yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (5)
  • medya (1)
  2

  21. Malesef istediğim sonucu alamadım. Saçı kaskatı ediyor ve kullanımı zor geldi. Beklediğim volümü vermedi bana. Bunun yerine taft ın saç köpüğünü alabilirsiniz süslüler. Nemli saça uyguladığımda saçlarım daha hacimli ve dolgun görünüyor.

  20 kasım 2019 05:04

  5

  20. Bu ne güzel bir üründü, fakat birdenbire yok oldu, alternatiflerini de denedim ama got2b nin yerini tutan hiçbir şey bulamadım, satışı olduğunu gören süslüler haber verirse çok sevinirim. Lob kesim saçlarda mükemmel bir görüntü sağlıyordu :(

  19 kasım 2019 11:23

  19. Bağımlısı olduğum ama şu sıralar hiçbir yerde bulamadığım muhtemelen üretimden kalkmış olan mucize pudram:( fellik fellik ararken alternatif olarak rosemanın ambalajı bile aynı olan benzer bir ürününü buldum fakat onu da yakın zamanda kaldırmışlar. Birçok kişi yapış yapış olduğunu söylemiş, ki doğru, fakat verdiği hacim için değer. Saçın yalnızca alt diplerine az miktarda uygulanıp dışardan görünen üst kısmına doğrudan değdirilmezse yağlı ve yapışık görünüm belli olmuyor. Eldeki stoklarım bitmeden alternatif arayışlarım devam ediyor.

  13 eylül 2018 11:21


  18. Ben beğenerek kullanıyorum açıkçası. Saçlarımda çabuk yağlanmayla falan alakası olmayan bir hacimsizlik, bir saçlarımın kafama yapışık durması durumu var bende. Başımı tamamen eğip elime döktüğüm pudrayı saç derime değdirmeden ama mümkün olduğunca diplerden başlayarak yaklaşık olarak ortalara gelene kadar saçıma sürüyorum. Pudra formlu olduğu için biraz zor oluyor ama elim alıştı.

  Sürülen yeri sertleştiriyor evet ama bu saçın hacimli görüntüsünü korumasını sağlıyor benim için sorun teşkil etmiyor ama gün içerisinde ellerini saçlarına atan insanların hoşuna gitmeyecektir. Bence yine de bir saç spreyi kadar sertleştirmiyor ve o spreyin saçtaki görüntüsüne sebep olmuyor.

  Benim için tek sorunu fiyatı. O gramaja o fiyat çok fazla o yüzden genellikle nadir ve saçımın 2. Gününde kullanıyorum.

  Not: elde tihaf bir his bırakıyor bunun olmasını istemeyenler eldivenle kullanabilirler bir de ben bunu kullanırken aynı anda saça vereceğım şekle göre hareket ediyorum yani bukle varsa saçımda parmağımı buklelere dolayarak sürüyorum ya da düz kalacaksa ellerimi o yönde hareket ettiriyorum. Bunu kulkandıktan sonra şekil vermek zorlaşacaktır zira muhtemlen saçlarınız parmaklarınıza dolanır ve karışır.

  23 aralık 2017 01:00 23 aralık 2017 01:05

  17. ne olduğunu bilmeden, dükkanda etrafa bakarken sırf birisi gelip raftan direk bunu alıp gitti diye merak edip aldım ve hala ne işe yaradığını anlayabilmiş değilim skjdhjasdk. saçımda hiçbir etki yapmadı.

  23 aralık 2017 00:27

  16. benim saçlarım bütün gün dışarda kaldığım zamanlarda çok söner. özellikle görüntümü de önemsediğim bir gündeysem, yeni kişilerle tanışmak, uzun zamandır görüşmediğim insanlarla bir araya gelmek, iş görüşmesine gitmek vs gibi birşey yapacaksam kaçışı yok, kafama yapışır. hafif hafif saç diplerime uyguluyorum. ama ortadaki ayırma çizgisine çok yaklaşmadan yapıyorum ki yağlı kazık gibi bir görünüm olmasın. bir de heryere az az dağıtıyorum, kafamın bir bölgesinde ağırlaşma hissi olmuyor o zaman. gün içinde de ihtiyaç hissedersem elimi tarak gibi yapıp diplere götürüp klasik kabartma hareketini yapıyorum, tekrar ürün kullanmadan hacmi artıyor. tarif ettiğim şekilde kullanınca yağlı görüntü de oluşmuyor. tabi ki duştan çıkmış saç gibi yumuş kalmıyor saç bu ürünle, ama önümde uzun bir gün varsa mutlaka kullandığım bir ürün haline geldi.

  4 ocak 2017 01:45 4 ocak 2017 01:47

  15. ben de carrefour'dan beş lira gibi bir fiyata almıştım. hacim verdiğini iddia eden pudramsı ürün.

  benim saçlarım ince telli kabarık ve seyrektir yani hayatınızda görebileceğiniz en iğrenç saç türü, böyle kafanızın üstü direkt iner ya, hacimsiz hacimsiz durur, hem kafayı şişko gösterir hem de saçlar iğrenç durur. o yüzden ben de fiyatı görünce bir umut almıştım. aldıktan sonra okuyabildim yorumları falan da denemek de istemedim o yüzden fazla. Neyse geçen artık bir deniyim, aldım öyle duruyor boş boş dedim, böyle elime baya döktüm. sadece dokunmakla ürünün hepsi gitti. zaten açıklamasında da öyle yazıyordu. neyse saçlarımı biraz ovuşturdum falan işe yaramıyor gibi oldu dedim. sonra bari dökeyim saçlarıma, direkt döktüm, böyle ovuşturdum falan... alllaaahııımmm o nasıl iğrenç bir his ya size anlatamam. böyle iğrenç kazık gibi yaptı. bildiğin şu kuaförlerde olur ya saç yapıldıktan sonra sprey sıkılır onun on bin katını düşünün. Hacim verdi doğruya doğru da ya gerçekten çok rahatsız edici bir ürün. zaten saça yapıştıktan sonra şekil vermeniz imkansız hale geliyor gibi. Elimi saçıma atıyorum saçlarım dökülüyor gibi hissediyorum falan, yani bu ürün saçımda zaman geçirmem benim imkansız gibi bir şey.

  Bilmiyorum belki ben yanlıç kullandım ve ya abartıyor olabilirim ama hiç hiç sevmedim

  19 eylül 2016 10:02 ed.13 ekim 2016 18:42


  14. benim ilk kullandığım kuru şampuanlardandı. evet, ben kendisini kuru şampuan niyetine kullandım çünkü o konuda başarılı. doğru miktarda ürünü hesaplamayı öğrenmek gerek. o yüzden bir süre deneme/yanılma süresi verilmeli.

  hacim vermesine gelirsek, benim saçlarım normalde kalın telli ve dolayısıyla zaten halihazırda hacimli saçlar. o yüzden fön çektiğim zamanlardaki performansını yorumlayacağım: verdiği hacim bir fahriye evcen saçı hacmi değil ama kafaya yapışan saçları biraz havalandırıyor.

  kullandığım gün saçımda bu ürün varken uyumak istemem açıkçası o yüzden işim bittiğinde yıkıyorum çünkü biraz yapış yapış hissini verebiliyor (özellikle kullanılması gerekenden fazla ürünü saçınıza dökmüşseniz)

  yeniden alma puanım: 6/10

  1 ağustos 2016 12:47

  13. Kullandığım anda yıkama hissi uyandırıyor. Kazık gibi ve yağlı görünümlü yapıyor saçımı. Büyük umutlarla indirimsizken almıştım. Benim saçımda vaadettikleri etkiyi yapmadı. (Saçım uçları kuru, dipleri normal seyreklikte ve orta kalınlıkta)

  1 ağustos 2016 06:32

  12. saç diplerini kazık gibi yapan ve elde de garip gıcır gıcır bir his bırakan saç ürünü. videolarda gördüğüm görüntüyü elde edemedim. kıvırcık saçlıyım belki de düz ve ince telli saçlarda performansını daha iyi gösterebilir.

  12 mayıs 2016 14:04