yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  3

  25. sözlük yazarı arkadaşım sevgili (yazar: neftalili sefstea) tarafından bana hediye edildiği için deneme imkanı bulduğum, ortalama seviyede işe yarar nitelikte bir kuru şampuandır.

  Bu zamana kadar kullandığım kuru şampuanlar içerisinde en çok sevdiğim batiste fresh'tir ve onun en yakın muadili olarak isana kuru şampuanı söyleyebilirim. bu kuru şampuan ise isana'ya performans olarak gayet benziyor ancak hem cruelty free (deneysiz) olmaması hem de fiyatının batiste'ye yakın olması nedeniyle benim için tercih edilmeyecek ürünler arasında yer alıyor.

  ürün doğru kullanımla, yani iyice çalkalanarak ve saça 15 cm kadar uzaktan uygulandığında iyi dağılıyor ve beyaz kalıntı bırakmıyor. ortalama bir hacim ve temizlik hissi veriyor ki verdiği bu hacmi "saçım beni bir gün 6-8 saat daha idare etsin, akşama saçlarımı yıkarım" şeklinde bir ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. vermiş olduğu saç temizliği hissiyatı ise saçınızı yıkamadan ikinci bir gün kullanacak kadar değil. bu özellikleri ile en çok isana'nın kuru şampuanına benzediğini ancak bir batiste olmadığını belirtmeliyim. kokusu bakımından bence hepsinden güzel, yumuşak bir narenciye kokusu var ki bu zaten ürünün bence en ayırdedici özelliğidir; normal bir kuru şampuan gibi kullanım sonrası öksürük krizleri ya da astıma neden olmuyor. ürünün handikaplarından biri de fazla kullanım gerektirmesi ve dolayısıyla biraz bereketsiz oluşu diyebilirim.

  özetle; deneysiz bir markanın ürünü olmadığı için kendi alışveriş listemde yer almayacak olan ortalama fiyat/performans oranına sahip bir üründür diyebilirim. bana ürünü deneme imkanı sağladığı için süslümüze buradan bir kez daha teşekkür ederim.

  25 kasım 13:11

  3

  24. Bir toni guy değil. Omuzlara dökülmüş pudra yapıyor

  19 haziran 19:41

  5

  23. Kullandığım en iyi kuru şampuandır. 

  Kesinlikle kalıcı ve yağlı görüntüyü anında ortadan kaldırıyor. Kokusu güzel ama ağır, o da kalıcı. Saçı sertleştirmiyor.

  Saçımda beyazlık kaldı diyenlerin kullanmayı bilmediğini düşünüyorum ben de direkt deodorant gibi kafama sıksam bende de beyaz kalır meticede pudralı ürün.

  8 ağustos 2020 02:02


  22. Denemiş olduğum diğer kuru şampuanlara göre ortalamanın altındadır. Bir kere yağlı görüntüyü alması için çok fazla sıkmak gerekiyor ve beyazlık direkt belli oluyor. Ayrıca ürün çok çabuk bitiyor. Bittikten sonra tekrar alınmayanlardan.

  16 mayıs 2018 20:37

  21. egos kuru şampuandan sonra kullandığım kuru şampuandır kendisi. koku olarak egos’tan güzel ama performans olarak aynı olduklarını düşünüyorum. bu bittikten sonra urban care deneyeceğim.

  9 aralık 2017 21:27

  20. Son gratis indiriminde almıştım 14 küsür liraya düşünce.Beni oldukça tatmin eden bi ürün oldu.Genellikle saçım 2 günde hafif yağlanma ve sönme yapıyor bu kuru şampuanı sıkıyorum diplere ama fazla abartmıyorum yoksa beyazlık olur.ince dişli bi tarakla tarıyorum ve oldukça temiz bi görüntü sağlıyorum.

  9 temmuz 2017 20:43

  19. Performansi ortanin uzerinde olan kuru sampuan. yagli goruntuyu aliyor ancak az da siksam butun kafam tozlanmis gibi duruyor sanki bunu kullaninca. Batiste daha iyi bence.

  29 nisan 2017 02:38


  18. bence de diğer kuru şampuanlara göre daha çabuk bitiyor.beyaz görüntüyü dağıtmak biraz zaman alıyor bana göre.ama batiste yerine de kullanılabilir.en azından kazık gibi yapmıyor ve yağlı görüntüyü alıp o günü kurtarıyor benim saçlarımda.

  3 mart 2017 09:31

  17. Batiste ve işana kuru şampuanlara bana mısın demeyen saçlarımı çok güzel matlaştırıp temiz bir görüntü veren şampuan. Ama çok dayanmıyor. Batiste 2 ay sık kullanımla ancak bitmişken bu az kullanmama rağmen bir ayı bile dolduramadı

  28 aralık 2016 02:22

  16. bence gayet başarılı bir kuru şampuan. Açıkçası batisteyi rafta gördüğümde bir kuru şampuan için bana pahalı geldiğinden dolayı Got2b'yi deneme fırsatı edindim. Gayet güzel saçın yağını alan bir şampuan, iyi çalkalandığı ve kısa kısa sıkıldığında beyaz pudra izi yapmıyor.

  Saçım akşama çok yağlandıysa o gün yıkanamayacaksam akşamdan biraz sıkıyorum (çok detaylı sıkmıyorum) sabahleyin de dışarıya çıkmaya hazır olacak şekle gelinceye kadar kullanıyorum. Açıkçası bunu kullandığımda saçım enteresan bir şekilde temiz olduğu zamankinden çok daha güzel ve havalı görünüyor.

  Beni sadece kokusu rahatsız ediyor. Kötü bir koku değil fakat sanki biraz limonlu ekşi kokuyor. Fakat benim için önemli bir sorun değil.Kokuyu sevenleri de var.

  17 kasım 2016 20:22