2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (3)
  • medya (2)

34. Temiz içerikli olduğu için fresh olanını aldığım ama ne bende ne de kardeşimde işe yaramayan deodorant, indirimde almış olmama rağmen verdiğim miktar üzdü beni evde dopdolu şişesiyle duruyor öylece

18 temmuz 00:34

2

33. Temiz icerikli oldugunu dusundugum icin bir defa kullanmistim. Daha sonra yapisindan hoslanmadigim icin biraktim kullanmayi. Sebamed urunleriyle genel olarak uyum saglayamiyorum ve sevemiyorum. Bir yildir bazi kisisel bakim urunlerimi kendim yapmaya basladigimdan beri deodorant kullanimini da birakmis oldum. Ilk baslarda zor gelse de zamanla alisiliyor. Bence denemek lazim. Zamaniniz varsa en azindan deodorant icin kendiniz buldugunuz duzgun tarifleri denemelisiniz.

17 temmuz 23:18

2

32. Aliminyumsuz deodorant arayışlarım sürerken aldığım ve hiç memnun kalmadığım bir deodorant.Bendeki lime çeşidi,renksiz olması sebebiyle bu çeşidini tercih etmiştim.Beklentim sadece ter kokusunu önlenemisiydi ama maalesef bende işe yaramadı.Yazın kesinlikle işe yaramıyor fakat kışın bile ter kokusunu önlemedi.Ben normal düzeyde terleyen biri olarak beğenmedim ve tekrar almayacağım.

7 haziran 15:05


31. hassas koltuk altlarına sahipseniz ve alüminyumsuz ürün kullanmak istiyorsanız seçenekler zaten 1-2 ye iniyor. 2 yıldır sebamed roll-on ve deodorantın "blossom" olanını birlikte kullanıyorum. zaten gün aşırı duş aldığım için bana yetiyor. terlememek gibi bir durum söz konusu değil yine terliyoruz ama terimiz kötü kokmuyor. içeriği temiz olduğu için güvenle sıkıyorum ayrıca diğer deodorantları sıktığımda koltuk altımı yakıp tahriş ediyorlar, bu bile ne kadar zararlı olduklarını göstermeye yeter. dün watsons'ta fresh adında başka bir kokusu olduğunu ve 9.90 tl ye düştüğünü görünce stokladım. limon kolonyasından hallice kokuyormuş çok sevdim diyemem ama zaten öyle parfüm gibi buram buram kokutma gibi bir durumu olmadığı için gideri var.

10 nisan 11:29

30. 50 ml olanı roll on, 75 ml olanı deodorant olan ürün. Fresh kokulu roll onu kullanıp performansını yetersiz, fiyatını pahalı bulmuştum ama içeriğinde alüminyum olmaması beni kendine mecbur bıraktı. Alüminyumlu roll on kullandığım zaman koltukaltım korkunç bir şekilde kaşınıyor. Eve shopta indirim olunca 2 tane 75 ml olanından aldım, kargom gelince de bunun  roll on olmadığını gördüm. şimdi denedim ve şunu söyleyebilirim ki roll on daha başarılı. Deodorantın Ne kokusu ne dokusu sıcak yaz aylarında yeterli korumayı sağlamaz. Kuruluk hissi olmuyor bir kere. Elimde bir de garnier roll on var ki o da alüminyum içeriyor. Bık-tım.

Bunlar bitince fresh roll ona devam. indirimlerde stoklanabilir.

19 mart 15:49

29. Kokusu rahatsız edici ve ter kokusunu engelleyemeyen bir deodorant düşünün. İşte bu o.

4 şubat 19:46

28. Ben bunun cam şişede olmayanını kullandım. Tamam içeriğin temiz falan da iğrenç kokuyorsun be kardeşim. Hele bi de biraz  terliyken sıkarsam daha da korkunç bir hal alıyor. Seni sıkıp çöp gibi kokacağıma gururumla ter kokarım daha iyi. bi de 17-18 lira para verdim. Valla çöp.

24 aralık 2017 05:59


27. alüminyum içermeyen deodorantların içinde bence en etkili ve güzel olanı bence bu deodorantın sprey olan versiyonu, roll-on versiyonu okadar içlevsel değil.

3 aralık 2017 08:43

26. Bir kötü yorumu da benden gelsin. Hiçbir şey kullanmasanız bu deodorantı kullandığınız kadar kötü kokmazsınız öyle diyeyim (gizlinot: swh)

ilgili medya:
1
2 aralık 2017 20:00

25. sırf aluminyumsuz diye aldığım cam şişe deodorantı sadece iki kez kullandım, 2.kullanımım sırf teyid amaçlıydı. ömrümde bu kadar dandik bir ürün görmedim. şişeye deodorant diye yoğunlaştırılmış su basmışlar sanırım, ter kokmayan ben 4. saatin sonunda buram buram acı ter kokusu ile baş başa kaldım. sebamed delirmiş olmalı.

30 kasım 2017 14:13