yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. Bence yoklar,çocukluğum dahil hiçbir zaman inanmadım

  Ukte: (yazar: mnemoysne )

  7 nisan 2016 11:02

  2. ucu bucağı olmayan evrende tek akıllı canlıların kendimiz olduğunu düşünmek kadar bencilce bir şey olamaz.

  7 nisan 2016 11:07

  3. (Yazar: cosmic message) in girdisini görüyor ve arttırıyorum; ucu bucağı olmayan evrende tek akıllı canlıların kendimiz olduğunu düşünmek kadar salakça bir şey olamaz.

  7 nisan 2016 14:26


  4. Öncelikle uktemi dolduran, görüşlerini bildiren arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim çünkü hep başkalarının ne düşündüğünü merak ettiğim konulardan biri.

  Benim düşünceme gelecek olursak eğer çocukluğumdan beri bilinmeyen şeyler hep beni çok çekmiştir kendine. Dolayısı ile uzay, uzaylılar konusu da hep merak ettiğim, üstüne düşündüğüm, araştırma yaptığım, üstüne dizi,film vs izlediğim konulardan. Çekiyor işte kendine. Şöyle bir durum var ben de kesinlikle bu evrende yalnız olmadığımızı düşünenlerdenim insan ırkı olarak. Ama uzaylı kelimesi yani bizim dışımızda olan varlıklara uzaylı demek doğru mu onu bilemiyorum. Yıllar önce gece vakti saba tümer' e bir profosor doktor bağlanmıştı canlı yayına skype üzerinden. Konu uzaylılardı. Adam kendisine bir süredir bazı insanların başvurduğunu (gizlinot: başvuran kişilerin hepsinin ortak özelliği bir gece ortadan kaybolmaları ancak bunu kendilerinin hiç bir şekilde farkına varamadan yakınları tarafından neredeydin gibi sorulara maruz kaldıktan sonra bir şey hatırlamamaları ) ve yaptığı araştırmalar hatta ameliyatlar sonucu o kişilerin uzaylılar tarafından kaçırıldığını anladığından bahsetmişti. Hatta yaptığı bir ameliyatı kayda çekmiş ve izletmişti. Kendisine başvuran insanların vücudundan dünyada bulunmayan malzemelerden yapılmış çipler çıkardığını falan anlatmıştı. Falan filan. Uzun lafın kısası şu dünyada tek olmadığımıza inanıyorum. Eğer uzaylı deniyorsa bence uzaylılar var ancak böyle bahsedildiği gibi yok insanları kaçırmakmış yok ufoymuş bunlara inanmıyorum.

  Uzun lafın kısası ben uzaylılara inanıyorum. (gizlinot: inanmak istiyorum çünkü bilinmezlik hoşuma gidiyor ) Onların varlığının şu an ispatlanamıyor olması yok olduklarını da ispatlamaz bence.

  7 nisan 2016 15:39 7 nisan 2016 15:43

  5. sevgili uzaylılar,buraya gelmeyin

  bunu sizi istemediğim için yazmıyorum. biz çekeceğimizi çektik çekiyoruz ama siz buna dayanabilir misiniz? kötü lan burası.

  bir çay içebilirdik ama. merak ediyorum.

  4 mayıs 2016 19:57

  6. bence varlar ama çok da şey yapmamak gerek tabii.

  4 mayıs 2016 20:07

  7. müsait bir zamanlarında kendileriyle galatada şarap içip istanbul'un fethi hakkında tartışmak isterim (gizlinot: you know, i want to believe )

  4 mayıs 2016 21:12


  8. (link: https://galeri7.uludagsozluk.com/281/ben-de-cam-yok-ge%C3%A7en-g%C3%BCn-k%C4%B1r%C4%B1ld%C4%B1_482083.jpg abi ne olur sktirip gidelim burdan)

  4 mayıs 2016 22:06 4 mayıs 2016 22:06

  9. şu sonsuz evrende yalnız olduğumuza inanmıyorum. uzaylı veya adı her neyse, varlar bence.

  eğer yeryüzüne inerlerse bir tanesiyle kanki olmak isterim,

  sevgilimin telefonunun içine gireriz.

  bana belki doğum günümde görünmezlik tabancası alır.

  çok samimi olursak bu post-modern kankimi anneler günü indirimlerinde standlar dopdoluyken istek listemin tümünü almasını isterim, bi uçuş alır gelir.

  bana ışın tabancasıyla incecik eyeliner çekmeyi öğretir.

  sonra belki vlogger olurum ve birlikte bff tag yaparız.

  (bkz: bak yine plüton'dan evine kablo çekmiş tv izliyor)

  4 mayıs 2016 22:30

  10. uzay denince aklımıza genelde samanyolu galaksisi geliyor fakat malumunuz, evren bir galaksiler bütünü. farklı galaksilerde, farklı boyutlarda canlılar var muhakkak. bir de bunun ötesinde, üst boyutlarda farklı enerjilerde yaşamlar var. biz bunu algılayamıyoruz, fakat hissedebiliyoruz. bazıları iletişim dahi kurabiliyor. bu konuları araştırırken youtube'da bir video izlemiştim, şöyle aktarayım:

  şu an üç boyutlu bir dünyada yaşıyoruz. iki boyutlu varlıkları görüyoruz, seçebiliyoruz. peki, dünya iki boyutlu olsa idi ne olurdu?

  dünyanın bir kağıt düzlemi olduğunu düşünün. üzerindekilerin de birer çizgi... güneş üç boyutlu bir varlığa vurduğu zaman yansıması iki boyutlu olacaktı. yani iki boyutlu dünyadaki yaşayanlar onu yine iki boyutlu algılayacaktı. fakat belki içten içe üst boyuttan geldiğini hissedecekti?

  bu sebeple, belki de üç boyutlu dünyamızda farklı boyutlardan gelen enerjileri hissediyoruz fakat anlamlandıramıyoruz? bazılarımız paranormal olay olarak adlandırıyor bunları, korkuyor; bazıları kabul ediyor, kendi içsel yolculuğuna çıkıyor...

  gibi gibi şeyler işte.

  4 mayıs 2016 23:16