yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (2)

  28. eveet sonunda içime sinen bir video yapıp koyabildim, videoda ailemle birlikte İngiltere'de karantina sürecinde her gün yaptığımız yürüyüşlerden birini çekip koydum. umarım beğenirsiz süslülerr ve eğer ingiltere ve ingilterede üniversite okumakla ilgili sorularınız varsa mesaj atmaktan çekinmeyin :) kanalım: (link: https://www.youtube.com/channel/UCeIXEpQlKFVOg30fxh9WEsQ?view_as=subscriber youtube kanalim)

  2 temmuz 22:51

  27. Merhaba süslüler 💕 ben de evde kaldığım bu süreçte kendin yap videoları üretmeye başladım. Umarım motivasyonumu kaybetmem daha güzel içerikler üretmeye devam ederim. Abone olursanız da çok sevinirim :)

  (link: https://www.youtube.com/channel/UC_0pbOlu44HHoQTCt18zmaQ Link; zesenslife)

  29 haziran 09:21

  26. Chloe tingin 2 haftalık challange'ına başladım, 1 haftalık sonuç videom yayında, tüm süslü sözlük ailesi davetlidir :)

  (link: https://youtu.be/0teEIdIwgMI Chloe 1 haftalık sonucum)

  28 haziran 12:28


  25. Ben de evde kaldığım bu dönemde, zaten az olan sosyal hayatımın tamamen bitmesiyle yeniden kanalıma bir şeyler yüklemeye başladım. Yıllar önce tarif falan paylaşmak için açtığım bir kanaldı ama öyle devam etmedi tabii ki (cringe fest'e dönüştü telefonumdaki bütün saçma videoları attığım için(gizlinot: swh)). Birkaç haftadır evde kendi halimde yaptığım şeyleri çekip paylaşıyorum. Kameram ve bilgisayarım yok, videoların çekimini ve bütün editini telefonla yapıyorum.(gizlinot: ölüyorum anlasana) İlginizi çekerse veya severseniz abone, yorum, like desteğiniz beni mutlu eder.(gizlinot: ehehe)

  (link: https://youtu.be/toVC_pADFkw Dolabımı düzenlediğim ve anacığımın ördüğü atkı bere ne varsa taktığım video)

  (link: https://youtu.be/kq3yyFttdbE Odamı temizlediğim ve konu nereden nereye geldi benim de şaşırdığım video)

  (link: https://youtu.be/w3OJQXJdRrg Zeytin ezmeli börek tarifi verdiğim ve boş yaptığım video)

  (link: https://youtu.be/QyK-SCrQJXs Hüsran dolu ilk vlogum)

  Bütün bunlar ve geri kalan "ben şimdi ne izledim dedirten" videolar için bu da kanalımın linki. (link: https://www.youtube.com/channel/UCZ0KLgYZwhLt3dEElX2OsTA Kanalım )

  27 haziran 15:13 2 temmuz 12:29

  24. Merhaba süslüler, kanalımda tarot içerikleri üretiyorum ve hepinizi deste seçip seçtiğiniz desteyi dinlemeye davet ediyorum <3 bu da benim YouTube kanalım. (link: https://www.youtube.com/channel/UC6x8f-M8Cclc7JJuVf_OrTw north tarot) (gizlinot: abone olursanız çok mutlu olurum :))

  23 haziran 13:51

  23. Selamlar, ben de makyaj sektöründeki deneyimlerimi ve makyaj eğitimimi videolara teknik bilgisi olarak aktarmaya çalışıyorum. Henüz çok acemiyim video işlerinde ama ilgilenenler için linkliyorum. ( (link: https://www.youtube.com/channel/UC9rcLaWFewT_PIBJuEkZ61Q kanalım) ) önerilerinizi, eleştirilerinizi iletirseniz ve desteklemek isterseniz çok çok mutlu olurum. sevgiler :)

  16 haziran 22:45 16 haziran 22:46

  22. Basit origami ve etkinlik örnekleri, evde eğitim süreci, engelli bireylerin ailelerine yönelik tavsiyeler yayınladığım kanalıma bekliyorum süslüler (bu arada öğretmenim)  kanalımın (link: https://www.youtube.com/channel/UCDlMTgH_DkO4kjglgluZoTQ Linki)

  Desteklerseniz sevinirim 

  4 haziran 01:11


  21. Desteklerseniz çok sevinirim süslüler :)

  (link: https://www.youtube.com/bengikirca Kanalım)

  2 haziran 13:19

  20. selam süslüler (link: https://www.youtube.com/channel/UCJilH9yeFlRJqqMwp4zL9YA bu da) benim youtube kanalım

  uyuyamadığım fazlaca streslendiğim zamanlar sakin müzikler, özellikle yağmur/dalga/kuş seslerini dinlemeyi çok seviyorum ve bana hep iyi gelmiştir. bu günlerde bir şeylerle uğraşmak için kendim sesleri/müzikleri birleştirip yayınlamaya karar verdim. daha yolun çok başındayım umarım istediğim gibi yapabilirim videolarımı. Herkesi kanalıma bekliyorum, izleyip destek olursanız çok çok sevinirim :) eleştirilerinize de açığım :)

  29 mayıs 17:31 29 mayıs 17:34

  19. Selamlar! Bu da benim kendimce eğlendiğim ve eğlendirmeye çalıştığım içinde birbirinden farklı az da olsa video bulabileceğiniz youtube kanalım, izleyip destek olursanız ve hatta belki bana özel mesaj kısmından eleştiri yapmak isterseniz çok müteşekkir olurum! 

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCQnl_ttMuSk_n-cCxt86odA Youtube linkim)

  13 mayıs 15:35