4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (3)
  • medya (1)
5

27. Daha önce yeşil olanını kullanıp yorum yapmıştım. Tekrar almak için gittiğimde yanlışlıkla beyaz olanını almışım yine de denemek istedim ve benim için gerçekten mucize gibi bir ürün oldu. Çenemdemi ağrılı çirkin sivilceyi (kendisi iki haftadır benimleydi, adını canavar koydum) her kullanımda gözle görülür bir şekilde kuruttu. Sivilcem resmen kuruyup kabuk gibi döküldü bundan sonra favori cilt ürünüm bu. Yine de gidip yeşil olanını da aldım cildimde sivilce yokken kullanmak icin.

Ayrıca beyaz olanın içinde sivilceyi bu kadar güzel kurutan ne var bilen lütfen bana yazsın çok merak ediyorum

19 haziran 13:41

5

26. Sabah yüzümü bununla yikayinca mutlu oluyorum nedense, cildime iyi bir şey yapmışım hissi veriyor, kokusu da çok guzel.

Gözeneklerimi biraz küçülttü düzenli kullandığımda ama sivilcelere pek bir etkisini goremedim.

28 nisan 23:16

25. Yıllar önce kullandığımda yüzümü fena yakmıştı. Geçen yaz bir cesaret aldım ve bu sefer çok memnun kaldım. Üstelik cildim yıllar önceki gibi sağlam da değil artık oldukça hassas. Sebamed ürün içeriğini geliştirmiş anlaşılan. Temizlemesi gayet başarılı.

12 nisan 22:19


24. Jeller yüzümü çok kuruttuğu için tercih ettiğim temizleyicim. Insani cabasiz bir sekilde arinmis hissettiriyor bence sivilcelere cok etkili olmamakla beraber temizlik konusunda iyi. Kullandigim zaman faydasini cok farketmesemde kullanmadigim zaman yüzümde sivilceler oluşunca anliyorumki bana iyi geliyor.

15 mart 22:03

23. hassas ciltler için olan yeşil renkli versiyonunu kullandığım temizleme ürünü. sabun gibi bir yapısı olsa da içeriğinde sabun yok, dolayısıyla pek köpürdüğü de söylenemez, cildimin atopik tepkiler verdiği bir dönemde almıştım ve yaklaşık 2,5 aydır da kullanıyorum halen bitmedi. genelde sadece akşamları makyajımın kabasını çıkarıp daha sonra bu ürün ve bol suyla yıkıyorum. bir temizleyiciden bekleyebileceğim şeyler kurutmaması, cildimi germemesi ve iyi temizlemesi. kokusu da fena değil rahatsız etmiyor. bu ürünü kullandığımdan beri cildim daha iyi durumda diyebilirim. atopik tepkilerim azaldı, yıkadıktan sonra gerginlik yapmıyor ve iyi temizlediğini düşünüyorum. sabun gibi olduğu için çok çabuk biteceğini düşünmüştüm fakat kullandığım likit ürünlerden daha uzun dayandığını söyleyebilirim. beklentimi karşıladığı için başka macera aramam diye düşünüyorum.

28 şubat 15:57

4

22. beyaz olanını komedonlarım sebebiyle yeni kullanmaya başladım ve kısa sürede etkisini göstermeye başladı diyebilirim. devamlılığı sağlamaya çalışıyorum umarım uzun vadede etkisi daha da fazladır.

5 şubat 15:58

21. Cildimde asla sabun kullanmayan biri olarak aynı markanın likit yüz yıkama jelini kullanırken indirimden aldığım kullanımı çok basit kurutmayan ve sivilce yapmayan sabun

20 ocak 23:25


20. Yeşil olanını gratis indiriminden almış olduğum sabun içermeyen sabunumsu kalıp. Evde yüz temizleyicilerimin olmasına rağmen bunu alma sebebim şu, kullandığım temizleyiciler uzun vadede alerjik reaksiyonlara sebep oldu. Ciddiyim, yanaklarımda döküntüler ve kızarıklıklar olup üstüne bir de küçük sivilceler görmeye başlayınca kullandığım ne varsa bırakıp yeni ürün arayışına girdim ve bunu aldım. Bir iki kez kullanmama rağmen döküntülerim geçti, yani hassas ciltler için uygun. sabun içermemesine rağmen tertemiz yapması da cabası. Ama şunu söylemeliyim ki, çok hafif bir kuruma yapabiliyor. Yine de çok temiz ve güzel bir ürün.

Beyaz ve sivilceli ciltler için olanı ise sivilce sorunları yaşayan kardeşim üzerinde kökten bir çözüm olmasa da gerçekten etkili oldu. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.

14 ekim 2017 07:53

19. beyaz olanını her gün kullandığım, aknelerle baş etmede tek başına yeterli olmasa da oldukça etkili olduğunu düşündüğüm yüz temizleme barı. karma cildime oldukça iyi geliyor. daha iyisini bulmadığım sürece kullanmaya devam ederim.

7 temmuz 2017 16:39

18. Sivilceye yatkın ciltler için olanını kullandığım ürün. Özellikle adet döneminde çıkan sivilceleri temizleyebilmesi ile oldukça başarılı buluyorum bu ürünü. Kokusu oyun hamuru gibi.

24 mayıs 2017 19:02