2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar ()
  • medya (2)

40. alüminyumsuz şekliyle çok cazip ve sağlıklı geldi,sensitive olanını denedim fakat sonuç: hüsran.

çok ter kokan biri değilim ama kendi parfümüyle birlikle tuhaf bir hal aldı,içinde antiperspirant olmadığı için haliyle terlemeyi önlemiyor,terlemeyi önleyen hepsinin içinde o antiperspirant madde var o kesin amacım o doğal ve etkili deodorant çözümünü bulmak

bilen bulan deneyimleyen süslüleri mesaj kutuma beklerim.

20 eylül 23:42

1

39. niveanın bu şekilde olan deodorantını ararken gratiste buna denk gelip almıştım. fakat hiç memnun kalmadım. bitirmek için kullanayım dedim ama bitirene kadar bile dayanamadım. benim ter kokumu bu ürün maalesef önlemedi süslüler. fakat niveanınkini sıktığım zaman beni hiç yarı yolda bırakmadı.

20 eylül 22:52

38. Sensitive olanını almıştım içeriğinde alüminyum bulundurmaması beni cezbetmişti. Terlemeye bir müdahalesi yok, kokuyu önleme kısmında da çok başarılı bulamadım. Fiyatına göre tekrar kullanmam diye düşünüyorum.

20 eylül 22:21


37. içeriğinin temiz olması tercih sebebi olması için bence yeterli. aynı zamanda kokusu da çok güzel. tek kötü özelliği sanırım şişesinin deodorant değil de parfüm gibi olması nedeniyle çok çabuk tükeniyor.

18 temmuz 18:43

1

36. Temiz içerikli olduğu için fresh olanını aldığım ama ne bende ne de kardeşimde işe yaramayan deodorant, indirimde almış olmama rağmen verdiğim miktar üzdü beni evde dopdolu şişesiyle duruyor öylece

18 temmuz 00:34

2

35. Temiz icerikli oldugunu dusundugum icin bir defa kullanmistim. Daha sonra yapisindan hoslanmadigim icin biraktim kullanmayi. Sebamed urunleriyle genel olarak uyum saglayamiyorum ve sevemiyorum. Bir yildir bazi kisisel bakim urunlerimi kendim yapmaya basladigimdan beri deodorant kullanimini da birakmis oldum. Ilk baslarda zor gelse de zamanla alisiliyor. Bence denemek lazim. Zamaniniz varsa en azindan deodorant icin kendiniz buldugunuz duzgun tarifleri denemelisiniz.

17 temmuz 23:18

2

34. Aliminyumsuz deodorant arayışlarım sürerken aldığım ve hiç memnun kalmadığım bir deodorant.Bendeki lime çeşidi,renksiz olması sebebiyle bu çeşidini tercih etmiştim.Beklentim sadece ter kokusunu önlenemisiydi ama maalesef bende işe yaramadı.Yazın kesinlikle işe yaramıyor fakat kışın bile ter kokusunu önlemedi.Ben normal düzeyde terleyen biri olarak beğenmedim ve tekrar almayacağım.

7 haziran 15:05


33. temiz içerikli olduğu için tercih ettim, mayıs ayında ter korkusuna karşı başarısız kaldı, yazın asla işe yarayacağını düşünmüyorum. kışın iş görebilir ama bahardan sonbahara kadar bir işe yarayacağına inanmıyorum.

25 mayıs 12:42

32. hassas koltuk altlarına sahipseniz ve alüminyumsuz ürün kullanmak istiyorsanız seçenekler zaten 1-2 ye iniyor. 2 yıldır sebamed roll-on ve deodorantın "blossom" olanını birlikte kullanıyorum. zaten gün aşırı duş aldığım için bana yetiyor. terlememek gibi bir durum söz konusu değil yine terliyoruz ama terimiz kötü kokmuyor. içeriği temiz olduğu için güvenle sıkıyorum ayrıca diğer deodorantları sıktığımda koltuk altımı yakıp tahriş ediyorlar, bu bile ne kadar zararlı olduklarını göstermeye yeter. dün watsons'ta fresh adında başka bir kokusu olduğunu ve 9.90 tl ye düştüğünü görünce stokladım. limon kolonyasından hallice kokuyormuş çok sevdim diyemem ama zaten öyle parfüm gibi buram buram kokutma gibi bir durumu olmadığı için gideri var.

10 nisan 11:29

31. 50 ml olanı roll on, 75 ml olanı deodorant olan ürün. Fresh kokulu roll onu kullanıp performansını yetersiz, fiyatını pahalı bulmuştum ama içeriğinde alüminyum olmaması beni kendine mecbur bıraktı. Alüminyumlu roll on kullandığım zaman koltukaltım korkunç bir şekilde kaşınıyor. Eve shopta indirim olunca 2 tane 75 ml olanından aldım, kargom gelince de bunun  roll on olmadığını gördüm. şimdi denedim ve şunu söyleyebilirim ki roll on daha başarılı. Deodorantın Ne kokusu ne dokusu sıcak yaz aylarında yeterli korumayı sağlamaz. Kuruluk hissi olmuyor bir kere. Elimde bir de garnier roll on var ki o da alüminyum içeriyor. Bık-tım.

Bunlar bitince fresh roll ona devam. indirimlerde stoklanabilir.

19 mart 15:49