yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  3

  22. 2 tane bitirdim bu sabundan. Bence gerçekten sivilceyi kurutuyor. Ama çıkan sivilceyi durdurmuyor veya ağrılı büyük sivilceleri küçültmüyor. Güncel fiyatı da göz önüne alınırsa daha iyi alternatifleri var.

  17 temmuz 01:09

  21. Sivilce çıkarmayı önlüyor. Ama çıkdı kurutuyor. Sürekli nemlendirmek gerekli.

  10 şubat 18:24

  20. Çene bölgem sivilceli olduğu için denemeliyim ne kaybederim diyerek sabunu Rossman'dan %40 indirimle aldım. Başladığımdan itibaren bende bir kuruluk yapmadı yüzümm ferahlıyormuş gibi hissediyorum .Daha kullanmaya devam edeceğim şimdilik sabah ve akşam uyguluyorum çok köpürmüyor yüze uygularken temizliyor mu acaba diye düşünüyorsunuz suyla yıkadığınız da suratınız gıcır gıcır oluyor.

  3 şubat 12:55

  19. Öncelikle girdime sabunun içeriğini gösteren şu linki (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_1254164059.html Tıktık) bırakarak başlamak istiyorum. Bu sabunu almadan önce cosdna diye bir sitenin varlığından dahi habersiz olduğumdan vaatlerine ve kullanıcı yorumlarına bakarak tatmin olup almıştım. Başlarda baya memnundum (başlarda dediğimde 1 ayı geçkin bi süre zarfı.Çokta baş sayılmaz bence ajahjaaj. ). Yüzümdeki mevcut sivilcelerde bir değişim gözlemlememiştim ama siyah noktalarda azalma görünce nası mutlu oldum anlatamam dedim oh en azından peelingle,siyah nokta bantlarıyla,ipek keseyle falan uğraşmayacağım. İşte gel zaman git zaman benim yüzümde ağrılı sivilceler çıkmaya başladı. Kondurumadım tabi çünkü yüzü baya kurutuyor. Ondan değildir falan diye düşünüyorum. Yememe içmeme dikkat ediyorum. Süt ve süt ürünlerini azaltmaya çalıştım,cips,kola falan hak getire. Gördüğüm yerde yolumu falan değiştiriyorum ajsjaajaja. Çok zor zamanlardı...Sonra sözlükte cosdna’yı görünce bi girip bakayım dedim. Bakmamla kafamda şimşeklerin çakması bir oldu tabi jsjajah. Sivilceye yatkın ciltler için üretilmiş sabunun içinde 6 tane akneye sebep olan içerik nedir allansen!? Sitenin(cosdna) doğruluğundan yüzde yüz emin değilim tabi sözlükte de bir aralar site el değiştirdi,çok güvenilir değil muhabbeti vardı ama ben sabunu bırakınca sivilceler azalmaya başladığı için bende kendisini suçlu ilan ettim. İçerikler konusunda çok bilgi sahibi değilim ben de cosdna nın yalancısıyım valla:D. O yüzden almadan önce iyice araştırmanızı öneririm. 

  10 ocak 13:52

  18. 1 haftadır kullanıyorum. Başlarda cildimde bir kuruluk hissediyordum ama sanırım alıştım, gerginlik hissi yaratmıyor. Tembel bir insan olduğum için makyaj temizlerken misel su kullanmıyorum, makyajımı direkt bununla yüzümü yıkayarak temizliyorum, temizlemesi iyi. Sanki siyah nokta görünümünü azaltıyor ama placebo etkisi de olabilir. Sivilceye vs de sebep olmadı. Macera aramadığım sürece bittikçe alacağım bir ürün.

  30 eylül 2018 12:45

  17. Karma, yazın ise yağlı ve akneye eğilimli bir cildim var. Çok uzun zamandır bu ürünü kullanıyorum, birkaç kez sebamedin diğer sabunu ile bunu kullanmaya ara verdim ama bu ürünün daha başarılı olduğunu düşünüyorum. ph 5,5 olması nedeniyle de klasik bir sabun gibi değerlendirmiyorum. Cilt bariyerine zarar vermeden temizliyor. Ben makyajımı çıkarmak için kullanıyorum. Sonrasında cildi kurutabiliyor ancak aynı serideki toniği ile birlikte kullanınca sorun olmuyor. Tavsiye ederim. 

  23 eylül 2018 01:28

  16. Hayatımda bu kadar işe yaramayan bir şey kullanmadım doğrusu... gerek doktorumun verdiği karışımlardan önce yüzümü yıkadığımda(gizlinot: Ki doktorum bunu kullanmama onay vermişti) gerekse tek başına kullandığımda. Sebamedin gözümdeki algısını tüpte nemlendiricisiyle birlikte mahvetmiş üründür.

  28 ağustos 2018 19:10

  15. Anlamadığım bir şekilde Reglim gecikti ve hemen bu barın beyaz renki olanına koştum. Birkaç günde Aktif sivilcelerimin iltihabını kuruttu ve yerinde daha sönük sivilceler bıraktı. Diğerleri de geçene kadar kullanacağım ama günlük olarak ben kullanamam bu barı, Ph’ı 5,5 ancak biraz kurutuyor cildimi, güzel bir nemlendirici geçince problem kalmıyor ama. Yine de acil durum ürünü Benim için. Bir de son Gratis indiriminde 14 liraya düşmüştü, eczanelerde 30 küsüratlı fiyatlara satılıyor genelde

  30 haziran 2018 22:55

  14. Karma bir cilde sahibim. Benim cildimi kuruttu. Temizlik hissi iyi ama bunun yerine bioderma sebium gel tercih ederim. Hem daha iyi temizliyor hem kurutma yapmadı bende.

  16 haziran 2018 12:02

  3

  13. bana fayda etmeyen problemli cilt sabunu. ilk satın aldığımda bitirene kadar kullanmıştım. ona rağmen benim sivilcelerime bazen hiç etki etmedi bazen de çok uzun kullanım sonunda hafif bir yardımı oldu. birde bıraktığı kuruluk ve gerginlik hissi bana fazla gelmişti, rahatsız ediciydi. bu nedenlerle bir daha satın almamıştım.

  yıllar sonra yine bir gün sivilcelerimle baş edemezken bir arkadaşım sana harika bir şey getireceğim çok memnun kalacaksın dedi. hevesle bekledim ama bir baktım ki bu sabundan almış getirmiş. görünce hevesim kursağımda kalsa da çaktırmadım aldım yine kullandım ama bu sefer bitiremeden erken vedalaştık kendisiyle.

  16 haziran 2018 00:18