girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (657)
  • medya (49)

657. makyaj videolarını arada izlerdim ama takip etmiyordum düzenli olarak.

kızı inanılmaz sevimli. açtığı ayrı instagram hesabındaki fotoları özellikle elini çapraz yaptığı... sürecin ne kadar zorlu olduğu videosunu da izledim. herhangi bir şekilde annelikle/hamilelikle ya da bu süreçle alakam olmadığı halde gözlerim dolu doluydu izlerken. buraları okuyordur belki, mutluluklar dilerim.

umuyorum anne olmak isteyen herkes de birgün anne olur.

6 kasım 22:34

656. bana mı öyle geliyor yoksa eşi biraz keanu reeves'e mi benziyor ?. sanki çok az andırıyor :D

3 kasım 02:22 3 kasım 02:48

655. yaptığı makyajları hiç beğenmemekle beraber fikir almak için izlediğim oluyor. kırmızı ruja kırmızı simli far falan yapıyor. inanılmaz abartı makyajları. bence cidden her şeyin bi oluru var ya. kıyafette de böyledir adabı muaşeret. her yerini açmazsın. dekolte bir yerden verilir, makyajda da her yere vurgu yaparsan palyaçoya benzersin.

2 kasım 21:26


654. o değil de bence çocuğu tutuşuna biraz taktım. kafası boşta gibi geldi bana, tam kafaya destek olmak gerekmiyor mu bu kadar küçük çocukta ya? çocuğun kafası kolundan sarkıyor, boynu kopacak, az ensesine destek tut diye izledim videoyu. bebiş tatlı ama.

2 kasım 14:17

653. Youtube’a erken girmesi dışında hiçbir özelliği olmayan youtuber. Ayrıca çocuğu doğar doğmaz hatta daha doğmadan önce el kadar çocuktan para kazanmaya başlaması iticiliğinde son nokta olmuştur benim için.

1 kasım 22:58

652. Kucağında bebeğiyle makyaj yaptığı videoyu izlerken benim kolum ağrıdı, nasıl başarıyor tebrik edilesi.

1 kasım 22:32

651. Kucağında bebekle makyaj yapan Youtuberimiz. O çocuğun girdiği hallere gerçekten üzüldüm iki fotoğraf atacaksın diye bebeğin girdiği hallere gerek var mıydı gerçekten diye düşündürdü.

1 kasım 19:17


650. Makyaj aleminde makyajdan çok iyi anlamayan ama oturaklı ve sempatikliğiyle tutulan biri sanıyordum kendisini, watsons ile reklam yapmasını çok sevimsiz buldum. Zaten blogger vlogger diye anılan makyaj sanatçısı/uzmanı müsveddelerinin sözde oyleymislercesine bir markayı yağlamaları, aldıkları reklamlar, ürünler, yaptıkları çekilişler ve insanların üç beş parça servet değerindeki şeyler için de zavallı gibi takip koşuluyla onları takip edip bunlara katılıp bir gün bana da çıkar belki umutları çok kısır bir döngü. Genelleme yapıyorum çünkü evet genel durum bu. Unutulmamalı ki izlendikleri için biliniyorlar, insan insanı zengin de eder, rezil de eder ama hayret verici ki kendimizi düşünemez olduk, derdimiz olan üç ruj uğruna milleti zengin ve şöhret ettik, sonra da onları yargılıyoruz(gizlinot: Sevgiliye sen değiştin tribi atmak gibi bir şey lol), hayır ne bekliyorduk ki.. haketmeyen çok insan var, spesifik olarak sebi bebi değil bence hepsi öyle..

24 ekim 20:52 25 ekim 01:57

649. Sanırım az önce yabancı ikizini bulduğum türk youtuber. Göz yapılarını aşırı benzettim ben. Medya ekledim. Ben ilk gördüğümde sebile saçlarını mı boyattı görmeyeli çok güzel durmuş dedim hatta.

ilgili medya:
1
21 eylül 17:41 21 eylül 22:07

648. kendisini pek takip etmem ama oldukça sevimli olduğunu düşünüyorum, bebeği de inanılmaz tatlı, Allah bağışlasın (gizlinot: aklına kendi çocuğunun doğumu gelip gözleri dolan anne :()

17 eylül 23:11