yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar (34)
  • medya (2)

  84. en sevdiğim asla bırakmadığım ve bırakamayacağım canım nemlendiricim. yıllardır kullanıyorum. ara ara başka markalara yönelmiştim fakat alerjik bir yapım olduğu için ne kullanırsam kullanayım yüzüm mahvoldu. indirimlerde buldukça stokluyorum. vazgeçilmezim oldu resmen. 

  17 nisan 04:28

  83. yağlı ciltli biri olarak benim cildimi çok yağlandıran bir krem oldu. kışın bir nebze daha iyi geliyor. Fakat baharda ve yazın aman aman. Kullanabileceğim gibi değil. Bitsin diye kuru ciltli olan anneme verdim. o, yağlanmadan şikayet etmedi. kuru ciltlilere iyi geliyor demek. Ama yağlı ciltlilerin özellikle sıcak havalarda uzak durması gereken bir krem.

  17 nisan 00:39

  82. kışın kullandığım nemlendiricim. cildim kışın normalden kuruya dönük bir hal alıyor. Nemlendirmesini seviyorum cildimde yağlı bir görüntü bırakmıyor ve kolay emiliyor. ancak kuru ciltli birkaç arkadaşım daha bu ürünü denediler onlarda sivilce yaptı. ben böyle bir sorunla karşılaşmadığım için severek kullanıyorum.

  16 nisan 20:26


  81. Sivilceye meyilli karma cildimi gayet iyi nemlendiren ve herhangi bir irritasyona yol açmayan nemlendiricidir. Aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabildiği belirtiliyor üründe. Kışın pul pul olan ve kaşınan alnım için nadiren ekstra bir ürün kullansam da genel olarak ihtiyaç duyduğum nemlendirmeyi sağlayan üründür.

  14 nisan 01:02

  5

  80. Eylül ayında bursadan ankaraya gitmemle hayatımda ilk kez nemlendiriciye ihtiyaç duydum. Biraz ön araştırmayla aldığım ilk nemlendiricim, büyük ihtimalle başka maceraya girmeyeceğim. Kutunun dibini görmeye başladım bile. Benim yağlı-karmadan normal-kuruya dönen cildimin ihtiyaçlarını çok güzel karşıladı, sivilce yapmadı, makyajımı güzel tuttu, cc-bb kremde kusma yapmadı. özellikle duştan çıkar çıkmaz sürdüğümde maksimum sonucu alıyorum. keşke spf de içerseydi. o yanaklarımdaki ağız kenarımdaki pul pul görünümü aldı. içerik açısından çok anlamıyorum ancak bence f/p ürünü.

  8 nisan 22:22

  5

  79. sebamed'in dönem dönem alıp kullandığım, dolayısıyla artık benim demirbaşlarımdan biri haline gelmiş nemlendiricisi. elimde farklı Markaların ürünleri olsa da, cildim ne zaman biraz yoldan çıksa bu kreme döndüğümü fark ettim son zamanlarda. zaten bazı kremleri bölgesel uyguladığım için cildin tamamında kullanmak için bu tip sadece nem versin dediğim ürünler bir yerden sonra sojra kurtarıcı oluyor benim cildim için.

  benimki gibi yer yer kuruyan, yer yer de parlama eğilimi olan karma bir cildiniz varsa gerçekten bulunmaz bir nimet halini alıyor bazı durumlarda. genellikle mevsim geçişlerinde ve kış aylarında rahatça kullanabiliyorum bu kremi. sadece yazın her ne kadar kolay emilse de, nemli ve sıcak bir şehirde yaşıyorsanız ekim ayına kadar ara vermeniz gerekebiliyor. yaz aylarında çok daha hafif ve su bazlı nemlendiricilere geçiş yapmak zorunda kalıyorum çünkü. onun dışında yılın hemen hemen 6 ayı rahatlıkla kullanabilme imkanı vermesi güzel bir şey. gerçekten yapı olarak oldukça hafif ve bu yüzden de gerek sabahları makyaj altına gerekse akşamları kolayca emilen bir yapıda olması ve hiçbir şekilde ağırlık yapmadan sadece nem vermesi açısından ben çok memnunum. neme ihtiyaç duyan ama aynı zamanda da dış etkenlere karşı da savunmasız olan cildi kısa sürede toparlayıp, kaybettiği nemi geri kazandırması zaten bir kremden öncelikli olarak beklediğimiz bir şey. yalnız bunu yaparken ağırlık yapmadan, cildin dengesini bozup sivilcelenmeye sebep olmaması ya da makyaj yapmak için emilmesini beklemeye gerek kalmaması yıllardır dönüp dolaşıp almamda ciddi birer etken. tabii en ufacık bir şeyde bile kızarıklık ve kaşıntı gibi alerjik kökenli şikayetlerimi tetiklememesi de benim başlıca tercih etme sebeplerimden.

  kremin uzun süreli bir nemlendirme sağlaması anlamında benim çantamda da sürekli taşımama neden oldu. hatta küçük boyunu migros indirimlerinde denk geldikçe alıyorum hep. sebamed özellikle birkaç günlük kısa seyahatlerde benim kurtarıcım adeta. kısa süreli hava değişimlerinde bile cildi bu kadar güzel toparlayıp koruyan, piyasadaki işe yarar ve uygun fiyatlı az sayıdaki kremden biri. tercihen kavanozda ve tüpte olmak üzere iki farklı ambalajının bulunması da güzel düşünülmüş bir şey bence.

  ilgili medya:
  1
  8 nisan 20:44

  3

  78. Normal bir cilde sahip olan biri olarak kışın hayat kurtaran bir ürün oldu. Herhangi bir sivilce problemi yaratmadı (zaten cildim akneye yatkın değil). Az miktarda ürün tüm cilde yetiyor ve makyaj altında da güzel duruyor. Yağlı veya akneli bir cildiniz varsa iyi gelmeyebilir ama kuru ve normal ciltlerin kış aylarında rahatça kullanabileceği bir ürün

  12 şubat 18:25


  4

  77. Sivilceye yatkın cildimde herhangi bir sorun yaşamadannkullandım. Yüzümde film tabakası bırakıyormuş gibi hissediyordum ama bu durum beni rahatsız etmedi. Burnumu ekstradan yağlandırdı. yeniden arayıp bakacağım bir ürün değil, indirimlerde gözüme çarparsa yeniden alabilirim.

  1 şubat 22:23 1 şubat 22:37

  5

  76. Bu ürünü watsons indiriminde denemek istediğim için aldım, satış görevlisi bu ürünü satın alırken yaşım için uygun olmadığını simple markasını önerdiğini söylemişti ama ürünün üzerinde herhangi bir yaş grubu için kullanilabilecegi yazmıyor. Ürun e vitamini içeriyor ve 5.5 ph oranı ile hassas ciltler içinde uygun .Ayrıca ınstagramda takip ettiğim bir eczaci hanım içeriğini incelemiş ürünün içeriği de iyi .Benim cildim oldukça kuru , nemlendirmesi serumla beraber kullandigimda yeterli geldi.Makyaj altında rahatça kullanılabilir.Sivilceye sebep olmadı .Ürünün kokusuda hafif rahatsız edici değil.Bittikten sonra ceraveyi denemeyi düşünüyorum, eğer sevmezsen sebamed e dönerim.

  31 ocak 15:09

  5

  75. kullandığım en güzel krem sanırım. sivilceye yatkın karma ciltli biri olarak daha iyisini kullanmamıştım. makyaj altında inanılmaz güzel, daha önce kullandığım bazı dermakozmetik ürünleri pütür pütür topaklanıyordu bunda asla öyle bir şey yaşamadım. hiçbir şekilde sivilce yapmadı. vitamin içeriğine rağmen tüylenme de gözlemedim. bittikçe alacağım.

  edit: bir sürü kişi çok yağlı olmasından yakınmış. ben karma ciltliyim ve yanaklarım genelde çok kurudur, ayrıca kullandığım fondöten de hafif mat yapılı olduğu için iyi bir uyum sağladığımı düşünüyorum. benim gibi olanlar verim alacaktır.

  10 kasım 2019 20:24 10 kasım 2019 20:25