2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (4)
  • medya (1)

10. kötü bir ürün bu ya. ben de çoğu kişi gibi alüminyum, alkol vs gibi içeriklerden uzak kalmak için tercih etmiştim fakat kokusu o kadar kötü ki terleyince de kendi kokusu yayılıyor ter kokmuyorsunuz ama kötü kokuyorsunuz. ayrıca fiyatı da yüksek bir ürün.

30 eylül 21:54 30 eylül 22:15

9. her ne kadar büyük bir umutla da alsam performansı gerçekten çok yetersiz fiyat performans açısından değerlendirecek olursam zaten bu fiyata alabileceğiniz en kötü deodorant olabilir içeriği temiz olduğu için tercih etmiştim ama bir daha almayacağım kesinlikle

24 haziran 20:16

8. yurtdışından 1,5 euro gibi bir fiyata aldığım deodorant. buradaki fiyatını ise abartılı buluyorum(net hatırlayamadım şimdi). 

ben kokusuz olmasından ve hafifliğinden memnun kaldım, cildimde herhangi bir soruna yol açmadı. birçok deodorant yoğun kokulu olduğu için beni rahatsız ediyor, parfümü de bastırıyor. sebamed'te böyle bir şeyle karşılaşmadım. 

24 haziran 19:35


7. Ben de bu üründen alüminyum içermiyor diye aldım ama sonuç hüsran. Hayatımda ilk defa kokmaya başladım.

24 haziran 13:23 24 haziran 14:32

1

6. Paranızın her kuruşuna ziyan olacak bir ürün. Çok ter kokan biri değilim, nivea'nın spreyli alüminyumsuz deodorantı bana ideal geliyordu fakat bunu da denemek istedim. Ter kokmayan biri olmama rağmen ilginç bi şekilde bunu kullandığım süreçte resmen koktum. Sebebini bilmiyorum. Faydası yerine zararı bile dokundu. Bitirme zorunluluğu bile duymuyorum, büyük ihtimalle çöpe atarım. 

24 haziran 13:01

5. Kış için ideal bir deodorant. Bende kaşıntı kızarıklık yapmadı. Kışın temiz temiz kullandım ama yaz gelince yetersiz gelmeye başladı.. ha sürmüşüm ha sürmemişim gibi düşünebilirsiniz

25 mayıs 15:06

3

4. Kokusu gerçekten çok güzel fakat terlemeyi önlemiyor. Sanırım 2 saat arayla tazelense belki bi etkisi olabilir. Sırf içeriği temiz ve daha temizini bulamadığımdan dolayı bunu kullanıyorum. 

13 mayıs 01:46


3. Aldığımdan beri severek kullandığım için cevremdeki herkese önerdiğim deodorant.kokusu çok güzel ve diğer yazarların aksine ben de yanma hissi oluşturmadı.sabah sürüp çıkıyorum her yere koşuşturmama rağmen akşam daha ter kokusu oluşmuyor.ben yorumları görene kadar çok seviyordum şimdi olumsuz bir yanını arıyor resmen gözlerim :'/

21 ekim 2017 23:14

2. iki alışımda da kullanmadan önce çalkalarken, ürünün bilyesi çıktı ve ürünün yarısı yere döküldü. önceki yazarın dediği gibi benim de koltuk altlarımda sürünce yanma yapıyor. bir daha almamın sebebi sırf kokusuydu, ilki hatalı üründür diye düşünmüştüm fakat tekrar bu hataya düşmeyeceğim.

8 temmuz 2017 14:46

1. alkolsüz ve aluminyumsuz diye satın aldığım fakat hiç memnun kalmadığım roll-on deodorant.

olumsuz yanları:

-koruyuculuk hiç yok diyebilirim. hayır ne teri ne kokuyu engelliyor.

-sürünce hafif bir yanma hissediyorum. alkol de yokmuş içinde, neyden kaynaklandığını anlayamadım.

-kaşındırıyor. evet gün içinde koltuk altlarım kaşınıyor.

-fiyatı. 20 tl bu ürüne çok fazla.

olumlu yanı

-kokusu. çok hafif güzel bir kokusu var ama yalnızca sürerken alıyorum.

açıkçası daha iyi bir temiz içerikli deo bulana kadar rexona'ya devam. 20 tl çöp oldu yaa.

4 aralık 2015 16:57