girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

41. arkadaşın evine gittik. ben de aç geldim tabii, annesinin bize baya bi yemek bırakacağını bilerekten. bir yedim ki sormayın süslüler. ardından içelim dedik. ne yazık ki ağzımla içen birisi değilim, “bana bişey olmaaz” diye diye yarım şişeden fazla smirnoff apple, çeyrek şişe red label, iki bulgar birası içtim. elimden zor aldılar şişeleri. hayatımda ilk defa öyle sarhoş oldum. koltukta oturuyordum teklide, bir baktım karşı çekyatın önünde yerde oturuyorum. ama nasıl oraya geldiğimi hatırlamıyorum. arkadaş da kafama bir şeyler atıyor, evde 5 kişiyiz herkes ayrı kafada. en son kafama bi şeyler atan arkadaşım geldi beni sarsmaya başladı. ben de zor duruyorum zaten kusmamak için, o güne kadar hiç kusmamışım. sarsma kusucam dememe rağmen devam etti ve sonuç yere ciğerimi bıraktım desem yeri var. ardından saatlerce bozuk plak gibi özür dilerim demişim. sarhoşken bile özür diliyorum ya. sonra annem aradı tabii, ben hiç kendimde değilim zorla kalktım mutfağa gittim konuşmak için. “niye böyle konuşuyosun” dedi “her zaman ki halim” dedim kadına, kadın da “doğru” diyor hahaha ya annemden mizah şov sormayın. bir saat sonra eve gitmek zorundayım beni zor ayılttılar, ayılttılar derken de yani kafamın dönmesi geçmiyordu da nereye gittiğimi anlıyodum en azından. ama yine de yanlış minibüse binmişim eve gidene kadar falan üç saatim geçti. bu da böyle bi anımdır. buraya kadar okuyan olacak mı acaba djajsahsshsjs

17 şubat 00:20

40. alttaki süslüme karşılık, klozet kapağı açık sanıp kusmak diyorum. malesef gerçeklerle sabah yüzleştim...

bir kere de çok sarhoş olup, sonum hastanede bitmişti. doktorlara nolur sims cdlerimi verin diye ağlıyormuşum.

16 şubat 23:49

39. yere oturup klozete kusmak yerine klozete oturup yere kusmam.

16 şubat 23:45


38. bir gün komple tüm aile toplanıp biraz eğlenelim kafasıyla yemeğe gittik. tabii böyle bir toplanma olunca alkol eksik olmaaz. yemekler geldi, garsonlar açtı 3tane 100lük. efkarlı müzikler çalıyor, konuşuyor sohbet ediyoruz o ara 5 bardak devirdim. hala efkarlı çalıyor e haliyle sıkıldım artık. ya oyun havası açsa da oynasak diye dert yanarken eniştem geldi bir şeyler konuştuk sonra noldu bilmiyorum sahnede erik dalı oynamaya başladık. ama nasıl oynuyoruz sanki ankaranın bağlarından kopup geldik, değişik hareketler yapıyoruz falan. bir süre sonra çok kısa görüntüler şeklinde annemi gördüm yanımıza geldi yengemi gördüm bi baktım amcamlar falanda kalkmış komple erik dalı oynuyoruz kadında şarkıyı değiştirmiş doğal olarak hdjsjsbsh

yerimize oturunca sanatçı sitem etti. haklı olarak:d

16 şubat 10:14

37. Yabancı bir ülkede, konsolosluğun bile olmadığı küçük bir şehirde gittiğimiz bir partide içinde pasaportumun, cüzdanımın ve telefonumun bulunduğu bel çantasını kaybetmem. Dahası ailemin buraya geldiğimden bile haberi olmaması.

Peki çantayı kim buldu derseniz; mekanın türk güvenlik görevlisi. 

14 şubat 17:41

36. metrobüs'te yanımda sevgilim varken, başka bir erkeğin omuzuna baş koymak :)

14 şubat 11:10 14 şubat 11:11

35. ortamda  Müslüm baba çalıyor herkes ağlıyor eski aşklarını anlatıyor vs yahu bi ben ağlayamadığımı hatırlıyorum sonra kendime kızıp çantamdaki biber gazını suratıma sıkmıştım al sana ağlamak. 

14 şubat 00:19


34. hayatımda 2 sefer sarhoş oldum ilki üni 1.sınıfta yılbaşında, bi ev partisindeydi. yeni başlıyosun içmeye karıştırdıkça karıştırıyosun filan. kusmak için banyoya gidip ne klozete ne lavaboya ikisinin ortasına yere kusmuşum. o gün pantolonumun içinde külotlu çorap vardı. malum kış ayı üşümemek için giymişim. ertesi gün yurda döndüğümde bi baktım külotlu çorap içimde yok! ayağmda başka çoraplar!! lan!! külotlu çorabın çıkması için önce pantolonun tamamen çıkması lazım sonuçta!?!! ev partisi de kızlı erkekliydi. ben o zamanlar saf tabi. acaba bişi olmuş mudur diye sen kork asdfdgfhj :))) bişi olmamıştı tabi. yazık evin sahibesi benle ilgilenmiş çorabımı çıkarmış, temiz çorap giydirmiş filan. tam hangoverlık bi geceydi:))

13 şubat 21:44

33. Mekanda en yakın arkadaşla aşırı içip arkadaşım güvenlik görevlisine sarılınca onu kendime çekip kulağına ''o bir katil, sakın ona bi daha dokunma'' diye ağlayarak bağırmam.

Yine en yakın arkadaşla bir mekanda, o 7 shot atmış haliyle dans ederken bi anda yere kütük gibi düşmesi, herkesin çığlıklar atması ve benim onu yerden kaldırıp sarılmam ve elimle kafası kanıyo mu diye kontrol edip kanamadığını görünce dans etmeye devam etmemiz. sabah uyandığımızda kafası yumruk büyüklüğünde şişmişti.

Çok içilen bir gece, hoşlanılan fakat benden hoşlanmayan beyi tehditlerle kapıya getirip arabasına bindiğimde ''fenere nasıl koydular beee'' diye bağırıp gülmem, neden??? (koyu fanatikti) bir daha yüzüne bile bakamadım adamın. sızan arkadaşım evde bulamayınca nişanlısını, herkesi arayıp benim için kayıp ilanı vermesi ve eve döndüğümde Ağlayarak sarılan arkadaşın nişanlısına ''senin bu evde ne işin var? düğünden önce görmek günah'' demem.

Daha çok var aslında ama bunlar hatırladıklarım. gerçekten içince bir gerizekalı oluyorum.

13 şubat 19:39 ed.14 şubat 13:25

32. Yakın arkadaş kişisi ortamı loş hale getirmeye çalışıp 3-5 mum yakar ve masaya koyar. Masadan içki alınıp yudumlandıktan sonra yerine konarken o anki baş dönmesiyle düzgün konamaz ve dökülür. O an panikle ayağa kalkıp masa temizlenmeye çalışılır ama açık bırakılan saçtan aşağı sarkan bir tutam saç muma bir güzel yapışır. Sonra koşarak banyoya gidilir arkadaş kişisiyle kafa lavaboya sokulmak suretiyle yıkanır. (Sebebi neydi ki?)

 Sonra koridorda uyuyakalınır. Sabah sevgili kişisi uyandırır ve saçın ıslak olduğu farkedilir neden olduğunu öğrenince ağlama krizine girilir çünkü saçın ön taraftan bir tutamı çeneye kadar yanmıştır. İçinden küfürler ederek kuaföre gidilir ve saç kesilir. Yetmezmiş gibi kuaförden azar yenilir neden kendim kesmeye çalışmışım diye? Bir daha da mum ışığında içki içilmeyeceğine yemin edilir.

Ve son :d

12 şubat 22:21