yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (3)

  35. Takip etmeyi sevmiyorum kendisini, yapış şekli çok baştan savma geliyor. Ve bir videosuna denk geldim, youtubedan iyi para kazandığını da düşünüyorum ama videodaki tavası yamuk yumuk ölmüş bir tava. Ablacım acındırmaya mı çalışıyosun hala ? Havuzlu evlerde otururken yazın bilmemnerelerde tatildeyim derken ? O kadar takipçili bi insanın böyle resmen insanı salak yerine koyması da ne bileyim (link: https://youtu.be/biHV8YYAD4U Şu videonun 3.10dan sonra bahsettiğim tava )

  4 haziran 01:50

  34. Kendisin tatlı buluyorum aslında girişken pozitif vs. ama ben yaptığı şeylerin kalorisinden çok yapış şekline takıldım. Yaptıkları hep bi baştan savma. Bunca yıldır yemek yapıyor ama ne biliyim çırparken, eklerken elinin ucuyla döke saça yapıyormuş gibi hala. Yeni vieolarından anladığım kadarıyla yeni eve taşınmış arka planlar değişti :)

  3 mayıs 00:44

  33. Son instagram postundaki salata hakkında bir sorum var. Ablacım marulu kalori bombası haline getirmeyi nasıl başardın ??

  23 kasım 2019 23:07


  32. İtiraf ediyorum ki ilk basta kendisiyle dalga geçen instagram hesaplarında gördüğüm ve benim de küçümseyerek, aile boyu kilolarina bakarak sanki ben cok iyi besleniyormusum gibi bu hayat tarzından uzaklaşmaları gerektiğini düşünerek izlediğim bir youtube kanalıydı. Sonraları o dalga gectigim selam canlaaağrr, çıtır çıtır kıtır kıtır minvalinde sözleri beni içine çekti. Objektif bir şekilde izlemeye başladım da bir insani sevmemek için kilosu veya beslenme tarzına bakmak, sözcükleriyle alay etmek beni kendimden utandırdı. O da YouTubeda ev hanımlarının açtığı her yemek kanalı gibi genel olarak sağlıksız beslenip poğaça börek yapıyo gereksiz reklamlar aliyo iste cok buyutmemek lazım. Ve artık videolardaki samimi konuşmaları sebebiyle falan tatlı gelmeye başladı absjahsh. Bir insan kendini açıkça gösteriyor diye sanki çok onemsiyormus gibi ona hayat tarzını değiştirmesi gerektiğini, cok kilolu olduğunu vs söyleyecek cesareti bulmayalım kendimizde sonuçta hiçbirimizin düşüncesi onun icin önemli değil izleyip geçelim

  9 ağustos 2019 15:38 9 ağustos 2019 15:50

  31. Yazılanlarda haklısınız fakat bir insanın elleri için midemi bulandırıyor diyemezsiniz. Bu terbiyesizliktir. Bulandırıyorsa gidin kusun ve bir daha izlemeyin olsun bitsin. 

  3 ağustos 2019 09:17

  30. Kamu spotu: Kendisi ve ailesi bu kiloda birinden yemek tarifi almayın.

  3 ağustos 2019 08:51

  29. Takip ettiğim, denk geldiğim yemek kanalları içinde açık ara en sinir bozucu olanı. Her konuşmasına “merhaba canlağğğğrrrr” diye başlamıyor mu tüylerim diken diken oluyor. Kilosuna, beslenmesine sahiden lafım yok, ama obezite artık asrın sorunu iken, o kadar izlenen bir insan olarak biraz dikkat etmeli diye düşünüyorum. Millete canlar diye diye herkesi yarım dünyaya çevirdi kadın ya. Yanarım yanarım evdeki çocuklarına yanarım. O bebelerin maruz kaldığı şekerli, çikolatalı yiyecek miktarını bir düşünün. Tamam bu sektörden iyi para kaldırıyorlar kabul, ama hiçbir şey bundan para kazanacaksınız diye evlatlarınızın sağlığını hiçe saymaya, evde hergün onlar için zararlı, kalorili şeyler bulundurmaya değmez. Sanki ne kadar kalorili şeyler yaparlarsa, içine ne kadar şeker, ne kadar fıstık basarlarsa daha çok ilgi çekiyor gibiler. Ayrıca o kadar kaliteli şefimiz, bizi dünyaya tanıtan gurmelerimiz bunların çeyreği kdar bilinip sevilmiyorken, bu kadar bilinçsiz insanların milyonu aşan takipçileri benim canımı sıkıyor.. Son not; cidden elleri çok küçük ve tombiş, izlerken insanın ilgisi dağılıyor.

  3 ağustos 2019 08:42 3 ağustos 2019 08:43


  28. Benden 4 yaş küçük olduğunu öğrenince şok geçirdiğim bir instagram kullanıcısı. ailece kilo problemleri var zaten bu tarz beslenmeyle olmaması mümkün değil. günde 3 öğün hangi en sağlıksız yemeği yesem ve aileme yedirsem diye düşünüyor galiba, elleri beni de irrite ediyor ama eli kolu güzelliği için değil önce sağlığı için acilen bu işleri bırakıp kilo vermesi lazım, gidişatı çok kötü.

  2 ağustos 2019 16:21

  27. çok üzgünüm kendi elinde olmayan bir şey için yargılamak istemiyorum ama elleri çocuk gibi olduğu için videolarını izleyemiyorum:(

  2 ağustos 2019 14:39 2 ağustos 2019 14:39

  26. Tatlı olan her şeyi antep fıstığı ve nar, tuzlu olan her şeyi kaşar peyniri ile süsleyen, yenilikten yoksun bir yemek hesabı.

  2 ağustos 2019 12:22