yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • medya (1)

  84. -spoiler-

  dizinin son sahnesi resmen beni ürpertti. derin ava giderken avlanmışa benziyor. ve kendisini galiba selçuk kurtaracak böylece güçlü ailesi selçuk'a minnettar kalacak sorunlar çözülecek.

  yalnız dizide derin kayıp ama herkes ne kadar rahat gönül dışında. hele demir, ablan kayıp çocuk normal hayatına devam ediyor. haluk desen öyle gönül dışında herkes o kadar normal ki hiç mi kafanızdan korku senaryoları geçmiyor be?

  son olarak canım asya'm kendini o kadar tuttun ki yok kermesti, yok vakıftı, yok ali'ydi diye diye derin'le de volkan'la da her yerde yan yana geldin sonra başına bunlar geldi işte. şöyle bi güzel çıldırsan herkese nefretini döksen sen de rahatlıcaksın izleyici de. he yalnız her şey ortaya çıkınca eminim yine asya vakfa ve hastaneye geri döner. kadın yaşadığı her şeyi tek çırpıda unutuyor herkesi affediyor maşallah.

  7 nisan 23:30

  83. dizinin gone girl'e birebir bağlanması olayından çok rahatsızlık duydum. bu kadar bilinen bir filmi direkt alıp onun üzerinden devam etmek yani... gone girl izlemek istesem açar tekrar tekrar izlerim. sadakatsiz niye izleyeyim.

  1 nisan 16:28

  82. Volkan'ın özellikle ciddi konular konuşulurken "yapmııcak etmıııcak,sevmıııcak " şeklinde konuşması karaktere çok eğitimsiz bir hava katıyor.

  1 nisan 03:52 1 nisan 03:53


  81. keyifle izliyordum son birkaç bölüm saçmalamakta çığır açtılar.

  ---spoiler---

  hadi bu kız evi dağıttı gitti diyelim. koskoca arabayla çıkıp arabayı ormana sürecek ve koskoca tekirdağda bir güvenlik kamerası o aracı görmeyecek öyle mi. yok volkan bey arabayı ormana saklamışsınız. hee aynen götürdü ormanın ortasına örtü örttü siz bulamayın diye.

  Derin kullan at telefonla aramış volki tolkiyi. türkiyeye ne zaman geldi kullan at telefonlar. sanki tekirdağ değil texas.

  mağazadaki kızın ifade verirken yalan söylediğinin her hareketinden belli olması, ama her şeyi anlayan zehir komiserin bunu anlayamaması.

  yaşadıkları her olayın televizyonda haber olarak çıkması. yani küçük yerlerin sosyeteleri yerel gazetelere düşüyor da bizim mi haberimiz yok acaba.

  -----------------------

  bunun gibi birçok saçma olay devam ederse diziyi artık bırakırım. sezon dolduracağız diye her şeyin suyu çıkarmayı başarıyorlar.

  1 nisan 00:42

  80. annesi birini öldürmekle suçlanırken zeynep'i özledim diye tutturan bir adet 13 yaşında çocuk (?) ve karısı kayıpken ve kendisi de karısını öldürmekle suçlanırken zeynep'i ali mutlu olsun diye ali'ye götüren bir baba barındıran dizi.

  31 mart 23:52

  79. Ben de bu dizideki karakterleri asla anlamayarak izlemeye devam edenlerdenim.

  Sözüm ona bu türk dizisi senaristleri neden yazdıkları karakterleri asla tanımazlar? Yoksa bize mi yanlış tanıtılırlar? Ya da bipolar bozuklukları mı var?

  Asya karakterini her hafta sinir ola ola izleyen birisiyim ama en çok da senaristin yapmıs olduğu o über klişe senaryoya sinirliyim. Durun anlatayım. Bir kadın düşünün kendi ayakları üstünde duran kariyeri zirvede bir çocuk annesi düzenli ve rasyonel. Bu kadın illa kendi gibi akıllı ne istediğini bilen erkeği reddeder ve güya kendi hayatında olmayan "aksiyonu"maceracı bir motosikletli deri ceketli adamda bulur dimi? Hah. Duyduğum en sıkıcı hikayeydi bu. Bu adam sana ne sunabilir yani? Her gördügünde ağzının kulağına varması tek başına bir yerleri gezdiği sorumluluğu olmadığı gününü gün ettiği için mi? Peki volkanı gördüğünde ağzından sadece iki cümle çıkması? "Bu kadarı yeter volkan" , "saçmalama volkan" bu kadar anlam ifade etmesi gereken bir karakteri nasıl pilli bebege dönüştürdünüz yumuşak noktasina basınca aynı cümleleri sürekli tekrarlayan? Güya bu dizide bizim izlememiz gereken asyanın alacağı intikami izlemekti ama dizi aptal saptal plotlar ile bomboş bir noktaya evrilmekte. Şuan da zaten derinin intikamını izliyoruz. Çok dolmuşum kusura bakmayın benim kinim bizleri salak yerine koyan senaristlere.

  26 mart 01:52 26 mart 01:53

  78. nefret etmeye başladım neffret, kadını bu kadar entrikacı gösteren başka bir dizi olamaz, aldatılmış güçlü bir kadın imajı çizmeye çalışırken hem derin hem asya gerçekten çok low hareketler içinde. asya bu entrikaların içine girdi ve gayet de uyum sağlıyor maalesef kendi de sütten çıkmış ak kaşık değil. yapacağı çok belliydi net bir tavır koymadı asla volkana.

  25 mart 11:15


  77. volkan'ın bazı tonlamalarını avrupa yakası burhan'a benzettiğimden beri ciddiye alamadığım dizi. oysa sezonda izlediğim tek yerli yapımdı yazık oldu.

  24 mart 22:14

  76. allah aşkına şu cansu dere'ye biraz daha replik ve mimik verin, kanser oluyoruz izlerken. Bu kadar donuk olunmaz ya...

  18 mart 15:05

  75. Yıllar sonra zevkle tv de izlediğim ilk dizi. Kostümler, mekanlar.. ama Cansu dere biraz daha ilham verici giyinemez mi? Yani instada takip ettiğim sayfalarda kıyafetlerinin fiyatlarını görüyorum, uçmuşlar ama sonuç kabadayı gibi giyinen bir cansu dere. Ok, maskulen giyinebilir, sade olabilir ama bu demek değil ki külhan beyi gibi gezecek.

  18 mart 12:26