yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • medya (0)

  127. ib eğitimi, italyada yaşamak ve tıp okumak gibi konularda sıcağı sıcağına, bilgi sahibiyken elimden geldiğince yardımcı olabilirim

  15 kasım 2019 02:40

  126. uzman psikolojik danışman/pedagog olarak çocuk-ergen psikolojisi ve eğitimi hakkında yardımcı olabilirim.

  6 kasım 2019 22:16

  125. 'bu pantolona şu bluz uyar mi? ' 'şu ayakkabı mı bu ayakkabı mı? ' 'falanca elbiseyle filanca botu giysem boyumu keser mi? ' 'x renk ojeye hangi renk kıyafet gider? ' benzeri moda ve stille alakalı sorularınıza cevap verip naçizane tavsiyelerde bulunabilirim. Hem bolumumle alakalı hem de seviyorum yani sorun olmaz, gonderin gelsin..

  6 kasım 2019 20:19 6 kasım 2019 20:20


  124. İngiliz dili ve edebiyatı okumayı düşünenlere veya okuyanlara yardımcı olabilirim  dersler konusunda. Zaten okulu çok özledim derman olursunuz biraz bana

  6 kasım 2019 19:52 17 kasım 2019 10:16

  123. -alanım gereği (gizlinot: Pdr) insan davranışları hatta daha da daraltacak olursam çocuk ve ergen psikolojisi hakkında bilgi birikimim var. Ergen veya daha küçük çocuğu, kardeşi, yakını olan ve çeşitli konularda fikir almak isteyen süslüler varsa olabildiğince yardımcı olmaya çalışırım.

  -yenice bir kpss süreci atlattım. Öyle mi çalışsam şurdan mı başlasam, neyi nasıl halletsem gibi kafa karışıklığı yaşayan süslülere kendi deneyimlerimi paylaşabilirim. (gizlinot: Özellikle öğretmenlik )

  2 şubat 2019 15:21

  122. Merhabalar, bilişim alanında işe alım yapıyorum. (İstanbul için) iş arayanınız varsa elimden geldiğince yardım etmek isterim.

  23 ocak 2019 18:06

  121. Merhabalar! Hiçbir konuda uzman değilim, Ama insanları dinlemeyi seven ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışan biriyim. Yargılanmadan anlatmaya ihtiyacınız olan şeyler varsa dinleyebilirim.

  En büyük deneyimim olan konu; kilo problemi! Hayatımın 19 yılını obezite hastası olarak geçirdim. 44 kilo verdim. Diyet arkadaşınız olabilirim, motive edebilirim, yardımcı olabilirim.

  Fitness mevzuları. Benim ilgi alanım işin bodybuilding kısmı ama yine de yardımcı olmaya çalışırım. Olamadığım yerde tüm yakın çevrem antrenör, aralarında Dünya Şampiyonları da bulunmakta, onlara danışabilirim sizin için.

  Girly şeylerde de olabilir, birbirimize makyaj danışabiliriz, şunu alayım mı soruları da sorabiliriz :p (gizlinot: Gerçi bu genelde anneye sorulur di mi :p)

  22 ocak 2019 23:11


  120. İzmir barosunda çalışan avukat/stajyer biri bana ulaşabilirse çok sevinirim.

  22 ocak 2019 22:14

  119. Her türlü derdi dinlerim, havadan sudan konuşmak istiyorsanız o da olur.

  Herhangi bir sınava çalışıyorsanız bu konuda da konuşabiliriz. Hem öğretmenim hem de sınav hazırlığı içerisindeyim.

  Makyaj, diyet vs. gibi konularda da fikir alışverişi yapabiliriz.

  Yeni yogaya başladım, çok yardımcı olamam ama, yeni başlayan biri ile birlikte keşfedebiliriz.

  Fantastik edebiyat ya da sinemaya ilginiz varsa saatlerce boş yapabiliriz. :) Teori kasıp tahminlerde bulunabiliriz. herhangi bir konuda "geek" biri ile karşılaşmayalı epey oluyor çünkü.

  bayağı arkadaş ilanı oldu bu. :)

  22 ocak 2019 16:30 22 ocak 2019 16:30

  118. Gıda mühendisliği bölüm hakkında bilgi, not, ısı transferi ve kütle enerji denklikleri soru çözümü yapabilirim

  Yemeyi seven ve antalya da ikamet eden süslülerimize itina ile yemek arkadaşı olurum çünkü farklı şeyler yemeye bayılıyorum ve sushi yemekten içim bayıldı artık... Meksika, fransız, italyan yemekleri yiyebiliriz ve dee bolca tatlı (paramız yettiği sürece)

  Asmek kurslarına ve üniversite topluluklarına beraber katılabiliriz.

  Sevmediğiniz insanları gereksiz bilgilerle lanetleyebilirim ( ido tatlısesin adının ibrahim ve deryanın oğlundan geldiğini söylerim mesela, ve bunu hayatı boyunca unutmamasını sağlarım ehe)

  Yurt konusunda her türlü bilgiyi verebilirim çok badireler atlattım/atlatmaya devam ediyorum.

  Netflixte kendimize seçtiğimiz diziler hakkında analiz yapabiliriz, ayrıca ciddi bir antin kuntin şeyler belgeseli izleyicisiyimdir. Paketime ek olarak biraz paslanmış olsam da anime manga münakaşası yapabiliriz.

  Bu sene staj yapacağım için bu günden itibaren mülakatlara hazırlanmaya başladım, ingilizcem çok iyi değil anlarım,yazarım ama konuşmakta sıkıntı çekiyorum. Benimle pratik yapmak isteyen varsa her zaman beklerim. Cv geliştirmekte yardımcı olurum.

  Kendisine bir şeyler katmayı ve karşısındakine de bunları yansıtmayı seven her insanı çok severim. Bilgiye aç bir insanım ama bunu eğlenerek yapmak istiyorum. (İroniye bak ki aşşırı yalnız bir insanım) yalnız olan her süslüye sonuna kadar arkadaş olabilirim. Ne çektiğini iyi biliyorum çünkü.

   

  Yenisi gelene kadar şimdilik bu kadar galiba hepinizi seviyorum kalp kalp

  22 ocak 2019 15:05