0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (0)
  • medya (2)

30. Deodorant’a ihtiyacım vardı ve indirimde görüp rastgele aldığım deodorant. Bende ki fresh olanı roll-on şeklinde.  Bence kokusu falan gayet güzel, temiz ve ferah kokuyor. İçeriği de temiz, alüminyum içermiyor. Gün içerisinde terlemeyi yok etmiyor ama terleseniz de kötü kokmuyor. Bence gayet güzel ben beğendim 

10 nisan 16:04 10 nisan 16:05

29. hassas koltuk altlarına sahipseniz ve alüminyumsuz ürün kullanmak istiyorsanız seçenekler zaten 1-2 ye iniyor. 2 yıldır sebamed roll-on ve deodorantın "blossom" olanını birlikte kullanıyorum. zaten gün aşırı duş aldığım için bana yetiyor. terlememek gibi bir durum söz konusu değil yine terliyoruz ama terimiz kötü kokmuyor. içeriği temiz olduğu için güvenle sıkıyorum ayrıca diğer deodorantları sıktığımda koltuk altımı yakıp tahriş ediyorlar, bu bile ne kadar zararlı olduklarını göstermeye yeter. dün watsons'ta fresh adında başka bir kokusu olduğunu ve 9.90 tl ye düştüğünü görünce stokladım. limon kolonyasından hallice kokuyormuş çok sevdim diyemem ama zaten öyle parfüm gibi buram buram kokutma gibi bir durumu olmadığı için gideri var.

10 nisan 11:29

28. 50 ml olanı roll on, 75 ml olanı deodorant olan ürün. Fresh kokulu roll onu kullanıp performansını yetersiz, fiyatını pahalı bulmuştum ama içeriğinde alüminyum olmaması beni kendine mecbur bıraktı. Alüminyumlu roll on kullandığım zaman koltukaltım korkunç bir şekilde kaşınıyor. Eve shopta indirim olunca 2 tane 75 ml olanından aldım, kargom gelince de bunun  roll on olmadığını gördüm. şimdi denedim ve şunu söyleyebilirim ki roll on daha başarılı. Deodorantın Ne kokusu ne dokusu sıcak yaz aylarında yeterli korumayı sağlamaz. Kuruluk hissi olmuyor bir kere. Elimde bir de garnier roll on var ki o da alüminyum içeriyor. Bık-tım.

Bunlar bitince fresh roll ona devam. indirimlerde stoklanabilir.

19 mart 15:49


27. Kokusu rahatsız edici ve ter kokusunu engelleyemeyen bir deodorant düşünün. İşte bu o.

4 şubat 19:46

26. Ben bunun cam şişede olmayanını kullandım. Tamam içeriğin temiz falan da iğrenç kokuyorsun be kardeşim. Hele bi de biraz  terliyken sıkarsam daha da korkunç bir hal alıyor. Seni sıkıp çöp gibi kokacağıma gururumla ter kokarım daha iyi. bi de 17-18 lira para verdim. Valla çöp.

24 aralık 2017 05:59

25. alüminyum içermeyen deodorantların içinde bence en etkili ve güzel olanı bence bu deodorantın sprey olan versiyonu, roll-on versiyonu okadar içlevsel değil.

3 aralık 2017 08:43

24. Bir kötü yorumu da benden gelsin. Hiçbir şey kullanmasanız bu deodorantı kullandığınız kadar kötü kokmazsınız öyle diyeyim (gizlinot: swh)

ilgili medya:
1
2 aralık 2017 20:00


23. sırf aluminyumsuz diye aldığım cam şişe deodorantı sadece iki kez kullandım, 2.kullanımım sırf teyid amaçlıydı. ömrümde bu kadar dandik bir ürün görmedim. şişeye deodorant diye yoğunlaştırılmış su basmışlar sanırım, ter kokmayan ben 4. saatin sonunda buram buram acı ter kokusu ile baş başa kaldım. sebamed delirmiş olmalı.

30 kasım 2017 14:13

22. Ben cam şişede olanı kullandım. Üstünde fresh blossom yazıyordu sanırım.

Hayatımda kullandığım en kötü deodorant. İçerik anlamında diğer kullandıklarımdan iyi olabilir ama performansı kötü olduktan sonra hiçbir anlamı yok.

Kokusu tıraş losyonu gibi, çok keskin bir kokusu var. Ter kokusunu önlemediği gibi ter ile karışıyor kokusu, daha da ıslak hissettiriyor ve rahatsız ediyor. Ben evde kullanarak bitirdim ve bir daha almam.

29 kasım 2017 21:33 30 kasım 2017 00:47

21. kullanır kullanmaz fırlattım ben de. normalde sebamed ürünlerini çok svereim, kullanıp memnun kalmadığım ürünü enderdir, onlardan biri de bu. kokusu kötü, kurututma performansı yok. terlemeye dair hiç bir önleyiciliği, koruyuculuğu yok. ben migrostan almıştım, adı da fresh balsam mıydı neydi tam hatırlamıyorum. beğenemedim açıkçası, aynı tarzda niveanın likit deodorantı daha başarılı bence.

29 kasım 2017 16:51