4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (5)
  • medya (1)

29. Piyasadaki iyi sabunlardandır, ancak fiyat/performans olarak aynısını söylemek güç. Ekonomik krizin en yoğun hissedildiği kozmetik sektöründe ancak indirim denk gelinirse alabiliyorum. Zira güncel fiyatı kimi yerlerde 20 tl iken kimi yerlerde 50tl'nin üzerine çıkıyor.

28 ekim 23:38

28. sabun içermeyen sabun. dove da böyle girmişti piyasaya ama dove böyle değil; bol bol köpürür, kurutur, göz yakar. sebamed ise cildi değil ciltteki bakteriyel oluşumları kurutur. gözeneklere dolan kir yani bakteri cildi tahriş etmeden sebamed sayesinde temizlenir. 

yeşil renkli bu minik kalıbı kullanırken suyun sıcağa yakın ılık olmasını sağlarsanız kremsi şekilde köpürür. soğuk su ile zor köpürüyor. saç köpüğü kıvamına getirdiğiniz köpüğü 1-2 dk masajla yayın, ılık suyla durulayın. yüzü fazlasıyla geriyor ama sabun kurusu bir gerginlik değil bu. gözenekler sıkışarak geriliyor böylece cilt bir anda yağ kusmuyor. yine de uygun bir nemlendirici mutlaka kullanmak gerekir.

28 ekim 21:27

27. Avene'in yüz yıkama jeline başlamadan önce 4 tane bitirdim. Çok iyi temizliyor . Yıkadıktan sonra suratının arındığını hissediyor insan. Ve benim sivilcelerime de çok iyi gelmişti.

12 eylül 16:58


26. 3 sene önce akneye meyilli ciltler için olanını kullanıp bitirmiştim. Formülü hala aynıysa eğer aknelere hiçbir şekilde etki etmediğini belirtmek isterim. Üstüne aknelerle ilgili probleminiz varsa bu sabun ona da etki etmiyor. Yani aknenin çıkacağı varsa yine çıkıyor; akneyi önleme özelliği vesaire yok. Neden "akneye meyilli ciltler içindir" diye belirtme gereği duymuşlar bilemiyorum.

Ancak cildi kurutmadan temizlediği doğrudur, evet.

11 eylül 23:05

25. Hassas ciltler için, yeşil olanını kullanıyorum ben. Cildi güzel temizledigini düşünüyorum. Ben akşam misel su ile cildimi sildikten sonra bununla yıkıyorum temizleme jeli niyetine. Kurutma yapabiliyor Ama nenlendiricime kattığım bir kaç yağ ile bu sorunu çözdüm. Cildimi aydınlattığına, renk eşitsizlikliklerimi gidermeye yardımcı olduğunu gordum. Bittiğinde yenisini almıştım çünkü Sebamedin cruelty free olduğunu sanıyordum. Bu bitince almayacağım.

28 ağustos 03:00

5

24. Daha önce yeşil olanını kullanıp yorum yapmıştım. Tekrar almak için gittiğimde yanlışlıkla beyaz olanını almışım yine de denemek istedim ve benim için gerçekten mucize gibi bir ürün oldu. Çenemdemi ağrılı çirkin sivilceyi (kendisi iki haftadır benimleydi, adını canavar koydum) her kullanımda gözle görülür bir şekilde kuruttu. Sivilcem resmen kuruyup kabuk gibi döküldü bundan sonra favori cilt ürünüm bu. Yine de gidip yeşil olanını da aldım cildimde sivilce yokken kullanmak icin.

Ayrıca beyaz olanın içinde sivilceyi bu kadar güzel kurutan ne var bilen lütfen bana yazsın çok merak ediyorum

19 haziran 13:41

5

23. Sabah yüzümü bununla yikayinca mutlu oluyorum nedense, cildime iyi bir şey yapmışım hissi veriyor, kokusu da çok guzel.

Gözeneklerimi biraz küçülttü düzenli kullandığımda ama sivilcelere pek bir etkisini goremedim.

28 nisan 23:16


22. Yıllar önce kullandığımda yüzümü fena yakmıştı. Geçen yaz bir cesaret aldım ve bu sefer çok memnun kaldım. Üstelik cildim yıllar önceki gibi sağlam da değil artık oldukça hassas. Sebamed ürün içeriğini geliştirmiş anlaşılan. Temizlemesi gayet başarılı.

12 nisan 22:19

21. Jeller yüzümü çok kuruttuğu için tercih ettiğim temizleyicim. Insani cabasiz bir sekilde arinmis hissettiriyor bence sivilcelere cok etkili olmamakla beraber temizlik konusunda iyi. Kullandigim zaman faydasini cok farketmesemde kullanmadigim zaman yüzümde sivilceler oluşunca anliyorumki bana iyi geliyor.

15 mart 22:03

20. hassas ciltler için olan yeşil renkli versiyonunu kullandığım temizleme ürünü. sabun gibi bir yapısı olsa da içeriğinde sabun yok, dolayısıyla pek köpürdüğü de söylenemez, cildimin atopik tepkiler verdiği bir dönemde almıştım ve yaklaşık 2,5 aydır da kullanıyorum halen bitmedi. genelde sadece akşamları makyajımın kabasını çıkarıp daha sonra bu ürün ve bol suyla yıkıyorum. bir temizleyiciden bekleyebileceğim şeyler kurutmaması, cildimi germemesi ve iyi temizlemesi. kokusu da fena değil rahatsız etmiyor. bu ürünü kullandığımdan beri cildim daha iyi durumda diyebilirim. atopik tepkilerim azaldı, yıkadıktan sonra gerginlik yapmıyor ve iyi temizlediğini düşünüyorum. sabun gibi olduğu için çok çabuk biteceğini düşünmüştüm fakat kullandığım likit ürünlerden daha uzun dayandığını söyleyebilirim. beklentimi karşıladığı için başka macera aramam diye düşünüyorum.

28 şubat 15:57