2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (1)

11. her duştan sonra saçımı kurutuyorum çünkü kendi haline bıraktığımda ertesi güne kadar kurumuyor, yaz kış fark etmiyor. bu ürünü de makinenin verdiği hasarı azaltması amacıyla almıştım, koruyor mu bilmiyorum ama saçlarımı yapış yapış yaptı. buklelerini bozdu. iki kere denedim, bir daha elim gitmedi zaten. saçımızı yıkadığımızda gelen o ferahlık, hafiflik ve temizlik duygusu henüz çok tazeyken bu ürün kafamı yeniden suyun altına sokma isteği uyandırdı bende. toni&guy kullanıyordum öncesinde, bu kadar ağır bir ürün değildi.

9 ağustos 15:52

10. sıktım, biraz kuruttum, biraz kendi haline bıraktım saçlarımı, ardından maşa yapıyorum, saçım neredeyse yapıştı maşaya ! acaba mı derken tüm saçımın yapış yapış olduğunu farkettim, sinek konuverse uçamaz saçımdan o derece..

12 mart 20:44

9. bir kaç aydır kullanıyorum. saçlarımı her yıkamadan sonra kurutmak zorunda olduğum için işe yaradığını umuyordum. geçenlerde saç düzleştiricisi ile işlem yaparken bir tutam saçımın 190 derecede yanıp yamulması üzerine korumadığına emin oldum.

17 aralık 2017 20:03


8. Saçları yapış yapış yapıyor. :( ısıdan korusun diye aldım ama böylesi de iyi değil ki.

31 ekim 2016 10:04 ed.24 kasım 2016 15:38

7. ıslak saçıma sürüp saçımı iyice kurutarak kullandığım bir ürün aksi taktirde yapış yapış görünebiliyor. normalde saç kurutma da dahil saçıma çok ısıl işlem uygulayan biri değilim ama maşa falan yapacaksam ,ki çok nadir yaşanır, kullanıyorum. etkisi gözle görülebilecek bir ürün değil benim gibi çok nadir ısı uygulayanlar için ancak içim rahat etsin sürmüş olayım mantığıyla kullanıyorum özellikle saçlarımı lob kestirdikten sonra. ayrıca kokusu muazzam.

2 ekim 2016 11:16

6. saçta iyi kurutulmazsa yağlı bir görünüm bırakıyor o yüzden duştan çıktıktan sonra uygulanıp iyice kurutulması gereken ürün. vaatlerini yerine getiriyor mu bilemiyorum fakat saçta hoş bir koku bırakıyor.

21 şubat 2016 15:08

5. Şans verilmesi gereken bir ürün. Ergenliğimin hatsafhalarında saçımı 2 günde bir şekillendirirken diplerine gelmeyecek şekilde kullanıyordum. Vallaha o saçlar nasıl yanmaktan beter olmadıysa herhalde bu üründen kaynaklıdır. Kuruyken sıkıldığında saçı biraz sertleştiriyor. Nemlendirip sıkmak daha makbul

30 aralık 2015 00:12


4. Çok merak edip sonunda aldığım, saçı ısıl işlemlerin yıpratıcı etkilerinden koruduğunu iddia eden sprey formda saç ürünüdür. Saça, saç nemliyken sıkıp sonra ısıl işlem uygulaması yapmak gerekiyor. Koruyup korumamasını bilemem uzun vadede belli olur o sanıyorum, ama saçımın kısa sürede yağlanmasına sebep olup hafiften yapış yapış hissettirdiği kesin. Yalnız saç kurutma süremi kısalttı, daha çabuk kuruyor saçım, ve fönün tutuşunu arttırdı diyebilirim.

15 temmuz 2015 18:11

3. guardian angel sprey ile fön çekerseniz şayet saçlarınıza kuaförden çıkmış kadar oluyor fönünüz. bir tane bitirdim, ikinciye başlıyorum.

25 kasım 2014 17:10

2. ısıdan koruyo mudur korumuyo mudur bilemem ama saçımı yapış yapış yapan, 1 günde yağlandıran, kabartan, elektriklendiren bir şeyi saçıma süremezdim. şişesini boşaltıp su spreyi olarak kullanmaya karar verdim.

22 ekim 2014 20:30