sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • medya (14)

  167. Doğuştan sarıyım ve insanların hep ‘doğal mı hiç boyamana gerek kalmaz’larına maruz kaldım ama bende sıkılıp koyu kızıl yapmıştım. Sonra da nasıl kıydın diyorlardı. Çünkü çok soluk gösteriyor. Beyaz tenimle birlikte, kansız-cansız gibiyim.

  12 nisan 00:43

  166. bazı insanların neden saçları yıllardır açılmaktan kuş kadar kalmasına ,tiftik tiftik olmasına rağmen inatla boyatmaya devam ettiğini anlayamadığım saç rengi.Sarı saç sevdasını anlayamadım gitti annemde öyle kendi doğal kestane saç rengi onu genç ve dinç gösterirken inatla sarıya boyatıyor saçlarını. kumral saçlarımı sun kiss le açmıştım bir dönem dipten, yazın yaptığım için birden güneş ve denizle sapsarı oldum, güzel ve doğal durmasına rağmen kestire kestire kendi saç rengime döndüm, sağlıksız bir görüntü veriyor yüze ve saça bence.

  11 nisan 13:53

  165. Uzun yıllardır sarı saç kullanıyorum. Bakımı pahalıdır,sürekli kaliteli ürün kullanmak gerekir. Ama herşeyden önce iyi bir kuaför gerekir. Çoğu kızıllık yapıyor saçta.

  Ben uzun yıllardır sarı saç kullandığım için tecrübelerimi ve kullandığım bakım ürünlerini burada yazdım.(link: https://www.shopwithcaihong.com/shopwithcaihong/blonde-hair-don-t-care Sarı saç bakımı-blog)

  Saçlarım yıpranmadığı için uçlarını aldırmak dışında hiç kestirmiyorum. Zaten fotoğraflarda göreceksiniz belime kadar uzun ve gür saçlarım.

  11 nisan 09:01

  164. İki ay önce doğum yaptım. Beraberinde çok ciddi iki hastalık geçirdim. Lohusalık psikolojisi malum herşey üst üste geldi. Mutsuz kadın saçıyla oynar derler ya bende hemen kuaföre koştum. Ben böyleyim, her yaşadığım olumsuzluğun hıncını saçlarımdan çıkarmaya çalışırım. Oysa İki buçuk üç yıldır saçlarımı boyatmamıştım. Kendi saç rengim olan açık küllü kumralı kullanmaya ant içmiştim. Lakin bu garip psikolojiden biraz olsun çıkabilmek için saçlarıma ombre yaptırdım. Belimde olan saçlarım omuz hizasına kadar kesildi. O boyasız, sağlıklı güneşte kızıl yansımaları olan kumral saçlarım gitti. Saçlarım sapsarı şu an. Çok fazla yıpranmadı, Kötü de olmadı aslında ama ben o fresh görüntüye meğer ne alışmışım. Şu an aynada bir yabancıya bakıyor gibiyim. :( sarı saç bir kere makyaj istiyor bu bir gerçek. Sonra ana saçın gibi yıka çık yapamıyorsun. Maskesidir, serumudur, mor şampuanıdır çeşit türlü şeye ihtiyaç duymaya başlıyorsun. Ona özen göstereceksin ki o bebek sarı saç ışıldasın. demem o ki boyatmadan önce iki kere düşünün süslüler. 

  10 nisan 12:02

  163. Olduğundan yaşlı göstermesi durumu benim için doğru diyebilirim.:( sarı alt tonlu beyaz tenliyim, soluk benizliyim diyebilirim. (Missha bb kremde 13 kullanıyorum) 

  Makyaj ile ayrı bir hava kattığı doğru, ama sabah uyanınca bakımsız ve yorgun geliyor görüntüm. Yakın zaman içerisinde kendi rengine dönebilirim sanirim.:(

  Edit: dayanamayıp evdeki loreal kutu boyayla girişip kendi rengine boyadığımdır. 250 lira balyaja verip beş gün sonra bunu yapmak tam bana göre bi hareket oldu ama pişman değilim. 

  9 nisan 11:28 9 nisan 14:47

  162. Ardından bakıra çevirdiğim saç rengi. 3 yıl röfle olarak kullandım. Saçlarımı gerçekten çok yordu süslüler. Bunu yapmadan önce bel hizamda olan saçlarımı omzuma kadar kestirmişti. Ne zaman uzayacak gibi olsa kırılıyor ve uçlara 5-10 tel saç kalıyor. O yüzden hiç uzun gözükmüyor. Eğer yapacaksanız ve uzun saç seviyorsanız saçlarınızı kestirmeden yapmanızı tavsiye ederim. Yoksa bi daha uzaması için benim gibi renk değişimlerine gitmeniz gerekir. Fönsüz de maalesef yolunmuş gibi durur yanmasından ve işlem görmesinin verdiği yorgunluktan. Gerçekten kalın telli ve saçı sağlıklı insanların kullanması gereken bir saç tonu. Cebi de biraz yaktığı doğru.

  26 ocak 02:15

  161. Doğalı küllü sarı olduğu için açılmakta zorlanılmayan saçlarım olmasına rağmen kuaförün azizliğine uğradım..gene de güzel görünmekte ayrıntılı incelemeyince

  Edit: incelemeden baktım da gayet de görülmekte dalgalanmalar

  ilgili medya:
  2
  26 ocak 00:52 26 ocak 01:16

  160. Çok severim ah bir de makyajsız ruh gibi gözükmesem..

  26 ocak 00:34

  159. sevdalısı olduğum saç rengidir. bi kere deneyeyim dedim bir daha da vazgeçemedim. lakin bakımı çok zor, saçlarımı sağlıklı hale getirinceye kadar neler çektiğimi ne siz sorun ne de ben söyleyeyim. sıcağa kesinlikle tahammülü yok, güneşten bile korumak şart.(gizlinot: beyaz tenli ve sarışın bi insan olarak güneşsizlikten ölücem en sonunda)

  25 ocak 23:53

  158. bana kesinlikle yakışmıyor. Eğer ki saçlarımı sarı yapacaksam çok koyu olan kahverengi kaşlarımı da sürekli açtırmam gerekecek bu zahmete katlanamayacak kadar da maalesef üşengeçim. bir kere denemiştim heves uğruna ama saçlarımın lastik kıvamına geldiğini görünce bir daha bulaşmamam gerektiğini anlamıştım. Yakışana ise mükemmel duruyor.

  25 ocak 16:11