girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

14. göz yaşları.

karşımda ağlayan kişi kan davalım,can düşmanım da olsa fark etmez tüm bildiklerim/hissettiklerim alt üst olur.

geçmişte bana dünya kadar zarar vermiş olsa da ağladığı an "içinde,göz yaşı dökecek kadar insanlık var" diyerek tüm o kötülükleri unutuyorum. (gizlinot: gerizekalımıyım neyim?)

16 nisan 20:26

13. zeka, bilgi birikimi, çikolata değil ama çikolatalı tatlılar, minik çiçek desenli çok şey, rengarenk desenli olan her şey :)

16 nisan 16:06

12. zeka, merhamet, kedi, köpek, francisco, tatlı, francisco, saç kavurma, francisco, deniz, francisco... seni de kaptırdım bee ah ah. anneme bak sana damat buldum dediğim günler geldi aklıma ...

15 nisan 23:31


11. Kebap. Yanına çeşit çeşit salata. Yazarken bile ağzım sulandı.

15 nisan 23:14

10. Hindistan cevizi. Hem tat hem koku olarak her şeyini mi severim ya. Deliriyorum,bayılıyorum

15 nisan 23:02

9. vanilyalı olan her şeye bayılırım

15 nisan 23:01

8. Mentol!

Mentolün köpeğiyim. Bir şey mentollüyse %80 severim. Kişisel bakım malzemelerimin içine nane yağını basar, kesmezse elime koluma sürer öyle oturur, kahveyi bol nane şuruplu sever, keyfine burnuma vicks sürer öyle gezerim. Elimin altında keskin naneli sakız vs bulunur hep.

Ve tabii ki tarçın. Bir şey tarçınlıysa kesin severim, yiyecek/içecek olsun parfüm olsun. Salepe, bozaya, muhallebiye bocalar, oturur çıtır çıtır kabuk tarçın yerim.

15 nisan 22:59


7. İçi kıvamı yerinde lezzetli bir krema ile doldurulmuş dışında da çikolata olan herrr şey ama her şey.. en çok da ekler ve profiterol oyyyş

15 nisan 22:54

6. şekerli olan her şey maalesef. birden aklıma tatlı yeme fikri düşüyor ve o ana kadar zayıflamakla ilgili yaptığım bütün planları, kendime verdiğim tüm sözleri unutuyorum resmen gözüm dönüyor. garip ve komik olan şeyse yedikten hemen sonra aklıma geliyor bu sözler azıcık erken gelse keşke

15 nisan 21:30

5. çok sevdiğim insanlar için yapacağım fedakarlıklar listesi. aile,sevgili ve birkaç dost ekleyebiliriz. bu yapacağım/yaptığım fedakarlıklar beni aşırı derecede korkutuyor. kullanılmaya o kadar açık ki.

15 nisan 14:55