girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (7)

19. Sarılmak = en etkili antidepresan

14 ekim 20:40

18. en güzeli seviştikten sonra olanıdır benim için. 

14 ekim 14:21

17. arkadaşlarım ağladığında yaptığım eylemdir. çünkü çoğu zaman insanların akla değil anlaşılmaya ve sevildiğini hissetmeye ihtiyacı vardır.

14 ekim 00:08


16. Son zamanlarda biri bana sarıldığında gözlerim doluyor, hele ki sevdiğim biriyse ve benim eserekli bir anıma denk geldiyse ağladığımı bilirim. O yüzden kendisinden sakınırım biraz. Sarılmaktan hoşlanmam.

13 ekim 23:33

15. bana mutluluk ve üzüntüyü bir arada hissettiren bir kelime aslında.

sarılmayı çok çok severim,duygusal olduğum için de coğu zaman sarılmaya ihtiyaç duyarım ama çevremde sarılmayı seven tek bir kişi bile yok.

ailemle hiç sarılmadım,arkadaşlarım durduk yere sarılmayı saçma buluyor,hatta uzun süre görüşmemek üzere vedalaşırken bile doğru düzgün sarılmaz çoğu. sarılınca ne kadar mutlu ve rahatlaşmış hissedeceğimi düşünerek seviniyorum ama sarılacak kimsem olmadığının farkında olduğum için de kalbim kırılıyor.

bir şeye sarılmadan da asla uyuyamam mesela.sanırım sarılma isteğimi hep bastırmak zorunda kaldığım için.

keşke canım istediğinde sarılabileceğim arkadaşlarım olsaydı.

13 ekim 23:25 13 ekim 23:25

14. Dünyanın en güzel hislerinden biri. Özellikle kendimden uzun birine sarılıp o kucakta kaybolmak çok güvende hissettiriyor bana.

13 ekim 21:34

13. Sevdiğim güvendiğim insanlara sarılmak beni çok rahatlatıyor. Böyle durup duruken sarılmak bile sevdiğini sevildiğini hissettiren bir şey. 

13 ekim 21:31


12. Sevilen ve içten olduğuna inandığınız biriyle yapılması çok güzel olan eylemdir bazen konuşmak ve saatlerce dertleşmekten de iyidir.

Hüzün ya da sevinç ya da sadece sevgi fiziksel bir andan çok daha fazlası.

Benim için bir tık fazlası kafayı omzuna yatırıp gözleri kapatıp sarılmaktır.

Sevgiliyle ise tek vücut gibi bir sarılma en güzel olandır.

(gizlinot: Uzak mesafe ilişkisi sebebiyle böyle betimlenmiştir, ilgili eylem ilgili kişiyle özlemiştir. )

13 ekim 21:18 13 ekim 22:38

11. Arkadaşlarımla sarılmaktan hiç hoşlanmıyorum . Çok samimiyetsiz geliyor her kim olursa olsun ne kadar seversem seveyim. Mantıksız galiba ama bilinçaltımda ne varsa artık .

Ama moralim bozuksa ve güç toplamak istiyorum ya da çok mutluysam ve belli etmek istiyorsam kardeşime , sevgilime ve anneme sarılmaya bayılırım . Sadece bu üçü. Sarılmak muhteşem bi terapi ve mutlu eden bir şey ama benim için sadece bu üçlüyle

13 ekim 21:09 13 ekim 21:10

10. Dünyanın en güzel hissini veriyor bence. Özellikle sevdiğin birine sarılıyorsan her şey bir kaç saniyeliğine duruyor.

13 ekim 21:02