4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (0)

8. Ben normalde sampuana hiç önem vermiyordum. Standart ipek sampuan kullanıyordum ve ilave olarak saç kremi kullanmiyordum.

fakat saçlarım bir küçük kuaför faciası neticesinde baya zarar gördü ve denize düşen yılana sarılır hesabı, pek anlamadığım için Dr. Savonu denedim, verdiğim paranın tam karşılığını alamadim.

Bittikten sonra, Schwarzkopf BC bonacure repair rescue ile saçlara acil kurtarma setini trendyol' dan uygun bir fiyata gördüm. yorumları olumlu görünce satın aldım. bugün ilk defa sampuanini, saç kremi ve sprey halindeki ürününü tatbik ettim. ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum ama simdilik görüntüsü çok hoşuma gitti o kırık kırık goruntusu yok, şimdilik bu da yeterli.

16 mart 17:49

7. Geçen hafta sıkıldım artık saçlarımdan azıcık ışıltı attırayım bari diye düşünüp,saçlarımı deli gibi yaktığım için çözüm arayışına girmiştim.Acil kurtarma şampuanı,saç maskesi ve saç kremini aldım ve iki günde o çalı süpürgesi gib olan saçlarımı yumuşacık yaptı resmen.Kuaförlerde satılan neydiği belirsiz ürünlere para vereceğime bari adı sanı bilinen bişeye şans vereyim diye düşünmüştüm ve hayal kırıklığına uğramadığım için mutluyum..

21 şubat 12:28

6. hair activator şampuanını yaklaşık 3 aydır kullandığım seri. dökülmeyi ciddi derecede azalttı. tabii, şampuanın yanında demir eksikliği için tedavi aldığımı belirteyim. serumunu da denemek istiyorum fakat şampuanı 22 liraya alırken serumun en ucuz 45-50 lira olması itici geliyor.

3 aralık 2016 02:35


5. repair rescue serisinin şampuan ve maskesini almıştım vaktiyle kuaförden, 200 lük şampuana 80 lira para vermiştim. Allahtan yanında maske hediyeydi de acım biraz olsun dinmişti. o kadar mükemmel bir şampuan ki anlatamam,saçlarım yumuşacık olmuştu.bitince de gittigidiyordan 1 litreliğini sipariş ettim( 40 lira mıydı neydi) ,ürün geldiğinde baktım faturada zonguldaktaki bir kuaförün adı adresi var.kuaförüme dedim ki böyle böyle, ama onlar mal fazlasını satıyor,etik değil, sizden kuaförünüze destek olmanızı beklerdim falan filan dedi.5 katı miktardaki ürünü yarı fiyatına almak daha cazip geldi tabi ki.sonradan organix, phyto, avalon organics gibi markaları da denedim ama hiçbiri bu şampuanın yanından geçemez bence.baktım şimdi,internette yine 1 litresi 50-60 arası fiyatlara satılıyor.elimdeki şampuan bitince hemen alıcam.

30 eylül 2016 11:04

4. hayatımda kullandığım en iyi saç şampuanıdır şüphesiz. anaevindeyken sürekli kullanırdık anacığımla ne zaman öğrenci evine çıktım fakirlikten alamıyorum :( anacığım başka şampuan şişelerine koyup verir arada :)

23 mayıs 2016 19:55

3. Şu ana kadar denediğim en iyi saç bakım markası, kuaför salonlarında çok pahalıya satılsa da vanilyaclub.com'dan indirimli alabilirsiniz. Yağlı saçlarım için derin temizleme şampuanı kullanıyorum çok memnunum, ince telli yağlanmaya meyıllı ve sönük saçlarım olduğu için nemlendirici çok kullanmıyorum ama elektriklenmesin diye duştan çıkınca nemli saçıma nemlendirici spreyini sıkıyorum, hiç ağırlaştırmadan elektriğini alıyor, gözüm kapalı öneririm

23 mayıs 2016 14:28 ed.14 temmuz 2016 01:14

2. İki gün önce yaptırdıgım balyajı ardından bugün saçımı yıkadıgımda gördüm ki saçlarım ıslanınca hamur gibi oluyor hatta yer yer kopuyor e haliyle beni bi korku aldı evde ne kadar ne bakım şeysi varsa sürdüm saçıma ördüm bekliyorum.

Derken bakım şeylerini araştırayım dedim ve indirimli şekilde acil kurtarma kürü setinin şiparisini verdim az önce.

Kullandıkça editleyeceğim.

Kullanmış olanlar varsa hayrına bi bilgilendirirlerse de duacı olacağım.

14 mart 2016 02:39


1. Repair rescue serisini almıştım bir indirim sitesinden. Ne kadar indirimli de almış olsam bir şampuan bir saç kremi için ödenen paranın baya üstünde bir alışveriş olmuştu benim için. Kullanmaya kıyamadım bir kenarda duruyordu. Geçen gün dayanamadım kullandım. Saçlarım hiç olmadığı kadar yumuşak oldu resmen sağlıklı gözüküyor. Kurutunca cadıların cadısı gibi kabaran saçlarım kabarmadı bile. Verdiğim paraya artık üzülmüyorum

21 ocak 2016 08:37 ed.13 şubat 2016 04:30