girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (9)

83. Her şeye ama her şeye realist ve biraz da olumsuz yaklaşabilmek. Sonunda size maddi/manevi biçimde zarar verebilecek şeylerin peşinde misiniz? Hayatta körü körüne bağlı olduğunuz ve kurtulamadığınız nesneler mi var? Bitiremediğiniz romantik ilişkilerinizin altında eziliyor musunuz? Birkaç mesajla sizi her şeyin ne kadar gereksiz ve zaman kaybı olabileceğine inandırır, kimseye eyvallahınız kalmadan hayatınıza devam etmenize yardımcı olabilirim.

18 ekim 22:58

82. çok iyi egg benedict pişirebilirim.bu işin en ince noktası ise hollandez sos,yumurtayı poşe haşlarken şeklini korumak ve sarısının kıvamını tutturmak.

ilgili medya:
1
18 ekim 22:24 18 ekim 22:40

81. Ayak parmaklarımla hareket çekebiliyorum.

17 ekim 15:25


80. eskiden çok güzel resim yapar, fotoğraf çeker, kısa hikayeler falan yazardım. okurken hep mezun olayım, mezun olduktan sonra da iş bulayım, çalışayım derdinden eski yeteneklerimi körelttim. buraya da yazacak yetenek bulamayıp kendimi utandırmak için yazıyorum.

bir sonraki postumda eski yeteneklerimden birini paylaşmak umuduyla :)

29 eylül 19:35

79. Dağları tam istediğim gibi yapamadım, ama yine de hoş duruyor bence ^-^

ilgili medya:
1
29 eylül 12:44

78. Ortanca çizdim bu sefer süslüler, nasıl buldunuz?

ilgili medya:
1
26 eylül 20:34

77. Bugün de çiçek çizdim, ilk defa başka bir resmi referans almadan çizdim. Basit, ama benim için özel bir resim oldu ^.^

ilgili medya:
1
21 eylül 18:46


76. Bir konuda bile yeteneksiz olmam yetenektir. Nasıl bir paradoksun içine düştüm. Help me!!!

19 eylül 20:38

75. Çocukluktan beri var olan resim yeteneği.Hayattta en çok kendime güvendiğim konudur.Lisedeki, tablolarımı gösterdiğim  arkadaşlar neden güzel sanatlara gitmediğimi sorarlardı.

Üzen insanları unutma yeteneği.Bir insan beni üzmüşse,tavrımı yüzüne karşı koyarım ve bir daha yüzüne bakmam.Gereksiz bulduğum ve beni üzen insanlarla iletişimimi bıçak gibi kesiyorum ve sanki hiç doğmamış gibi davranabiliyorum

Aşırı iyi duyma yeteneği.Ortamda kim ne hakkında ne konuşuyor hepsini sessiz konuşsalar bile duyabilirim.Kendim hakkında konuşulanları çok net şekilde duyarım.

İnsanları çok iyi gözlemlerim ve ne hissettiklerini çok kolay anlayabilirim.

Bir de üniye hazırlandığım sene bazı arkadaşlarla yaşadığım sürtüşmeler yüzünden,olayları 3.gözden takip edenler tarafından çok iyi laf soktuğum söylenirdi ama o özelliği biraz kaybetmiş olabilirim. 

19 eylül 19:54

74. yeteneğimin olduğunu düşündüğüm konularda hep “fena sayılmam” diye tabir edilecek ölçüde yeteneğim oldu. her şeyden biraz. bu tam olmama hissi beni çok rahatsız ediyordu. voleybol oynadım kötü değildim, ortalamanın üzerinde yüzerim, ingilizcem fena değildir, kötü bir şoför değilim, güzel yemek yapabiliyorum, fena dans etmiyorum, sesim bile kötü sayılmaz. “bir konuda da çok iyi ol be kadın” dedim hep kendime. en sonunda; biraz yetenek, biraz eğitim aldığım fakülte ve çokça çalışmamın sayesinde mesleğimde gerçekten iyi oldum galiba. bence çok daha iyi olmalıyım, kaldı ki bu işin bir sonu sınırı yok ama çokça takdir ediliyorum ve bu konuda çok mutluyum. 

19 eylül 18:55