yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (10)
  • medya (2)
  2

  8. sebamed güneş kremini babama aldım, bembeyaz yapıyor diye utanmış kullanamadı. annemle ben kullanırız dedim, bi sürdüm ki casper gibiyim. annemde çok hafif bir beyazlık bırakıyor ama o da sürmesi zor diye istemiyor. yıl olmuş 2022 hala yüzü bembeyaz yapan ve yapıları ağır güneş kremleri var.

  sivilce vs yapmıyor, güneş koruması iyi, ama kullanılmaz.

  kişiden kişiye değişir tabi. kuru ciltler tolere ediyor bu tarz kremleri.

  1 ağustos 16:08

  4

  7. Bir süredir kullanıyorum artık yorum yapabilirim. Öncelikle ne kadar sürülürse surulsun beyazlık bırakmıyor ama birazcık topaklaniyor. Yagli bir yapisi var üzerinde nemlendirme etkili oldugu yaziyor zaten. Yagli ciltlere onermem. Koruyuculuğunu cok başarılı bulamadim. Sebamed oldugu icin çıtayı yükselmiştim beklentimi dolduramadı. Ve en önemlisi bende sivilce yapmış olan güneş kremidir. Artık sadece vücudumda kullanarak devam edeceğim.

  1 ağustos 15:01 1 ağustos 15:01

  3

  6. kullanımının zorluğu beni benden alan güneş losyonu. elime her zaman istediğimden daha fazlası geliyor. ve ciltte inanılmaz bir şekilde yağlı bir his bırakıyor. kışın amazon'da fiyatı ucuzken almıştım ancak gerçekten çekilir çile değil kullanması. güneş kreminde istikrar isteyen biri olarak ikincisini almam.

  19 temmuz 14:55 19 temmuz 14:58


  5. Ürünü yeni aldım fakat yüzümde denemeye aşırı korkuyorum. Kapalı komedon ve siyah noktalarla savaşıyorum hala, büyük oranda geçirmişken geri dönmelerini istemiyorum. Göğüs bölgemde denedim ve sanki minik minik kızarıklıklara sebep oldu.. solante acnes kullanıyorum yüzüme şu anlık memnunum ama gün içinde cildim yağlanıyor diye başka arayışlara girmiştim. Komedojenik olmayan temiz güneş kremi bilenler yeşillendirirse mutlu olurum 

  2 aralık 2021 04:08

  4

  4. balkon yıkarken ağlamak istiyorsanız alabilirsiniz

  tanım:korumasından ve sağlıklı bir biçimde parlamasından memnun kaldığım ama gözümü yakan ve sulandıran güneş losyonu

  28 ağustos 2021 16:47

  5

  3. benim en sevdiğim güneş ürünüm budur, çok net. bunu ilk kez lise sondayken almıştım, sonra farklı markalar deneyip macera aramıştım. bu maceralar bana fungal akneler ve kapalı komedonlarla geri döndü.

  losyonu tekrar edindim. yıllar önceki formülün birebir aynısı; nemli, ince ve koruyucu. o zamanlar 50 spf olanı kullanıyordum (gizlinot: şimdi de 50 spf aldım sanıyordum ama 30 spf almışım...)

  yüzde bembeyaz kalmıyor, güzel koruyor, nemli ve sağlıklı görünüyor diğer ürünlerin yağ gibi parlamasının aksine. yapısı su gibi değil, biraz daha kıvamlı. yedirmesi de kolay oluyor haliyle. üstelik boyutunun 150 ml olması çok çok iyi.

  ds ve fungal akneden muzdarip biri olarak bana kötü bir etkisi olmadı ürünün, güvenle kullanıyorum.

  2 şubat 2021 11:37

  4

  2. Yüzüme ve vücuduma sürmek için aldım. Her dışarı çıktığımda güneş kremi sürdüğüm için ve 2 saatte bir yenilediğim için büyük boy olması avantajlı geldi.

  Yüzüme yeterli miktarda sürmek istediğimde bembeyaz gözüküyor ve bu durum pek hoşuma gitmedi o yüzden bitene kadar sadece vücudumda kullanacağım. Korumasından çok memnunum, sivilce izlerimi çok iyi koruyor. Losyon gibi yapısı var, kokusu beni rahatsız etmedi. Vücudum için kullanmaya tekrar alabilirim ama yüzüme sürmek istemiyorum çünkü ruh gibi oluyorum.

  Düzenleme: yazım hatası.

  11 kasım 2020 20:38 15 kasım 2020 17:24


  5

  1. sebamed'in hem fiziksel filtre hem de kimyasal filtre içeren, hassas ciltlere uygun olan güneş kremi.

  hassas ciltli biri olarak tamamen kimyasal filtreli güneş kremlerini kullanınca cildim reaksiyon göstermeye başlıyor ama sebamed'in bu güneş kremini ben çok rahatça ve severek kullandım. yaz tatillerinde genelde vücuduma uyguladım fakat yüzüme uyguladığım günler de oldu, kuruya dönük cildimde herhangi bir sivilce yapmasa da yağlı ciltlilerin yüz için günlük kullanımına çok uygun olduğunu düşünmüyorum. biraz yağlı ve parlama yapmaya müsait bir yapısı var.

  içinde fiziksel bariyerler olduğundan olsa gerek, biraz beyazlık bırakıyor ne yazık ki ama yedirip bir süre bekleyince geçiyor. yani bembeyaz bir görünüm bırakmıyor. bunun haricinde akışkan bir yapısı var losyon olduğundan ötürü, kolay sürülüyor ve kokusu da hafif.

  koruyuculuğundan memnun kaldım, geçen yazım yazlıkta geçtiği için haliyle bronzlaştım ama hiç yanmadım. bu sene de vücut için kullanırım diyerek tekrar aldım. yüz için ise benim ilk tercihim olmaz çünkü biraz yağlı bir his bırakıyor, yüz için daha hafif bir güneş kremi daha iyi olabilir.

  içeriğini detaylı incelemek isterseniz diye (link: https://cosdna.com/eng/cosmetic_33f7101807.html cosdna) linkini de bırakıyorum.

  ukte: (yazar: millbean)

  1 haziran 2020 06:27