yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (1)

  72. Üniversite zamanları 5 6 kere arkadaş ortamlarında eşlik etmek için içtim. Zaten baktılar olmayacak sen içme dediler. Normal hayatımda oldukça soğuk biriyim bir de. (gizlinot: Ne çok gülerim ne çok ağlarım) Bir gün böyle günlerden birinde (gizlinot: Abartıp rakının dibine vurunca ) kendimi kaybettim. Kahkaha krizine girip gözümden yaş akıyor ve ağlamaya başlıyorum sonra ağlamam komik geliyor ve gülme krizine giriyorum delirmiş gibi oldum. Aslında ne yaptığımın ya da olanların farkındayım ama duramıyorum bir türlü. Otobüs şoförü daha çok sinir krizi geçirmiş olacak ki bizi otobüsten attı ve yine neden böyle oldu diye iyice ağlayıp gülme krizi falan. Baya makara oldum sonradan hatırlayıp hatırlayıp güldük ama ağzımla içmediğimi anlayıp içmeyi bilene saygı duydum.

  22 ekim 22:13

  71. girdiğim barın büyük bir çoğunluğunu ingilizlerin oluşturması ve gecenin ilerleyen saatlerinde kafam kıyak olunca kendimi ingiliz sanmaya başlamam.

  taksiciye yol tarifini ingilizce yapmışım, eve geldiğimde de annem aramış onunla da ingilizce konuşmaya çalışmışım, annem ingilizce konuşmayınca " sorry, i don't speak turkish" diyip kapatmışım yüzüne hdwjswj

  işin garibi hayal meyal hatırladığım kadarıyla normalde konuştuğumdan daha düzgün konuşuyordum dili.

  22 ekim 20:16

  70. yeni yılın ilk dakikalarında sevgilim anne ve babasıyla telefonda konuştuktan sonra, ben de telefonu alıp bana mutlu seneler diyen annesine "iyi saadetli saadetler" dedim, iyi yıllar diyeceğime. kadının adının saadet olması dışında sıkıntı yok.

  22 ekim 19:39

  69. hoşlanmadığım birisiyle sırf ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için birlikte oldum. sonrasında da çocuğun önünde hüngür hüngür ağlamaya başladım. ama yapılan salaklık sex değil zira hiç bir zaman "sarhoştum o yüzden yaptım" cümlesine inanmamışımdır. sarhoşken sadece cesaret bulursun. yaptığın şeyi zaten yapmayı istiyorsundur aslında ama normalde cesaret edemiyorsundur bence. ben de bu yüzden içmiştim zaten. her neyse. ağlamak biraz salakçaydı. hoşlanmadığım biriyle birlikte olmak durumu canımı sıkmıştı. eski sevgilimi özlemiştim belki de. ama sarhoşken onu arama yaşları geçti artık. biten bitmiştir.

  22 ekim 18:54

  68. hiçbir salaklık yapmamak. evet sarhoş olduğumda yaptığım en büyük salaklık bu. kafam güzel olunca dünyanın en ciddi en sessiz ve en içine öküz oturmuş insanı oluyorum, koy beni bir köşeye sabaha kadar duvara bakıp öylece oturayım.

  22 ekim 14:18

  67. Bilincimi kaybedecek kadar bir kere içtim o da yılbaşı gecesiydi yolda yürüyen tanımadığım kızlara "fışkılaaar iyi geziyorsunuz ha" demişim... Yurda gelince de kızlara "bana niye abla demiyorsunuz?" diye ağlamışım. Artık bilinçaltımda neler neler varsa...

  21 ekim 23:39 21 ekim 23:41

  66. o gece alkolden zehirlenip hastahaneye kaldırılmadan önce yoldan çevirdiğim bi kıza ''sen kedime çok benziyorsun'' diyip sarılıp ağlamışım.

  21 ekim 23:24

  65. Sokakta gta daki kadınların yürüyüşünü yapmam ve uyumayacağım diye duvar tekmelemem... (gizlinot: sabah hem çok güldüm hem de çok utandım :|)

  21 ekim 11:53

  64. Biraz mide bulandırıcı uyarmadı demeyin..

  Sevgilimle ilk defa farklı bi şehre gitmişiz gezelim değişiklik olsun diye (gizlinot: ki gerçekten inanılmaz değişiklik oldu jsjksjs).. Gezdik şehri falan akşama doğru canlı bi grup varmış gittik ortam harika eğleniyoruz falan..Ben ilk defa böyle bi yere gitmişim heyecanlıyım. Birer kadeh bi şeyler içtik her şey güzel gidiyor. Benim en kötü özelliğim içmeye başladıktan sonra durduramıyorum. bunu bilen erkek arkadaşım dedi tamam daha içmeyelim .. ee ben bi kere içmişim dinler miyim? cıks. Tabii durmuyorum . Baktım erkek arkadaşımda kötü çıktık otele geldik.. Benim midem kötü oldu tuvalete koşturdum ama kafalar iyi olduğu için klozet diye lavaboya kustum... ve tabii gitmeyen kusmuğum... Sevgilimin tuvalete girmeye çalışması.. asla içeri sokmamak... (gizlinot: nasıl sokayım lavabo ağzına kadar dolu ve gitmiyor çıldırıcam sjhksd) Lavabo dolu olunca biraz azalsın diye elimle o pisliği klozete taşımaya çalışmam... Kusmukların her yere dökülmesi... Ağlamaya başlamam..Sevgilimin bana bir şey oldu diye kapıyı zorlaması.. benim bağırıp çağırmam...

  Cidden iğrençti ya.. O zaman söylememiştim ama çok özür dilerim o otelde bizim odada bizden sonra kalan kişiler için. Çünkü sabah kalktığımızda sadece ellerimizi yıkadığımızda bile lavabo ağzına kadar doluyor ve sular gitmiyordu(gizlinot: shjksj)

  21 ekim 11:18

  63. çok fazla içki karıştıdığım ve çok sarhoş olduğum bir gece son olarak mojito içmeye karar vermiştim. Ama içindeki naneden dolayı sanırım inanılmaz derecede midem bulandı ve zaten yarı baygın haldeyken kendimi tutamayıp üstüme kustum. O kusmuklu kusmuklu halimle bir de çalışanların beni zehirlemeye çalıştığını, benden nefret ettiğini iddia etmişim. Daha da gidemedim o mekana...

  21 ekim 08:59