sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (658)
 • medya (54)

658. Yeni burnu ile video çekmiş youtuber. Ben yakıştırdım kendisine.

16 ocak 12:03

657. İlk videolarından çok fazla şey öğrendiğim, en eski youtuberlardan. Şimdi çektiği videolarla, şu anki tavırlarıyla hiç alakası olmayan çok sempatik bir kadındı eskiden. Çok uzun zamandır izlemiyorum bu yüzden.

13 ocak 12:41

656. Yıllar önce ilk videolarını izlediğimde gayet öğretici Bilgiler veriyordu. Ürün adı tanıtımından ziyade uygulamaların püf noktaları ön plandaydı. Fakat Son zamanlarda ne zaman karşıma önerdiği bir ürün çıksa kendisine hiç güvenmediğim için o ürüne direk alınmaması gereken ürün gözüyle bakıyorum. Ben bile cildime ürün seçerken 20 liralık ürünlere güvenemezken bu kadar para kazanan birinin sürekli reklamında rol aldığı ürünü “ reklam değil” adı altında övmesi hiç inandırıcı gelmiyor 

13 ocak 02:06

655. Bu hafta çukur dizisinin reyting’lerine bakıp bakmadığını merak ettiğim youtuber. Eskaza düştüyse kendisinden bilebilir. 

18 aralık 2018 13:08

654. en eski youtuberlardan. sayesinde boya kutusuna dönmeden makyaj yapma konusunda baya aydınlattı milleti, kontürdü şuydu buydu birsürü teknik öğretti. en eski videolarında bile "evde televizyon yok tv izlemiyoruz" diyordu zaten. bu son hikayelerini görmedim yorum yapamam.

watsonsı boykot etmeyip aksine reklamında oynaması puan kırdı bende sadece. bir de artık youtuberlık geliştikce ürünlerin içeriklerine bakmadan bilmeden önermesi onu çağın gerisinde bırakıyor.

ezgi fındık beauty gibi profesyonel makyözler, sosyaleczacı gibi işin tekniğini ürünlerin içeriğini bilenler varken malesef eskide kaldı. umarım kendini geliştirir. bebek fotoğrafları güzeldi ama bence (sadece bence ) fazla abartıydı.

yine de çok yararlandık emeğine saygım var imdb notum

10/7.5

alakasız biryerde kendisi için şöyle birşey de yazmıştım. edit;

" ben deli gibi makyaj videosu izlerim yıllardır çok da severim. mesela sebibebiyi zamanında çok izlerdim. sebebi de kadının yüzü harita gibi lekeli. gözlerinin altı mosmor. göz kenarları kırışık. yaşı baya var. bütün bu makyaj tekniklerini ihtiyaçtan öğrendiği o kadar belli ki. misal ben bu kadının önerdiği kapatıcıya güveniyorum. çünkü yüzü zaten çok lekeli, onun lekelerini kapattıysa demek ki ürün işe yarıyorr. ya da göz altı morluklarımı kapattı diyorsa, benimkileri de kapatır. çizgilerime bu az doldu diyorsa, o ürünü tercih ederdim. çünkü kadında kaz ayakları var. şunu şöyle sürerseniz elmacık kemiklerini çıkık gibi görünür diyor mesela. hiçbir zaman bu konularda kompleks yaptığına da denk gelmedim. aksine "en mor gözaltları bende kimse benimle yarışamaz" dediği videolarını hatırlıyorum. alp kavasoğlu gibi veya rıfat yüzüak gibi profesyonel makyözleri takip ediyorum teknik öğrettikleri için. ürün içeriklerini anlamak için sosyaleczacı'yı takip ediyorum. vs v"

18 aralık 2018 06:12 10 ocak 12:19

653. o gece cringelikte aleyna tilkiyi sollamış kadındır

11 aralık 2018 21:11

652. ne yazık ki watsons için yapmadığı boykotu çukur dizisine yapmıştır.

11 aralık 2018 15:35

651. son altın kelebek-çukur-sen anlat karadeniz ve instagram olaylarından sonra, kendisi yine bir dava rüzgarı estirmiştir.

buraları okuyorsa, aman diyeyim bakın ha! evinize her an kağıt gelebilir, siz de anne babanıza ne açıklayacağınızı bilemezsiniz diyor sebi bebi hanım.

tanım: saygıdeğer sebi bebi hanım efendinin, altın kelebek ödül töreninde yaşadığı sıkıntıları paylaştığı storyler gündemde. hatta onedio'da da yayımlanmış. kendisine burada saygı ve hürmetlerimi iletiyor, hukuki süreçler devam ederken sosyal medya hayatında başarılar diliyorum.

11 aralık 2018 14:55 11 aralık 2018 14:55

650. Ben bu kadını yıllar önce youtube da ilk gördüğümde ne kadar özgüvenli demiştim. Vloglarında filan girişkenliği, konuşma tarzı çok sağlam bir kişilik izlenimi uyandırmıştı ama nasıl bu hale geldi anlamadım. Yaşadığı olayda kesinlikle “o ne özgüven” denilecek bir şey yok bence müthiş özgüvensiz ve saçma davranışlar sergiledi. Rezil oldu valla üzgünüm onun adına, o yaşa gelip de böyle kişilik bunalımları yaşamak hoş olmasa gerek.

Tanım: ilk çıktığı zamanlar iyi bir duruşu olan youtuber

11 aralık 2018 14:11

649. Burada görünce merak ettim storylerde ne demiş ne söylemiş diye. Onedio sitesinde var, attığı storyler. Görünce gerçekten çok güldüm ya da cringe yaşadım bilemiyorum. Biz ilkokuldayken biriyle küstüğümüzde hemen yakın arkadaşlarımıza gidip ben onunla konuşmuyorum, sen de konuşma derdik tabi yaşlar 8-10 aralığında olunca bu hareket normal geliyordu ama bu yaşta bir insandan böyle bir tavır görmek beni çok şaşırttı. Bu yaş dediğim de sebi bebinin yaşı değil bu arada 20 yaşında bi vlogger da yapsa yine abes kaçardı bu durum çünkü çok çocukça. İzlenmek istemiyorlarmış madem bence siz de izlemeyin demek nedir yani. Bu insanlar oyuncu diye her anını kameraya alabilirsiniz diye bir gerekçe yok. Aynı şeyi kendi açısından düşünseydi bile yaptığı şeyin çok saçma olduğunu anlardı. Birisi elinde kamerayla gelip sebi bebinin haberi olmadan kendisini görüntüleseydi ve gerekçe olarak “siz vlogger değil misiniz, zaten her anınızı kameraya çekiyorsunuz, madem rahatsız oluyorsunuz o zaman youtuber olmayın, insanlar sizi izlemesin.” demek kadar mantıksız bir girişim olmuş yaptığı. Storylerinden birinde de “ulaş ulaş dediniz azcık gösterdim aşırı rahatsız oldu” diyor yahu bu gösterdim, çektim dediklerin insan. Cansız bir nesne değil ki kafana göre izin almadan görüntüleme hakkına sahip olasın. 

Sözün özü; görgü şart. 

11 aralık 2018 14:03