sütyen

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (227)
  • medya (10)

227. şu ana kadar en kaliteli kullandığım sütyenler sırasıyla freya, curvy kate, marks& spencer, penti, bir de ismini hatırlamadığım çok yaygınlaşan türk markası vardı. oysho, victoria's secret'dan gibi markalardan hiçbir zaman kendime göre sütyen bulamadım.

öncelikle sütyen bedeni için şuraya yolluyorum herkesi. (link: https://www.reddit.com/r/ABraThatFits/ /abrathatfits/) ve (link: https://www.reddit.com/r/ABraThatFits/wiki/beginners_guide Beginner's Guide)

eskiden hep 70d/70dd sütyen kovalardım. sonunda 28f/30e(gizlinot: 60g oluyor eu bedeniyle) uk sütyenleri buldum da memelerim rahatladı. sevgilim eskiden nerene dokunsam meme diye söylenirdi. asdfghj doğru sütyen bedenini bulmak konusunda da şu an kullandığınız bedenle başlayabilirsiniz. 70dd 32dd'ye denk geliyor. 32dd, 30e ve 28f sister size sütyenler. ama en rahat olduklarım freya'nın 28f'leri.

breast tissue migration sayesinde koltuk altımın oradaki hücreler de tekrar memelerime doldular. (?) doğru sütyen kullanmak sonucunda sırtım daha da inceldi ve memelerim de daha dolgunlaştı diyebilirim. görünüşte çok bir değişiklik olmadı tabii yine de. ama sütyen takmıyorken bile koltuk altımdan bile meme taşmıyor artık. ama 80l giymesi gerekirken türk sütyen bedeniyle 90dd giyen biri için çok daha fark yaratabilir. yani aşırı büyük memelerim de yok ne bileyim 85e giyen birine göre kıyaslarsam. sütyen bedenini değiştirdikten sonra baya sırtının da bir beden inceldiğini fark edebilenler olabilir. small band sütyen kullanırken bile 32'den 28'e inince böyle bir fark görüyorsam büyük beden giyen bir insan çok daha büyük bir fark görür.

ben aldığım sütyenleri hep brastop'dan aldım. ama (link: https://www.reddit.com/r/ABraThatFits/wiki/buying şurada) diğer siteler de var.

birkaç kere burada daha önceden birilerine sütyen bedeni konusunda yardımcı olmuştum. şuraya attığım linklerle birlikte kaçıyorum artık. (gizlinot: swh)

doğru sütyen takıldığında gelen rahatlıkla sister size sütyen bir daha giyemiyorsunuz tabii.

onun dışında projected vs shallow, full on bottom, full on top gibi meme şekillerine göre sütyen seçme olayları var ki büyük bir kara delik. ancak linklediğim subreddit'te zaman geçirip kendinize göre doğru sütyeni bulabilirsiniz. bu da kendi yaşadığınız problemleri yaşayanlarla konuşmakla oluyor anca.

6 aralık 16:08 - 6 aralık 16:10

226. ben uyurken bile çıkardığımda rahat etmem genelde ama psikolojik olarak, yoksa cidden binbir türlü çilesi var. Çözümü spor sütyeni giymekte buldum süslüler, o kadar mutluyum ki. Çok rahatım, ağrılarla uyanmıyorum, kopçayla falan uğraşmıyorum, biraz eğilsem hemen panik olmuyorum, harika bir şey bu yahu!

Not: ayrıca bence askıları da daha estetik görünüyor ^^

Not2: kadınsı hissetmek istediğiniz herhangi bir anda bunu giymek istemeyebilirsiniz biliyorum ama onun dışında mü kem mel

14 eylül 21:38

225. kesinlikle sutyen topuyla yıkanması gereken giysi ,topla yıkamazsanız çok daha az ömürlü oluyor ve telleri çıkıp ağzı gözü yamuluyor sütyenlerin ve favorim tabiki h&m de satılan dantelli telsiz sutyenler o destekli sutyenin verdiği fazla şişik görüntüyü sevmediğim için ve çok da rahat olduğu için favorim

14 eylül 17:50 - 14 eylül 17:56

224. Her yaz olduğu gibi yine bir güneşte haşlanma vakası yaşadığım için bir süre kullanamadığım iç çamaşırı. Bir süre sonra aman böyle de iyiymiş dedim ve iki ay takmadım. Genelde bol tişörtler giydiğim için sıkıntı yaratmadı bana ki ben yatarken bile asla sütyenini çıkartmayan biriyim. Nasıl bıkmışsam artık sffadsg

14 eylül 01:57


223. Penti'nin dikişsiz, telsiz, aşırı rahat bir modelinden iki renk almıştım zamanında, hala var mı bilmiyorum ama hayatımda daha rahatını kullanmadım. Yazın sütyen kullanmayı hiç sevmediğim ve yarım spor sutyenlerle idare ettiğim için bir kenara atmıştım, yavaştan çıkarayım emektar sütyenlerimi.

Tanım: meme hapishanesi.

14 eylül 01:39 - 14 eylül 01:40

222. Ben de eskiden hiç çıkarmazdım bu mereti. Yatarken bile dururdu. Sonra birgün nerden estiyse sütyensiz yattım. Allahım o nasıl rahatlık o nasıl bir özgürlük hissi, tarif et deseniz (link: https://youtu.be/wEAGJlOqrRk Şu videodaki çocuk ) gibi cevap verirdim. Sonra bi baktım eve gelir gelmez yaptığım ilk şey sütyenden kurtulmak oluyor. Bir de benim memelerim küçüktür, sütyensiz takılmaya başladım başlayalı memelerim resmen büyüme gösterdi. Sürekli giymek cidden çok zararlıymış, aman dikkat edelim.

13 eylül 18:11

221. Dik ve minik memelerim olsa asla kullanmazdım.ama şmdi takmasam yürürken hoplaya zıplaya bir hal olurlar.klasik sutyenlere bir türlü alışamadım,huzur spor sütyenlerinde.kesinlikle çok konforlu ve uygun fiyatlılar

13 eylül 17:43

220. Üsteki girdiye katiliyorum bende çok seviyorum ve farklı renklerde ve modellerde alıyorum.

Özellikle de destekliyi bulandan allah razi olsun da Keşke sadece küçük memelere göre yapilmasa :(

13 eylül 16:39

219. giymeyi sanırım bir tek benim sevdiğim giysi.

giyip giymemek "ay ne kötü, ne saçma" falan denilebilecek şeyler değil ama sutyenin verdiği görüntüyü ve hissi seviyorum. nerede güzel ve değişik bir şeyler görsem alıyorum - daha doğrusu alıyordum bir süre almayacağım. (bkz: tüketmiyoruz kampanyası)

ortam izin verse şöyle gezineceğim http://cdn4.gurl.com/wp-content/uploads/2015/06/howtowearbralette3.jpg ama işte istanbul'da ve hatta Türkiye'de olmuyor.

ancak bedeni yanlış alınırsa dünyanın "küçük gelen don" ile birlikte en manyak işkence aleti haline gelebiliyor.

13 eylül 16:22 - 13 eylül 16:23

218. Düzgün ve vücuduna uygun sütyeni bulamayan herkesin muzdarip olduğu iç giyim ürünü. Anca yatarken çıkartırım.

13 eylül 13:44