yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (2)

  14. fiyatı çok uygun indirimsiz 15 indirimli 10tlye edinebileceğiniz boyalar, bugün 5.65 çilek kırmızısıyla saçımı boyadım, sonuçtan çok memnun kaldım kızıl boyalar genelde fayanslardan zor temizlenir fakat bu boyada bu sorunu asla yaşamadım bir ıslak mendille kolayca çıktılar, elde ettiğim renkten çok memnunumayrıca saçlarım hiç yıpranmadığı gibi bir de yumuşadı ben yoluma bu boyayla devam edeceğim 

  ilgili medya:
  2
  20 eylül 16:57

  13. Koyu kahverengi boyası saçımı yalan dünya eyleminkinden 3 ton daha koyu ve fosforlu siyah yapmıştı, dikkatli olun istesem öyle bir siyah yapamam. (gizlinot: Canım çıktı akitacagim diye)

  Ek olarak

  Amazon kızılı: su bazlı boyalardan bile hızlı aktı 1 haftalık ömrü var.

  Çilek kırmızısı: Amazon kızılı kadar olmasa da ömrü kısa. Canlı bir kırmızı.

  Şarap kızılı: ömrü çok kısa değil nistepen uzun süre akmıyor.

  19 eylül 23:46

  12. Bugün eve indiriminde tanesini 6.78e aldığım saç boyası. Bir kızıl bir de kumral tonundan aldım. Henüz kullanmadım kullanınca güncellerim burayı ama içindeki oksidasyon kremi miktar olarak diğer boyalara göre daha fazla. Yani 2 tüp boya için. 2 tüp boyaya 1 oksidasyon kremi değil, haberiniz olsun.

  12 nisan 23:22


  11. uygun fiyatlı diye marketten aldığım içinden iki boya bir su çıkan set boya, ikinci suyu eklememe amaçlarını çözebilmiş değilim gerçekten. boya rengi kutudaki rengin yanından bile geçmedi değişik bir renk oldu hoş renginden memnun kaldım ama kötüde olabilirdi. bu seferlik şansım yaver gitti. ama en önemli sorunu beyaz kapatmıyor. tutturamadım diye daha sonra tekrar boyadım ama yok sonuç aynı. tekrar alacağım bir ürün değil. paletteden şaşmamak gerek.

  26 mart 16:08

  10. 7.1 küllü kumral rengi; boyasız, işlemsiz saçta "dore kahve" tutan, uygun fiyatlı saç boyası. Aynı zamanda saç diplerimi epey kaşındırıp saçlarımı fazlasıyla sertleştirmişti. Üç sene önce ilk ve son deneyimimi yaşadım kendisiyle.

  26 mart 15:39

  9. 2 defa ateş kızılı rengini alıp saçımı boyadım. memnun kaldığım bir boya oldu, saçımı yıpratmadı sertleştirmedi aksine yumuşacık yaptı. Boyama esnasında kokusu rahatsız etmedi,boya bulaştığı yerden çok rahat çıktı. Ayrıca kalıcılığına gelirsek tatmin etti beni. Kızıl çabuk akan renktir bildiğimiz gibi. 2-3 günde bir yıkamayla 1 ay sonra açılmaya başladı bende rengi. Akma esnasındaki renkleri beğendiğim için sorun etmeyen biriyim. Bu şekilde 1.5 ay rahat kullandım.

  Boyalar kutuda gösterilen rengin bir tık koyusu olarak tutuyor saçta.

  24 mart 14:21

  8. 8.11 rengi ile boyadığım saçlarıma gerçekten güzel bir küllülük veriyor fakat bu boya ilgili 2 sorunum var. Öncelikle saç diplerimde inanılmaz bir kaşıntı yapıyor, saçı yıkadıktan sonraki 2 günde de o kaşıntı ve yanmış gibi his kendini gösteriyor. Diğer denediğim market boyalarında kesinlikle bu sorunu yaşamadım. İkincisi ise evet fiyatı uygun ama neden tek kutuda 2 tüp boya varken sadece 1 tüp boyaya yetecek kadar oksidan var? atsan atılmaz satsan satılmaz saçma sapan bir şey elinde kalan oksidanı olmayan tüp boya. Onun yerine 5 tl pahalı satın ama 2 tüp boya satıyorsanız 2 tüpte oksidan koyun kutuya. İsraf resmen.

  22 ocak 15:01


  7. Kozmetikçilerden aldığımızda yanında bir oksidanı da hediye ediyorlar. Saçıma tek kutu yetmediği için bir kutuda iki boya olması çok avantajlı ve fiyatı sadece 13tl. Çilek kırmızısını kullanıyorum ve aşırı iyi tam istediğim renk. Baya kapatıyor ve diğer markalardaki gibi saçım turunculu kırmızı gibi durmuyor. 

  27 ağustos 2020 00:56

  6. buradaki iyi yorumları okuyup denediğim, denemez olsaydım dediğim boya markası.

  7 ve 7.03 renklerini kullandım ve resmen bakır rengi veriyor. kumral ve dore kumral oldu sana bakır.

  bir şey ucuz diye övmenin alemi yok, verdiği renk çok kötü. ucuz ama en azından gösterdiği rengi veren bir marka istiyorsanız palette kullanın. bundan uzak durun.

  27 temmuz 2020 09:16

  5. Senelerdir en yakın arkadaşımın saçlarını küllü kumrala boyarım böylesine dore kapayan bir küllü kumral boyaya denk gelmedim. Arkadaşımın doğal saç rengi koyu kızıl dolayısıyla dore parlamaları kapamak çok çok zor. Sea color’ı fiyatı uygun olduğu için denemiştik fakat çok memnun kaldık. Doreliği neredeyse tamamen aldı ve çok net bir küllü kumral, kesinlikle tavsiye ederim. 

  30 aralık 2019 11:20