girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • medya (6)

81. Bugün de çiçek çizdim, ilk defa başka bir resmi referans almadan çizdim. Basit, ama benim için özel bir resim oldu ^.^

ilgili medya:
1
21 eylül 18:46

80. Bir konuda bile yeteneksiz olmam yetenektir. Nasıl bir paradoksun içine düştüm. Help me!!!

19 eylül 20:38

79. Çocukluktan beri var olan resim yeteneği.Hayattta en çok kendime güvendiğim konudur.Lisedeki, tablolarımı gösterdiğim  arkadaşlar neden güzel sanatlara gitmediğimi sorarlardı.

Üzen insanları unutma yeteneği.Bir insan beni üzmüşse,tavrımı yüzüne karşı koyarım ve bir daha yüzüne bakmam.Gereksiz bulduğum ve beni üzen insanlarla iletişimimi bıçak gibi kesiyorum ve sanki hiç doğmamış gibi davranabiliyorum

Aşırı iyi duyma yeteneği.Ortamda kim ne hakkında ne konuşuyor hepsini sessiz konuşsalar bile duyabilirim.Kendim hakkında konuşulanları çok net şekilde duyarım.

İnsanları çok iyi gözlemlerim ve ne hissettiklerini çok kolay anlayabilirim.

Bir de üniye hazırlandığım sene bazı arkadaşlarla yaşadığım sürtüşmeler yüzünden,olayları 3.gözden takip edenler tarafından çok iyi laf soktuğum söylenirdi ama o özelliği biraz kaybetmiş olabilirim. 

19 eylül 19:54


78. yeteneğimin olduğunu düşündüğüm konularda hep “fena sayılmam” diye tabir edilecek ölçüde yeteneğim oldu. her şeyden biraz. bu tam olmama hissi beni çok rahatsız ediyordu. voleybol oynadım kötü değildim, ortalamanın üzerinde yüzerim, ingilizcem fena değildir, kötü bir şoför değilim, güzel yemek yapabiliyorum, fena dans etmiyorum, sesim bile kötü sayılmaz. “bir konuda da çok iyi ol be kadın” dedim hep kendime. en sonunda; biraz yetenek, biraz eğitim aldığım fakülte ve çokça çalışmamın sayesinde mesleğimde gerçekten iyi oldum galiba. bence çok daha iyi olmalıyım, kaldı ki bu işin bir sonu sınırı yok ama çokça takdir ediliyorum ve bu konuda çok mutluyum. 

19 eylül 18:55

77. 2019 dileklerini yazmaya başlamış bazı insanlar.birkaçını gördüm "ben de mi gitsem?" dedim sonra vazgeçtim.neden mi?

enstrüman kursu:blok flüt çalmayı 3 yılda öğrenemedim.

dans kursu/spor salonu:düz yolda ayağımı burktum geçen ay.

resim kursu:anasıfından beri el yeteneğim gelişmedi boyama yaparken taşırıyorum bazen.

benim tek yeteneğim gerçekten karar verdiğim bir şeyi asla bırakmam.1 ay önce vejetaryen,15 gün önce de vegan olmaya karar verdim.kime söylediysem bana yapmamam gerektiği hakkında nutuk çekti ama vazgeçmedim,vazgeçmiyorum.(gizlinot: içimi çok açtım sanırım)

19 eylül 18:06

76. Bugün de bir galaksiyle karşınızdayım süslüler ^-^ Daha bitmedi, yarın yıldızları ekledim mi tamamdır <3

ilgili medya:
1
19 eylül 01:27

75. İstediğim anda ağlayabiliyorum.

17 eylül 17:15


74. çok güzel yalan söylüyorum. zorda kaldığım durumlardan kendimi kurtarmak(kimseyi zor duruma düşürmemek şartıyla tabi ki) için muhteşem güzel hikayeler tasarlarım ama öyle böyle değil yani. çok tutarlı yalan hikaye kurarım. kimsenin aklından da tek bir şüphe kıvılcımı olsun geçmez. looool.

17 eylül 16:30

73. Kaşlarımı kaldırabiliyorum tek tek sbsdnshdkdjd. Hiçbir yeteneğim yok sözlük :(

15 eylül 02:46

72. Aslında bir yeteneğim yok, ama (yazar: Bunubegendi) nin girdisini görünce yazayım dedim. (gizlinot: Swh)altıncı hissim çok kuvvetlidir, olacak dedigim olur. (gizlinot: Ama pek hayirli isleri içermiyor.bu bundan hoslaniyor,hic belirti yokken bunlar sevgili olacak,bunlar ayrilacak gibi boktan konularda ise yarıyor.)

14 eylül 19:49 14 eylül 19:50