girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (230)
  • medya (10)

230. eskiden ne kadar destekli o kadar iyi düşüncesindeydim ancak lisenin ikinci yılında bu önyargımı kırdım ve dünya varmış dedim. farkında olmadan yıllarca hava yastığı açık olarak dolaşmışım. şimdi genelde h&m in pamuklu sütyenlerini alıyorum ikili set halinde olanlar ve çok memnunum. ayrıca beşiktaş pazarında da güzel şeyler satılıyor.

10 ocak 20:49

229. ben takmaktan rahatsız olmuyorum. gün içinde pek hissetmiyorum da varlığını ama sütyen konusunda beni asıl rahatsız eden şey alındıktan birkaç ay sonra askıların gevşemesi durumu. memeyi iyice taşıyamaz duruma geliyor askıları sıkıştırıyorum bu sefer arka kısım allah affetsin omuzlarıma çıkacak oluyor. vallahi deliricem, farklı markalardan aldığım her sütyende yaşadım bu durumu. sağlam sütyen önerilerinize açığım süslüler.

10 ocak 20:22

228. 10 kilo aldığımdan beri, aman kilo veririm diyet yaparım diye diye yenilerini almayı sürekli ertelediğimden mütevellit sırtımda kesiklere neden olan iç çamaşırı.

10 ocak 13:53 10 ocak 14:04


227. intimissimida satılan sütyenler gerçekten çok rahat ve dayanıklılar.

pahalılar tabi ona bir şey diyemem...yine de göğüsleriniz yuvarlaksa balensiz sütyenleri çok iyi toparlıyor

10 ocak 13:24

226. Son yılların trendleri ile değişim geçirmiştir, ucuz görünümlü aşırı süngerli tasarımlar yerine balensiz ve desteksiz, neredeyse yok gibi tasarımlar, dantel ve organze kumaşlar ile hafif ve sade formlarda tasarlanmaktadır.

Sadelik eleganttır!

10 ocak 12:53

225. memintolara yastık görevi yaparken memiş boyutuna göre kaburgaları sıkıştırma potansiyeline sahip kılıf. her memiş ölçüsü için uygun modellere sahip ve "parası neyse vericem yeter ki rahat edeyim" diyorsanız tek bir adres var: marks&spencer. yıllarca içine ettim sütyenlerin, yıkadım kaç kere ama hiçbir şey olmadı, taş gibi duruyorlar. my memiş but better şeklinde hissediyorum takınca, yok gibiler. ama fiyatları var gibi. kredi kkartı ekstresi yalan söylemez.

10 ocak 12:49

224. En sevdiğim şey Çünkü memelerim yer çekimine yenik düştüler ve sütyenliyken çok seksi duruyorken sütyensiz adeta Babanne. O yüzden sütyen kalp. 

10 ocak 03:01


223. Benim için südyendir o. Şu an sporcularıyla hayatıma mutlu mesut devam ediyorum. 

10 ocak 02:01

222. Zamanında çocukluğun da verdiği önemsemeyişten ötürü ölçüsüne bakmadan taktığım ve bu sebeple göğüslerimin sarkmasına engel olamadığım dünyanın en rahatsız edici çamaşırı.Genelde nbb markasınınkini kullanırdım en son pentiden toparlayıcı aldım ve cidden çok memnun kaldım göğüslerim büyük olduğu için sütyen takmama gibi bi şansım yok malesef sonuçta dizlerime kadar inmelerini istemem...

9 ocak 23:38

221. a b c d tipi ceza evi 

9 ocak 23:29