hunharca gülmek yada ağlamak (bu durum yüzünden arkadaşlarımı baya korkutmuşluğum var) , uyku pozisyonunda bacak bacak üstüne atmak, dişlerimi gıcırdatmak..

12 mart 02:02 12 mart 02:07