yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  8. procsin'in çoğu ürünü demek istiyorum ama mazallah marka hakkımda soruşturma açtırır, fedöcü olduğumu filan iddia eder diye de tırsmıyor değilim. (gizlinot: swh)

  15 nisan 16:46

  7. aslına bakarsanız, şekerli mısır şuruplu işlenmiş tum paketli ürünler, yani tüm fmcg sektörü batsın demiş oluyoruz.direk gıdadan girdim, bana kalırsa en tehlikelisi.

  uzun bir entry olacak.

  Ne var kar amacı gutseniz de ' insan sağlığıyla oynamayalım kardeş ya' deseniz olmaz mı ? yine kar edersiniz merak etmeyin zaten sektorun babaları belli. her gun bir ton soylenti çıkıyor yok bozuk urunler Türkiye'ye satılıyor, Fransa'da yasak yo efendim Palm yağının kaliteli versiyonunu kullanıyor Nutella da bilmem ne. kaliteli palmi aldın içine mısır şurubunu bastın ne oldu faydası? şeker insan sağlığı için milyorrlaarca kere zararlı, yahu sivilceye bile neden oluyormuş ki yağlı gıdaları öyle bildik yıllarca. cips çerez haricinde sağlıklı yağları yemek vucudumuz için son derece iyi bu apayrı bir konu. neyse ki bu canavarlar var da içerik okumayı öğrendik, bilinçlendik. benim babam doktor,sülalede de çok fazla doktor var. ne iyi ne kötü çok şükür bildik bilerek büyüdük beslendik. peki ailesinde sağlıkçı olmayan bilmeden yedi ne oldu? ayrıca ailesinde sağlıkçı olmak zorunda da değil. cildi bozuldu, diyabet çıktı, yağlı ;vucut hatsız sağlıksız ergen oldu. bakıyorum ergenlerde bel yok,kalça düz iniyor hem kızlarda hem erkeklerde. internet desen bilgi yığını ve çöplüğü kim neye inansın. gerçekten hayatımın sonuna kadar kuru incir, zeytin tahin, hindistan cevizi yiyerek ölebilirim. (bu herkese göre değişir, ben artık ekmekten de uzaklaşıyorum, farkettim ekarbonhidrat yemediğim gunler çok ödemsiz ve mutluyum, ki intoleransım falan yok ne glutene ne karbonhidrata,ama 0 kan grubum, makarna pilav vb bize iyi gelmiyor,et sebze meyveli beslenmemiz daha iyi oluyor)kendimce takip edip fikirlerine güvendiğim şahısların savunduğu şeylerden vardığım sonuçlara gore bu gıdalardan gram zarar gormuyorum.; kilo da almıyorum. tahin pekmez kilo yapar evet ama ben bir oğunumde yediğimde asla kalmıyor bana.bende hiçbir şeyin intoleransı falan yoktu ta ki bu seneye kadar. neler oluyor yahu herkeste de gluten intoleransı ? gluten halk ekmeğin içinde ben çocukken de vardı. ama ne oldu, artık gdo vay efendim onların da ağzına edildi. ne yiyip ne içsin bu millet. saçma şekilde bağladığımı düşünsem de sonuç olarak; içerik okuyalım, mısır şurubu ibaresini gördüğünüz ürünü almayın, palm yağını bilmiyorum ama ben onu da almıyorum. marka bazlı birşey soylemem burada ama daha önce de fıstık ezmesi,nutella fındık ezmesi vb şeyleri burada evde kendim yaptığımı yazmıştım. almıyorum aldırmıyorum da. artık markaya da guvenmiyorum, marka adının arkasına sığınarak daha pis işler yapıyor çünkü. kendimizin doktoru kendimiziz, kimseye emanet etmeyin süslüler. yanlış olduğum noktada lütfen düzeltin , her gün birşey öğreniyoruz ve bu beni mutlu ediyor.sevgiler.

  15 nisan 12:51 15 nisan 12:55

  6. Wetnwild ve pink ellys -özellikle koyu renkler- likit mat rujlar. Sürdükten sonra dudaklarım sahra çölüne döndü ve bir şey yemediğim halde direk silindi. Renkler çok güzel ama yapılar malesef vasat.

  11 şubat 13:59

  5. Procsin ürünleri, gerçekten berbat ürünler. Hiçbirini alıp kullanmadım fakat içerikler kötü ötesi.

  11 şubat 13:55

  4. (bkz: rimmel london kate sculpting & highlighting kit) bendeki golden sands rengi. ne şekilde denersem deneyeyim yok, olmuyor. bronzer ve allığı yüzüme uyguladığımda yüzümde sadece koca koca simler kalıyor. hatta benim bronzer dediğim ürünü aslında kontür ürünü olarak eklemişler palete. hadi pigmentsiz olmasını anladım, bir kontür ürününün içinde simlerin ne işi var yahu? aydınlatıcı ise transparan olmayan bir pudranın içine seyrek bir şekilde koca koca sim dökmüşler gibi. yani nasıl anlatsam, simli bir aydınlatıcıyı swatchlasanız yüzlerce minik minik sim olur ya içinde, bunda on adet koca koca sim görüyorsunuz.paletteki kontür ürününü elmacık kemiklerimin altına, allığı yanaklarıma, aydınlatıcıyı elmacık kemiklerime ve burnumun ucuna uyguladım. sonuç: 90lar düğünlerinde saça boca edilen simleri ben de yüzüme boca etmişim gibi. çok ilginç bir ürün gerçekten. ürünü denemeden almıştım ve paramı çöpe atmışım resmen.

  11 şubat 12:29

  3. Bence antibiyotiklerdir. Millet yemiş gibi tüketiyor. Hani bunları çok zor falan bulmalıyız. Bilmem kaç tane rapor falan istemeli ki sevgili vatandaşlarımız üşenip uğraşmasın. Ya adam rüzgarda ağzını açmış dişleri sızlıyor onda bile antibiyotik kullanıyor.

  10 şubat 23:29

  2. Pazar tezgahlarında satılan her türlü kozmetik malzemesi - aracının kaldırılması yasaklanması gerekir. Bir çok kişi cilt sağlığından oluyor ne yazık ki. Aynı şey bir milyoncu olarak tabir ettiğimiz dükkanlarda satılanlar için de geçerli. Ayrıca buna parfüm de dahil.

  10 şubat 17:44

  1. New well markası satıştan kaldırılacağına gratiste watsonsta satılmaya başlamış ya ne diyeyim ki size yüzünüze kanser sürmeye devam 

  10 şubat 16:51