yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (2)

  7. aşırı kabarma sorunu olan saçlarımı sakinleştirme etkisine sahip ve tararken kolay açılmasını sağlayan yegane üründür benim için. saç serumları ya da saç yağları saçlarımın kabarıklığını ilk bir kaç saat için alırken sonrasında tekrar bonusa dönüşüyorum. banyoda kullanılan saç kremleri ise evet kolay taranmasını sağlıyor ama kabarıklığa etkisi yok. bu yüzden senelerdir çeşit çeşit markanın sıvı saç kremini kullanmışımdır. ve bence en iyileri yine gliss'in sıvı saç kremleri.

  20 eylül 10:54

  6. Saçlarım düz ama banyoda inanılmaz karışıyorlar ve banyo sonrası saçlarımı açmak işkence oluyor , normal saç kremlerini de ben sevmiyorum o yüzden sıvı saç kremi kullanıyorum. Saçlarım boyalı değil kendi saçım o yüzden boyalı saçlar için ya da onarım için olanını değil de normal bildiğimiz mavi su şeklinde olanını kullanıyorum. Kullandığım marka ise sarıkız , kokusu çok güzel ve 5 fısla bile tarak saçlarımda kayıyor. 400 ml ' lik bir ürün ve 22 lira bir fiyatı var , bana çok uzun gidiyor. Saçlarımda da herhangi bir ağırlık ya da hacimsel bir sönme meydana getirmedi severek kullanıyorum.

  19 eylül 14:09

  5. Kendimi bildim bileli kullanırım çünkü bence duşta krem kullanıp orda taramak veya çıkıp direkt taramaktansa pıst pıst sıkıp ıslaklığı havluyla alınmış saçlarımı hemen taramak daha pratik. Bana göre en büyük artısı saç kreminin verdiği ağır ve yağlı görüntüyü vermemesi ki ben hacimli saç seven biri olarak bundan hiç hoşlanmam. Ben bu aralar urban care intense keratin sıvı saç kremi kullanıyorum ve performansından gerçekten çok memnunum. Saçları çok çabuk dolaşan biri olarak açmakta da hiç zorlanmıyorum tabii ki bunda ürün kadar kullanılan tarağın da rolü büyük. 

  19 eylül 00:27 19 eylül 00:29


  4. Süslüler son zamanlarda bu konu hakkında yaşadığım bir aydınlanmayı sizinle de paylaşmak istedim. Saç kremi almak için markete gitmiştim ve gliss idi yanlış hatırlamıyorsam krem, içeriğini inceliyordum. Göz aşinalığı bir baktım ilk içerik aqua gerisi normal saç kremiyle olduğu gibi aynı. Belki birkaç yapıyı inceltici, çözücü daha vardı. Bunu ben evde yaparım dedim. Kokusunu beğendiğim normal saç kreminden(gizlinot: Pantene yağ terapisi keşke parfümü olsa swh ) fısfıslı bir şişeye bir miktar döktüm. Yoğunluğunu ayarlamak tamamen size kalmış. Üzerini su ile doldurup çalkaladım. (gizlinot: Tadaa) bildiğin drugstorelardan aldığımız sıvı saç kremlerinin aynısı. Aynı şekilde kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor. İsterseniz saç bakımında sevdiğiniz veya kokusunu beğendiğiniz yağlardan da ekleyebilirseniz.(gizlinot: Menekşe yağı, argan yağı vs. )

   Edit: yeni bi şey bulunca kendimi aynen (link: https://eksiup.com/p/zr76893ctbar Böyle) hissediyorum.(gizlinot: Sjsjsjs)

  13 ağustos 14:41 13 ağustos 14:46

  3. 3b tipi kıvırcık saçım var ve yüzde 95 düz saçlı bu yüzden yeteri kıvırcık saç ürünü bulamadığım bu ülkede herşeyi hemen hemen denemeye çalışıyorum. Bu sıvı saç kremide gözüme çarptı rafalarda ama dur önce süslü sözlükten okuyayım dedim. Buraya baktım. Bir kaç tane yazılmış yazı sadece. Neyse gittim aldım şimdi bir kaç kullanımdan sonraki deneyimlerimi yazıyorum.. saçı kabartmıyor ve sertleştirmiyor.. güzelll.. kokusu konusunda nefret edenler olmuş o yüzden bende alırken koklayıp aldım. Son çıkan dışı siyah 3 kat keratinli olan berbat kokuyor gerçekten. Ben turuncu renkli kuru ve yıpranmış saçlar için olanını aldım. Kokusu aynı schwarzkopf un saç maskelerinin kokusu.. hatta birebir. Saçı yumuşatıyor. Her durumda kullanılabiliyor. Yağlandırmıyor diye düşünüyorum. Beğendim... güzelll.. denenebilir.. ama mucize yarattı mı.. ehh daha bilemiyorum. O kadar zor bir durumda kalmadım.

  17 eylül 2015 12:15

  2. Bir süre kullanmayı bırakınca ne kadar etkili olduğunu gördüm. Sabah duş alıp yumuşacık yaptığım saçlarım öğleden sonra yün gibi, hunharca oynanmış çarşamba pazarı barbie'si saçı gibi oluyordu.

  Teşekkürler sıvı saç kremi.

  23 ağustos 2015 21:26

  1. gliss oil elixir ve ultimate repair kullanıyorum hangisini canım isterse. çok güzel kokuyorlar herhangi bir kırıkları onarma vesaire özelliğine rastlamasam da klasik saçlarımı açmamı sağlayan sıvı saç kremleri. ayrıca bu tarz sıvı saç kremleri benim saçımdaki hacmi azaltsa da kullanmadan edemiyorum.

  23 ağustos 2015 16:24 ed.25 ekim 2015 16:22