yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • medya (4)

  59. son videolarına şöyle bir göz attım da atanamamış brad mondo demek istiyorum. kendisi çok tatlı bir kuaför ve genelde bu tarz tepki videoları çekiyor. sanırım ona özenmişler ama olmamış üzgünüm.

  17 şubat 22:33

  58. YouTube videolarında youtuberları gömdüğünü düșünmediğim kuaför. Bana fazlasıyla önceden kararlaștırılmıș iki tarafında kazançlı çıkacağı bir anlașma gibi geldi yeni konsept videoları.Çok fazla kötü yorum yapılmamıș hatta ne kadar bilgili ama ürün yetersiz, tekniğin geliștirilmesi gerek falan denmiș izlediğim iki videoda da ilgili Youtuberlara.Kısacası amaç çok fazla evde saç boyama videoları olan youtuberlardan bikac tanesi gömüyor gibi yaparak sponsor olmaları bu șekilde linç edilseler de izlenme sayısını arttırmaları, reklamın iyisi kötüsü olmaz mottosu.Ilgili youtuberların San kuafore gidip gitmemesiyle tahminimin doğruluk payını öğrenmeyi bekliyorum. (gizlinot: Swh)

  17 şubat 21:33 17 şubat 21:34

  57. Youtubea çektikleri youtuber gömme videolarını izledim dün. Sanırım saç yakma konusundaki uzmanlıkları dilden dile dolaşınca müşteri kaybettiler ve çözümü youtuberlar üzerinden prim yapmakta buldular. Video boyunca yerden yere vurduğu kızlara videonun sonunda " nolur gel saçını biz boyayalım." diye yalvarıyorlar. 

  Gerçekten vizyonsuzluğun varoşluğun böylesini hiç görmemiştim. Bu adamlara yüzlerce lira verip saç boyatacağıma beyazlarımla, dip boyamla yaşarım. Bir de iNanılmaz objektif(!) market boyaları ve kendi boyalarını karşılaştırdıkları bir video var ki akıllara zarar. Abimiz 150 liraya aldıklarını söylediği boyayı öve öve bitiremiyor, incelediği 50 liralık boyanın da eşit kalitede olduğunu görünce " bir kutu yetmez en az iki kutu alacaksınız, 100 lira yapar onun yerine bize gelin." Diyor. Size? 100 lira yerine size?

  Bir başka tezatta 150 liraya aldıkları boyayı saça 1000-2000 liraya uygulamaları. Videolarda " sizi nasıl hüpletiyoruz'u." Anlatmış. Teşekkürler san kuaför size neden gitmememiz gerektiğini bir kez daha gördük. 

  15 şubat 09:47


  56. İş arkadaşımın dava ettiği kuaför zinciri. Kız sarışın, röfle için gidiyor ve turuncu-pembe arası bir renk saçla çıkıyor:) üst üste yapılan işlemler yüzünden saçlarının gördüğü zarar bir yana, özür dilemek yerine üstüne bir de “siz ne istediyseniz onu yaptık” diyorlar. Gerçekten insan kendinden şüphe eder böyle bir pişkinlik karşısında.

  8 temmuz 2019 13:01

  55. Dün Ankara şubelerine önceden görüşerek brushlight işlemi için gittim.Gittiğimde randevunuz yok dediler nasıl olur dedim, konuştuğum kişiyi bulunca(oranın sahibi ismi Semih) ben size randevu vermedim gelebilirsiniz dedim dedi:/ Saçlarıma baktı bu saça olmaz önce bakım şart dedi. O kadar yol geldim boşuna olmasın yaptırayım diye düşündüm. Neredeyse ombreler dahil hiç bir işleme elini sürmedi. Yanında çalışmaya başlayan(10gün önce başlamış) tatlı bir kız yaptı bakımı. Arada uğrayıp şöyle yap falan dedi. Diğer müşterilerle de ona keza asla elini sürmedi yanında ki çıraklar yaptı. Bakımdan sonra sadece kasa işlemine bakan Semih bey 300tl olan oxiplex bakım setini satmak istedi.

  İlgisizliklerinden,kaba tavırlarından ötürü almadım.

  Bakım mı bir yıkamadan sonra saçlarım eski haline geldi :) Neyse ki boya işlemini yaptırarak pişman olmadım.Gitmeyin,önermeyin kızlar

  Ps. 320 tl ödedim

  7 haziran 2019 16:29 7 haziran 2019 16:31

  54. Geçen yıl şubat ayında ataşehir şubelerine gittim. Ben başta yusuf beyle iletişim kurmuştum saçlarımı kestirip kırık alma makinesiyle kırıklarımı aldıracaktım. Fiyat sordum kesim 100 kırıkları da ücretsiz alırız bizden olur dedi. Recep beyle konuşursunuz oraya gidince adımı verin dedi. Neyse gittim salona ama recep bey yoktu. Fuat bey ben yardımcı olayım dedi. Anlattım derdimi beni 30 dk beklettikten sonra aldılar. Hadi sizinle bi video çekelim dediler. (gizlinot: Instagramda hala duruyor lol) çünkü saçlarım bir hayli uzun ve kırıktı. Kesimden önce saçlarıma fön çektiler. Sonra Omuzlarımın  biraz altında kestiler ve önlere maşa uyguladılar. Böyle bir talebim yoktu yalnızca videoda şık dursun diye yaptılar. Daha sonra kırık alma makinesiyle bir işlem yapıp yapmayacaklarını sorduğumda ona gerek kalmadı çünkü hiç kırık kalmadı dediler. Neyse kasaya gittiğimde 130₺ fiyat verdiler bana. Neymiş 30₺ de fön çektirme ücretiymiş. Benim sizden böyle bir talebim olmadı normal yıkayıp kesebilirdiniz dedim. Neyse fön bizden olsun o zaman dediler. Garip bir işletme. Kesinlikle işlemden önce konuştuğunuz fiyatı işlem sonunda ödemiyorsunuz. En azından pazarlıksız. 100 ise 150lere çıkıyor.  Şikayetvar,süslü vs gibi platformlarda yazılanlara hak veriyorum gerçekten. Saçlarıma babylights yaptırmak istediğimi söylemiştim. 400+ fiyat vermişlerdi. 800’e kadar çıkardı o muhtemelen (gizlinot: Swh)

  7 haziran 2019 12:21 7 haziran 2019 12:22

  53. Bundan 4 sene önce saçlarımı sürekli siyaha boyamış ve kendi çabalarımla açmaya çalışmış, çalışırken yakmıştım. Öğrenciydim ve param da yoktu..

  yanık saçlarla ağlarken Selami abi imdadıma yetişti. ben sadece bu renkten kurtarsaniz yeter derken saçı açtı, bakım yaptı, kumrala da boyadı üstelik tanıdığı bile değildim. Paranın lafını bile ettirmedi, okulunu bitir meslek sahibi ol o zaman teşekkür ettin demektir zaten dedi.

  Meslek sahibi oldum, gidemedim ama bünyesinde bu denli değerli bir insan taşır bu kuaför.

  -kıssskandın mı sloganıyla bazen sosyal medya hesaplarında karşıma çıkan ama 4 sene öncesini hatırladığımda kötü düşünemediğim kuaför salonu

  6 haziran 2019 23:11


  52. "kiskiniyir misin?"

  23 ekim 2018 17:57

  51. Şayet saçmasapan tavır görmek, şımarıklık, son ses Demet Akalın ve derdinizi anlatamadığınız bir ortam istiyorsanız gidin! Evet güzel renkler çıkartıyorlar ama artık mevcut malzemelerle emek veren ince düşünen pek çok kuaför o işçiliği çıkartıyor üstelik 1000 - 2000 tl almadan :) Acıbadem şubesine gitmiştim, herkes mi oynar, son ses kopar. Birşey söylüyorum duyulmuyor, başta konuştuğumuz fiyat öderken istediklerini tutmuyor arkama bakmadan kaçtım...

  23 ekim 2018 17:09

  50. İstanbul'da okurken yeni yeni instagramda aktif olmaya başlamışlardı ve çok ilgimi çekmiştim. Ancak bir türlü güvenemediğim için kendi kuaförüme gitmiştim.

  İyi ki gitmemişim oraya diyorum çünkü denizshares'in saçla ilgili videolarını izlediğimde yaşadıklarını görünce şok oldum. Yıllarca Amerika'da yaşamış,oradaki kuaförlere bile güvenmemiş kadının saçını mahvetmişler.

  23 ekim 2018 15:48

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar