yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (0)

  66. en son yaptığım salaklık (normalde pek yapmıyorum aslında ama bu seferki ömrü hayatımda tüm yaptığım ve yapacağım salaklıklara bedel olur) sabaha karşı 5te yatağa girmiştim ve evin kapısı açık uyumuşum. açık derken baya yarıya kadar aralık. ve eve kör kütük geldiğim için hiç pijama falan giymemiş, çıplak uyumuştum.

  sabah apartmanın kat holünden komşu teyze adımı sesleniyordu "kapın açık kalmış diye" ben apar topar kalk, yatak odasındaki aynaya bir baktım.. suratımdaki makyaj akmış, karman çorman (kapıyı açık unutup yatağa çıplak giren kafa makyajını siler mi) kadın korkmasın diye hızlıca yüzümü sildim, bornozu geçirdim niye sesleniyo acaba diye kapıya gittim. hiç de demiyorum bu kadının sesi niye evin içinde gibi yakından geliyor diye.

  kapı açıkmış ya yarıya kadar!

  verilmiş sadakam varmış da biri beni düdüklemedi yemin ederim.

  22 kasım 2019 19:38

  65. Üniversite zamanları 5 6 kere arkadaş ortamlarında eşlik etmek için içtim. Zaten baktılar olmayacak sen içme dediler. Normal hayatımda oldukça soğuk biriyim bir de. (gizlinot: Ne çok gülerim ne çok ağlarım) Bir gün böyle günlerden birinde (gizlinot: Abartıp rakının dibine vurunca ) kendimi kaybettim. Kahkaha krizine girip gözümden yaş akıyor ve ağlamaya başlıyorum sonra ağlamam komik geliyor ve gülme krizine giriyorum delirmiş gibi oldum. Aslında ne yaptığımın ya da olanların farkındayım ama duramıyorum bir türlü. Otobüs şoförü daha çok sinir krizi geçirmiş olacak ki bizi otobüsten attı ve yine neden böyle oldu diye iyice ağlayıp gülme krizi falan. Baya makara oldum sonradan hatırlayıp hatırlayıp güldük ama ağzımla içmediğimi anlayıp içmeyi bilene saygı duydum.

  22 ekim 2019 22:13

  64. girdiğim barın büyük bir çoğunluğunu ingilizlerin oluşturması ve gecenin ilerleyen saatlerinde kafam kıyak olunca kendimi ingiliz sanmaya başlamam.

  taksiciye yol tarifini ingilizce yapmışım, eve geldiğimde de annem aramış onunla da ingilizce konuşmaya çalışmışım, annem ingilizce konuşmayınca " sorry, i don't speak turkish" diyip kapatmışım yüzüne hdwjswj

  işin garibi hayal meyal hatırladığım kadarıyla normalde konuştuğumdan daha düzgün konuşuyordum dili.

  22 ekim 2019 20:16


  63. yeni yılın ilk dakikalarında sevgilim anne ve babasıyla telefonda konuştuktan sonra, ben de telefonu alıp bana mutlu seneler diyen annesine "iyi saadetli saadetler" dedim, iyi yıllar diyeceğime. kadının adının saadet olması dışında sıkıntı yok.

  22 ekim 2019 19:39

  62. hiçbir salaklık yapmamak. evet sarhoş olduğumda yaptığım en büyük salaklık bu. kafam güzel olunca dünyanın en ciddi en sessiz ve en içine öküz oturmuş insanı oluyorum, koy beni bir köşeye sabaha kadar duvara bakıp öylece oturayım.

  22 ekim 2019 14:18

  61. Türkiyedeyken birbirimize basit integral soruları soruyorduk yakın arkadaşlarımla, yurt dışındayken kimi zaman her şeyi unuttuğum gün de oluyordu, topuklularla yürürken koluma giren arkadaşıma "bizim neden hiç fotoğrafımız yok yaaa" diyerek anı toplama işine bambaşka bir boyut getirmem de var tabi.. bir de sürekli tarkan çalsın diye uğraşıyorum ya da aleyna tilki ya da çok alakalı ama oasis wonderwall..

  22 ekim 2019 00:31

  60. o gece alkolden zehirlenip hastahaneye kaldırılmadan önce yoldan çevirdiğim bi kıza ''sen kedime çok benziyorsun'' diyip sarılıp ağlamışım.

  21 ekim 2019 23:24


  59. Sokakta gta daki kadınların yürüyüşünü yapmam ve uyumayacağım diye duvar tekmelemem... (gizlinot: sabah hem çok güldüm hem de çok utandım :|)

  21 ekim 2019 11:53

  58. Biraz mide bulandırıcı uyarmadı demeyin..

  Sevgilimle ilk defa farklı bi şehre gitmişiz gezelim değişiklik olsun diye (gizlinot: ki gerçekten inanılmaz değişiklik oldu jsjksjs).. Gezdik şehri falan akşama doğru canlı bi grup varmış gittik ortam harika eğleniyoruz falan..Ben ilk defa böyle bi yere gitmişim heyecanlıyım. Birer kadeh bi şeyler içtik her şey güzel gidiyor. Benim en kötü özelliğim içmeye başladıktan sonra durduramıyorum. bunu bilen erkek arkadaşım dedi tamam daha içmeyelim .. ee ben bi kere içmişim dinler miyim? cıks. Tabii durmuyorum . Baktım erkek arkadaşımda kötü çıktık otele geldik.. Benim midem kötü oldu tuvalete koşturdum ama kafalar iyi olduğu için klozet diye lavaboya kustum... ve tabii gitmeyen kusmuğum... Sevgilimin tuvalete girmeye çalışması.. asla içeri sokmamak... (gizlinot: nasıl sokayım lavabo ağzına kadar dolu ve gitmiyor çıldırıcam sjhksd) Lavabo dolu olunca biraz azalsın diye elimle o pisliği klozete taşımaya çalışmam... Kusmukların her yere dökülmesi... Ağlamaya başlamam..Sevgilimin bana bir şey oldu diye kapıyı zorlaması.. benim bağırıp çağırmam...

  Cidden iğrençti ya.. O zaman söylememiştim ama çok özür dilerim o otelde bizim odada bizden sonra kalan kişiler için. Çünkü sabah kalktığımızda sadece ellerimizi yıkadığımızda bile lavabo ağzına kadar doluyor ve sular gitmiyordu(gizlinot: shjksj)

  21 ekim 2019 11:18

  57. Gecenin 1'inde balkona çıkıp durduk yere Malatyalılar adamdır diye bağırmak

  21 ekim 2019 06:03