sütyen

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (231)
  • medya (10)

231. ben takmaktan rahatsız olmuyorum. gün içinde pek hissetmiyorum da varlığını ama sütyen konusunda beni asıl rahatsız eden şey alındıktan birkaç ay sonra askıların gevşemesi durumu. memeyi iyice taşıyamaz duruma geliyor askıları sıkıştırıyorum bu sefer arka kısım allah affetsin omuzlarıma çıkacak oluyor. vallahi deliricem, farklı markalardan aldığım her sütyende yaşadım bu durumu. sağlam sütyen önerilerinize açığım süslüler.

10 ocak 20:22

230. 10 kilo aldığımdan beri, aman kilo veririm diyet yaparım diye diye yenilerini almayı sürekli ertelediğimden mütevellit sırtımda kesiklere neden olan iç çamaşırı.

10 ocak 13:53 10 ocak 14:04

229. hayatımda en sevmediğim şeylerden biri. göğüslerim küçük olduğu için takmasam da olur kafasındaydım hep. eve gelir gelmez çıkartıyorum, hele yazın hiç takmam. oyshonun slikon göğüs ucu kapatıcısı ile bütün yazı geçirdim. ama son zamanlarda farkediyorum ki çok sarkmışlar. eskisi gibi değiller. o yüzden artık daha çok takmaya çalışıyorum ama çekilecek dert değil bu, işknece aleti.

10 ocak 13:06


228. memintolara yastık görevi yaparken memiş boyutuna göre kaburgaları sıkıştırma potansiyeline sahip kılıf. her memiş ölçüsü için uygun modellere sahip ve "parası neyse vericem yeter ki rahat edeyim" diyorsanız tek bir adres var: marks&spencer. yıllarca içine ettim sütyenlerin, yıkadım kaç kere ama hiçbir şey olmadı, taş gibi duruyorlar. my memiş but better şeklinde hissediyorum takınca, yok gibiler. ama fiyatları var gibi. kredi kkartı ekstresi yalan söylemez.

10 ocak 12:49

227. En sevdiğim şey Çünkü memelerim yer çekimine yenik düştüler ve sütyenliyken çok seksi duruyorken sütyensiz adeta Babanne. O yüzden sütyen kalp. 

10 ocak 03:01

226. Benim için südyendir o. Şu an sporcularıyla hayatıma mutlu mesut devam ediyorum. 

10 ocak 02:01

225. a b c d tipi ceza evi 

9 ocak 23:29


224. Lisedeyken full destekli olan modelini taktığım günleri göğüs kafesim sıkışa sıkışa hatırlattı bu başlık. Ay düşününce bile bunaldım. Nasıl her gün bunu giyiyormuşum ya kendimi alkışlıyorum. Sırf büyük dursun yuvarlak dursun diye.

Sonra bir dönüşüm icine girdim, önce ufak bulduğum 75b memelerimle barıştım, sonra braleti keşfettim, iyi ki keşfetmişim. Benim minikler hapis hayatından kurtuldu.

9 ocak 18:56 9 ocak 18:57

223. hiçbir çeşidiyle rahat edemediğim, giymekten nefret ettiğim bu iç çamaşırı benim için adeta bir pranga. eve girdiğim an çıkarıp bir kenara atmazsam mümkün değil kendimi iyi hissedemiyorum. asla alışamadım kendisine :(

9 ocak 18:06

222. Ben de destekli ve straplez sutyenlerden nefret ediyorum +1 Uzun süredir dantelli bralet kullanıyorum göğüslerim de büyük olmadığından bi sıkıntı yaşamıyorum Ve cidden ınanılmaz rahat yok gibi hissi veriyor bana. bunun dışında pentiden aldığım her sütyen ya şekil değiştirdi ya da göğüs kısmında ki demirler çıkıp batmaya başladı. Eskiden lisedeyken yaa ben silikon yaptırcam bu ne ufacık tahta gibi diye dolanıyodum etrafta ve sutyenimin içine çorap koyuyordum evet. :d şimdi gayet mutluyum eski halinde göğüslerim hala tahta gibi ama seviyorum bu görüntüyü artık kendimle barıştım. Destekli bile en son ne zaman taktım hatırlamıyorum. Memelere özgürlük!!! :d

9 ocak 18:06