girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • medya (0)

118. başka bir girdi yazarken farkettim :)

* yemek yapmayı severim ama daha çok pratik yemek yapmayı severim. önceden hazırlamalı, konserve yapmalı, buzluğa atmalı pratik fikirler kalp.

*güzel indirim takip ederim, gereksiz alışverişi ya da gerekli şeylere gereksiz para vermeyi engellerim. eline vurup alma diyebilirim :D

*bebek eşyalarında piyasa araştırmam sağlamdır. benimki doğdu ama bakmayı seviyorum, hamile/yeni anne arkadaşlarla paslaşırız sık sık.

*dert dinlerim. sizde de varsa güzel eski koca çekiştiririm. stalk yaparım.

15 aralık 2017 12:01

117. dert dinlemek 1 tl goşş süslümmm goooşş... :)

-Eskişehirde ne yenir nerelerde gezilir hangi otellerde kalınır sorularına cevaplar itina ile verilir. hatta eşlik edilebilir.

-roaccutane , zoretanin , aknetrent tarzı ilaç kullanımında neler yapılmalı , nelerden kaçınmalıyız yardımcısı olunur.

-fal/büyü/ başınıza gelen ilginç şeyler çekirdek çıtlayarak dinlenir ve anlatılır.

-laborant olarak sağlıkta her konuda yardım edebilme , tahlillerinizi tartışırız.

-Etide 2 sene çalıştığım için gıda sektöründe ürünler nasıl yapılıyor ,ne kullanılıyor, çalışanlar nasıl vs. sorular cevaplanır.

*dert dinlemek bedava süslüler :)

8 aralık 2017 00:36

116. allahını seven üzerime avukat, hukukçu atsın :( bu konuda yardıma tam da şu an çok ihtiyacım var. ayrıca ben de mak.müh ve enerji anabilimdalı ile ilgili yardımcı olabilirim.

7 aralık 2017 10:03


115. Her türlü derdinizi gıybetinizi anlatabilirsiniz. Yargılamam, yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada ortaya atıp şansımı denemek istiyorum, İstanbul'da seviyesizce cards against humanity oynamak isteyen süslüler varsa dm'ye beklerim.

7 aralık 2017 09:55

114. cilt bakımı özellikle hassas, atopik, kızarıklık, çok fazla kuruluk sorunu olan ciltlere sahip süslülerle sarılıp birlikte ağlayabileceğimizi düşünüyorum.

Türkiye'de bu cilt tipi en zorlu ciltlerden biri olarak görülse de sahip olup uygun ürünler bulabilen şanslılardanım.

cf takıntım var hayvanlar üzerinde yapılan deneylere karşıysanız neler yapabilirsiniz alternatifler neler olabilir hepsini konuşalım.

bir de organik ürünler konusunda fikir alışverişi yapmak isteyen tüm süslüler buyrunuz geliniz belki kahvede içeriz beraber

6 aralık 2017 21:44

113. -ingilizcede, cevirilerde

-macaristan/budapeste'de erasmus konusunda

-paylasmak istediginiz dertlerinizde, sorunlarinizda vs yardimci olabilirim susluler :)

6 aralık 2017 21:05

112. Evcil, besi, egzotik hayvanlarda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İlişkiler konusunda dert dinlerim filan.

6 aralık 2017 20:20


111. kedinizin, köpeğinizin, iguananızın veya tavandaki örümceğinizin fotoğraflarını otobüste yanınızda oturan her kimse ona göstermeden edemeyen o kaçıklardan mısınız? sürekli onun dünyanın nasıl da en biriciği ve en güzeli olduğundan bahsetmek istiyor ama birlikte bokunu çıkaracak kimse bulamıyor musunuz? işte her türlü hayvan arkadaşınızla ilgili ponçiklikleri sıkılmadan saatlerce dinleyebilecek o insan benim. ne şapşirlikler yaptığından bıkmak usanmak bilmeden konuşabiliriz. sıkılırsam namerdim.

bir de bunun dışında müzik, seyahat, sosyal bilimler, akademi, ingilizce falan filan. kutuma beklerim.

6 aralık 2017 19:52

110. Tasarım, vektörel çizim, desen, bilgisayar programlari (photoshop, illustrator, indesign, office programlari) kisacasi grafik, tasarim, guzel sanatlarla alakali vs derslerle alakali konularda yardimci olabilirim. Her zaman bi mesaj kadar uzaginizdayim :')

Edit: guzel dert dinler olay yorumlarim, disaridan ya da farkli pencereden bakmak konusunda iyi oldugumu dusunuyorum

6 aralık 2017 19:34 6 aralık 2017 19:39

109. anadil seviyesinde ingilizce ve almanca, iyi derecede fransızca biliyorum, sorularınız olursa yardımcı olabilirim, ayrıca hangi dili öğreneyim konusunda ikilemde kalanlara da fikir verebilirim profesyonel olarak olmasa da. 

dilbilim, ingiliz edebiyatı ve tercümanlık konularında yardımcı olabilirim, bölüm olarak seçmeyi düşünen varsa fikir verebilirim. 

 avrupada, özellikle almanyada eğitim, dil okulları, vize surecleri vs gibi konularda fikir verebilirim, daha önceden bu konuda iş deneyimim de var.

 nationalism, transnationalism, national identity, migration gibi konularda sohbet edebiliriz, henüz bu konularda profesyonel olmasam da konuşmaktan çok keyif alıyorum, fikir alışverişinde bulunabiliriz.

 izmirde yaşam ile ilgili sorularınız olursa da yazabilirsiniz. 

 

 yemek konusunda da oldukca iyiyimdir, tarif alisverisi, puf nokta paylasmak olsun konusabiliriz. 

6 aralık 2017 19:03