yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

  1. BBL kesinlikle

  21 aralık 2021 00:27

  2. Liposuction. Neredeyse her zerreme.

  21 aralık 2021 00:32

  3. burun estetiği ve liplift. bu sene ikisini de yaptıracağım. keşke ayak küçültme estetiği de olsa ilk yaptıracağım estetik olur. tayland'da ladyboy'lara yapılıyormuş ama ben nasıl güvenip ayağımı kestireyim. çok çok zor bir ameliyat. 

  21 aralık 2021 01:22


  4. 3 yıl önce meme büyütme yaptırdım. daha önceki girdilerimde zaten detayları var ilgilenen okuyabilir.çok çok memnunum iyi ki yaptırmışım diyorum.

  burun estetiği yaptırmak istiyorum ama fiyatlar uçmuş gitmiş, bu piyasada yüzde yüz emin olduğum bir doktor olmadan burnumu yaptıramayacağım maalesef.

  bir de geçen hafta dudak ve çene dolgusu yaptırdım birer ml,çene süper de dudaktan şuan için emin değilim. görüntü itibariyle çok güzel ama bazı hayal kırıklıklarım oldu hissiyatıyla alakalı :( onu daha sonra tekrar yorumlayacağım kontrol randevuma bir gideyim..

  21 aralık 2021 10:27

  5. bu başlık umarım "estetik yaptıranların özgüven sorunu olduğunu ima edip aşağılayan, kaşlarını bile aldırmaya ihtiyaç duymadan dünyanın en seksi, en güzel kadını olan" sevgili süslü sözlük estetik yobazları tarafından gaspedilmez zira "it's almost twenty-twenty two biatch, leave us alone". Herkesin estetiğine kimse karışamaz.

  deneyim ve düşüncelerime gelince;

  yaptırdığım TEk estetiğim burada da tecrübelerimi paylaşmış olduğum burun estetiğim. hala yazdığım gibi memnuniyetini dibine kadar yaşıyorum. 10-15 seneye revizyonunu da olurum eğer gerek olursa. gerçekten de birkaç aylık oturma ile 1 yıllık oturmanın farkını da yaşayarak görüyorsunuz. ilgili girdim için;

  #1239367

  Yaptırmak istediğim "göz kapağı estetiği" hariç başka bıçakaltı estetik kalmadı çok şükür. O da 1 buçuk saatlik basit bir operasyon ve öncesi, sonrası görünüş bakımından çok riskli değil. ufak müdahaleler gibi duruyor ama total ifadenize etkisi inanılmaz; ancak öncesinde doktor tavsiyesi ile Yakın tarihte göz çevresi ve alına botoks düşünüyorum. yaşım yakında 24 olacak ve bunlar için bu yaşın erken olduğunu düşünen süslüler olabilir; ancak estetik ve kozmetik sektörünün etkisi altında kalmadan yaptığım uzun araştırmalar sonucu botoksun kırışıklıklar oluşup ihtiyaç duymadan daha önce kırışıklık ve erken yaşlanmaya önlem amaçlı ve 30 undan önce başlanırsa geleceğe yatırım niteliğinde mantıklı bir müdahale olacağını düşünenlerdenim.

  halihazırda çok fazla göz çevresi kırışıklığım var. sebebi miyop ve astigmatım var senelerdir ve ben gözlük, lens kullanmadan gözlerimi sürekli kıstığım için göz çevresi kırıştı.

  gerçekten benim gibi ihmalde bulunmayın, gözleri sürekli kısmak buna sebebiyet veriyor. göz kapağı ve alın da problemli ve beni olduğumdan yaşlı gösteriyor. bunlarla barışık kalamıyorum ben maalesef her zaman. Bir keresinde youtube'da mua Hindash'ın kırışıklıklardan "beauty lines (güzellik çizgileri)" olarak bahsetmesi ve onların bizi bize has yaptığındam bahsetmesi ile düşüncelerim yumuşasa da hala en azından kalıcı olmadığı için botoks deneme taraftarıyım. dolgu ve botoksu denemeyi akla yatıran en büyük etken zaten kalıcı olmayışı. bunlar konusunda çok katı olmamak gerekiyor.

  sadece sex and the city charlotte gibi olmayın yeter. sonucunda her ne kadar bende de olsa kötü estetik eleştirilmeye mahkumdur. zira bakınız; kötü olan şey zaten estetiğin kendisi değil kötü yapılanıdır. gencecik hailey baldwin de estetik makinası ama neresinde ne var desen sayamayız öyle doğal duruyor.

  kötü estetik ise eleştirilir; çünkü ya doktor beceriksizdir, ya da yaptıran hanımefendi birazcık zevksizdir.

  21 aralık 2021 12:11

  6. Ben de göz kapağıma/göz torbalarıma estetik yaptırmak istiyorum. Güvendiğiniz, memnun kaldığınız, tavsiye ettiğiniz doktorları buraya yazmanızı isterim böylece diğerleri de sizin deneyimlerinizden faydalanır.

  ilgili medya:
  1
  21 aralık 2021 12:49

  7. Meme büyütme 

  Burun estetiği 

  Kaş kaldırma 

  Hepsini 2023 yılının sonuna kadar sağlıkla yaptırmış olmayı diliyorum. 

  21 aralık 2021 13:09


  8. dudak dolgusu ve botoks yaptırdım. Dolgumu yaklaşık 8 ay önce yaptırdım biraz etkisi geçti sayılır yeniletmem lazımdı ama tam o an cildimde mimik çizgilerim rahatsız etmeye başladı sonra botoks yaptırdım. Birini yapıyorum diğeri bozuluyo nasıl para yetiştircem bilmiyorum :D Eğer elimde yaptıracak imkanım olsaydı burun estetiği muhakkak yaptırırdım

  21 aralık 2021 13:23

  9. Yaptirdiklarim; 

  Meme diklestirme + silikon

  Karin germe

  Popo diklestirme

  Kalcalara lipo

  Dudak dolgusu 

  Yaptirmak istediklerim:

  Mini facelift

  21 aralık 2021 14:22

  10. yüce allah'tan tek dileğim, çene dolgusu, jawline ve göz kapağı estetiği yaptıracak imkanı bana sunması. söz, bunların üzerine 75b memelerimi büyütmeyi hayal bile etmeyeceğim. özellikle gözlerim. lütfen.

  21 aralık 2021 15:04