sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • oylar (15)
  • medya (1)

  68. şubat-mart gibi cildim mevsim geçişlerinden dolayı bölgesel olarak kuruyordu. nemlendirici krem almak için gratış'e doğru düştüm yollara. tamamen kozmetik kategorisine giren bir ürün kullanmak istemiyordum bu yüzden gratis çalışanından yardımcı olmasını istedim. bu ürünü önerdi ve "rahatlıkla makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz" dedi. 60 tl gibi bir fiyata almıştım herhalde. neyse 2 ay kullandım ve bitti. bereketli bir ürün, az az kullanılmalı.

  cildimde parlama yaptı. normalde karma bir cilde sahibim ama o dönem kuruydu cildim.

  kokusu hoş, rahatsız edici değil.

  çok çok az bir ürün dediğim gibi tüm yüze yeter.

  hassaslaşan yüzümde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

  makyaj bazı olarak defalarca kez kullandım, pek bir sorun yaşamadım ama dediğim gibi çok parlama yaptı benim cildimde.

  ha bir daha alır mıyım, almam sanırım. özellikle yaz aylarında parlamaya tahammülüm yok. onun yerine (bkz: bioderma sebium hydra nemlendirici) kullanıyorum şuan. parlama yapmıyor en azından.

  27 mayıs 22:17

  67. ben tüpte olanını değil kutuda olanını kullanıyorum. yağlı ve sivilceye yatkın bir cildim var. kapağını açınca gözüme çok yağlı göründü ve sürdükten sonra kesinlikle sivilce yapacağını düşündüm kendi kendime. ama beni yanılttı açıkçası. uzun süredir makyaj altına kullanıyorum kendisini ve bir tane bile sivilce çıkarmadı. ben çok memnunum, bitince de yenisini alırım. cildiniz yağlıysa ve makyaj altı krem arıyorsanız bir şans verebilirsiniz.

  27 nisan 18:23

  66. Alırken görevli kişi tüptekinin kuru, kavanozdakinin karma ciltler için olduğunu söylemesi üzerine tüptekini aldım. Duştan sonra ve makyajdan önce sürekli kullanıyorum. Fazla sürünce hafif ıslaklık etkisi uyandırıyor ama yağlı bir his bırakmıyor asla. Yüzümde bazı bölgeler çok kuru olduğundan her krem iyi gelmiyor ve bazıları yakıyor yüzümü. Sürekli krem değiştiren biri olarak bu kremle bir sorun yaşamadım henüz. İlk tüpüm bitmek üzere. Yoluma bu kremle devam etmeyi düşünüyorum yan etkisini görene kadar. Ayrıca kremden sonra ekstra olarak da Loreal mucizevi yağ kullanıyorum.

  13 mart 17:25 22 mart 15:10

  3

  65. İndirimde görünce zaten dermokozmetik fiyatları belimi büktüğünden alıp denemek istediğim bir ürün oldu.

  Ben 50 ml olanını aldım. E vitaminli ve benim yüzümde ayva tüy çokça var. Buna rağmen aldım. Ayrıca cildim de kuru. Ama pek sevemedim. Nemlendirmesi iyi ama Yağlı his bırakıyor. Bundan önce avene'in nemlendiricisini kullanıyordum o çok güzel emiliyordu yağlı his bırakmıyordu ama bu derimin üstünde parlıyor. Kuru ciltli olmama rağmen neden böyle oldu anlamadım. Tekrar alacağım bir ürün değil.

  13 mart 13:06

  64. Cildim yağlı ve alerjiktir. Sebamed likit ne kadar alerji yaptı ise bu krem o kadar iyi geldi. Yaz kış favori nemlendiricim. Nem vermesi karma ciltler için yeterli, kuru ciltli anneme ise etkisi olmadı.

  8 mart 15:07

  63. İçindeki e vitamini yüzünden yüzümdeki tüyleri daha da arttırır mı diye düşünsem de, kışın kuruyan cildimi çok iyi nemlendirdiği için kullanmaya devam ettiğim krem. Yapısı da kolay yedirilmeye müsait olduğu için almaya devam edeceğim ürünlerden bir tanesi 

  22 ocak 15:17

  62. Tüpte olanını kullanmaya başladım. İndirimle 27 tl gibi bir fiyata almıştım. Gratis indiriminde bile 39 tlye düşüyordu. Kışın ankaradayım ve cildime ne sürsem çöl gibi kuruyordu ki karma bir cildim var. Ankaranın kışını bilenler bilir. Bana çok iyi geldi neredeyse gün boyu nemli ve yumuşacık hissettirdi. Sadece bol sürmemek gerek aksi takdirde parlak bir görüntü oluşturabilir.

  5 ocak 23:41

  3

  61. Öncelikle belirtmem gerekir ki kremin yapısı hafif değil, sanırım içindeki e vitamininden kaynaklanıyor, oldukça yoğun bir krem. O yüzden karma ve yağlı ciltler başka alternatiflere yönlenmeli diye düşünüyorum. Krem yağ bezesi yapıyor mu, evet yapıyor. Benim cildim karma ve yazda da kışta da ağır geldi cildime. Yine de kullanmaya devam ettim çünkü uzun süredir nemlendirilmeyen cildimin bir süre sonra bu rutine alışacağını düşündüm. Ama kullanmaya devam ettikçe göz altlarımda küçük küçük yağ bezeleri oluşmaya başladı. Ne kadar dikkatli sürersem süreyim arada göz altlarıma da taşırabiliyorum kremi. Kremden kaynaklandığını fark eder etmez kullanmayı bıraktım.

  Derken Erasmus için Avrupaya geldim, soğuk havaya cildim tahmin edemeyeceğim kadar tepki gösterdi ve kurumaya, pul pul dökülmeye başladı. O zaman çantamdan tekrar çıkardım kremi, günlük rutinime ekledim. Cildimi yatıştırdı ve eski haline döndürdü. Sanırım bu kremi yağlı ve karma ciltler ancak böyle havalarda kullanabilir. Yüzümün gün içinde kaybettiği nemi gece geri kazandırıyorum, sabah da evden çıkmadan önce sürüyorum ki o soğukta yüzüm gerilip çatlamasın. Şu anda memnunum, yüzüme bariyer oluyor. Ama bahar gelir gelmez kremi bırakmam gerektiğinin farkındayım. Şimdiden su bazlı nemlendirici arayışına girdim bile.

  13 aralık 2018 05:59

  60. Kuru yanaklarıma çok iyi gelen,üç kutu bitirdiğim,fiyat performans açısından da başarılı bulduğum bir nemlendirici krem 

  25 kasım 2018 23:35

  59. gratis indiriminde tüp formunda olanını satın aldığım nemlendirici krem. yağlanma yapmadı, güzel nemlendirdi. şimdilik severek kullanıyorum.

  26 ekim 2018 15:38 21 şubat 12:58