sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (661)
 • medya (54)

661. o gece cringelikte aleyna tilkiyi sollamış kadındır

11 aralık 21:11

660. ne yazık ki watsons için yapmadığı boykotu çukur dizisine yapmıştır.

11 aralık 15:35

659. son altın kelebek-çukur-sen anlat karadeniz ve instagram olaylarından sonra, kendisi yine bir dava rüzgarı estirmiştir.

buraları okuyorsa, aman diyeyim bakın ha! evinize her an kağıt gelebilir, siz de anne babanıza ne açıklayacağınızı bilemezsiniz diyor sebi bebi hanım.

tanım: saygıdeğer sebi bebi hanım efendinin, altın kelebek ödül töreninde yaşadığı sıkıntıları paylaştığı storyler gündemde. hatta onedio'da da yayımlanmış. kendisine burada saygı ve hürmetlerimi iletiyor, hukuki süreçler devam ederken sosyal medya hayatında başarılar diliyorum.

11 aralık 14:55 11 aralık 14:55


658. Ben bu kadını yıllar önce youtube da ilk gördüğümde ne kadar özgüvenli demiştim. Vloglarında filan girişkenliği, konuşma tarzı çok sağlam bir kişilik izlenimi uyandırmıştı ama nasıl bu hale geldi anlamadım. Yaşadığı olayda kesinlikle “o ne özgüven” denilecek bir şey yok bence müthiş özgüvensiz ve saçma davranışlar sergiledi. Rezil oldu valla üzgünüm onun adına, o yaşa gelip de böyle kişilik bunalımları yaşamak hoş olmasa gerek.

Tanım: ilk çıktığı zamanlar iyi bir duruşu olan youtuber

11 aralık 14:11

657. Burada görünce merak ettim storylerde ne demiş ne söylemiş diye. Onedio sitesinde var, attığı storyler. Görünce gerçekten çok güldüm ya da cringe yaşadım bilemiyorum. Biz ilkokuldayken biriyle küstüğümüzde hemen yakın arkadaşlarımıza gidip ben onunla konuşmuyorum, sen de konuşma derdik tabi yaşlar 8-10 aralığında olunca bu hareket normal geliyordu ama bu yaşta bir insandan böyle bir tavır görmek beni çok şaşırttı. Bu yaş dediğim de sebi bebinin yaşı değil bu arada 20 yaşında bi vlogger da yapsa yine abes kaçardı bu durum çünkü çok çocukça. İzlenmek istemiyorlarmış madem bence siz de izlemeyin demek nedir yani. Bu insanlar oyuncu diye her anını kameraya alabilirsiniz diye bir gerekçe yok. Aynı şeyi kendi açısından düşünseydi bile yaptığı şeyin çok saçma olduğunu anlardı. Birisi elinde kamerayla gelip sebi bebinin haberi olmadan kendisini görüntüleseydi ve gerekçe olarak “siz vlogger değil misiniz, zaten her anınızı kameraya çekiyorsunuz, madem rahatsız oluyorsunuz o zaman youtuber olmayın, insanlar sizi izlemesin.” demek kadar mantıksız bir girişim olmuş yaptığı. Storylerinden birinde de “ulaş ulaş dediniz azcık gösterdim aşırı rahatsız oldu” diyor yahu bu gösterdim, çektim dediklerin insan. Cansız bir nesne değil ki kafana göre izin almadan görüntüleme hakkına sahip olasın. 

Sözün özü; görgü şart. 

11 aralık 14:03

656. Çukur dizisini biirr buçukkkk milyonluk takipçi kitlesine boykot ettirmek için yalvaran youtuber.

Bir kere de haksız olduğunuzu kabul edip yerinizi bilseniz keşke. Zaten canlı yayınlanan törende canlı yayın açmak nasıl bir işsizlik acaba?

Yalnız en komiği de çukur dizisinden hiç kimsenin, hedef gösterdiği kızın bile kendisini sallamaması. (gizlinot: Swh)

11 aralık 12:24

655. an itibariyle benim hafızamda 10 yaşındaki takipçilerine "çokor dozosono ozlomoyon" diye boykot çağırısında bulunan 40 yaş üstü youtuberımız olarak yer etmiştir. özellikle yaş belirttim ki belki günün birinde yaptığı şeyin kaç yaşa hitap eden bir davranış olduğunu farkına varır.

11 aralık 11:29


654. Şahika Koçarslanlı'ya bağlamış youtuber. hakikaten geleni geçeni çağırmışlar izlenimi yarattı altın kelebek. ben hala sözlükteki yazarlara işsiz demesini, ışık hızında takipçi kaybetmeye başlayınca özellikle buruşturduğu bir kağıt parçasına özür minvalinde bir açıklama karalamasını hatırlıyorum. ödül töreninde yaptıkları da tam kendisine yaraşır bir hareket olmuş, tebrik ediyorum

11 aralık 10:42 11 aralık 10:44

653. bu sadece sebibebi değil bu tipler her yerde. Sokakta yürüyorum yanımdan geçerken canlı yayın yapanlar, oturduğumuz mekanın fotoğrafını çekerken kadraja aldıkları insanlara aldırış etmeyenler bunlar her yerdeler. Ben çocuğumun parkta oynarken fotoğrafını/videosunu çekeceksem yanında başka bir çocuğu da kadraja almayayım diye dikkat ederim. Annesi gelip bana sen benim çocuğumun fotoğrafını çektin dese cevap veremem çünkü. Çevrede bir muhabbet geçiyor olabilir, sen özel konuşmaları kayda alıyor olabilirsin bu çok ayıp birşey. paparazzi misin sen, zaten canlı yayınlanıyor tvlerde olay. Ayrıca birileri sırf dizi oyuncusu oldukları için insanların 7/24 kamerasını telefonunu burunlarına yapıştırmasını hoş görecekler diye birşey yok, sen dizi oyuncususun tabi seni çekebilirim mantığı direkt taciz bence. bir de Davet edildiği evente ödül almaya gelmiş şahıslara sen kimsin demekle biraz komik duruma düşmüş. Ben kimim de beni çağırmışlar dememiş. sen kimsin (bkz: sedasayaning) uyumsuzluk yapma otur sessiz sessiz izle git.

her yerde her istediğimizi yapmaya hakkımız yok bunu bir kabullenelim. hele eğer bariz haksızsak çemkirme işlerine hiç girmeyelim. saygısızlık ayrı hakkını aramak ayrı

 ben şu saatten sonra birini izlemeyeceksem eğer, izleyeceğim varsa da bu bayağılığından dolayı sebibebiyi izlemem şahsen. durduk yere huzursuzluk çıkarıp bi de bunu paylaşmak ne bileyim ya.

11 aralık 10:39 11 aralık 16:04

652. hiç ama hiç yakıştıramadım. özünde iyi bir insan olduğu bence çok belli. ama bu davranış çok yanlış. youtuberlar yaptıkları şeyi iş olarak gördüğü için olsa gerek ellerinde telefonları veya video kameraları ile çekim yapmayı en doğal hakları olduğunu düşünüyor. kendimi çekiyorum, size ne demelerini de anlamıyorum. yapılan şey görgü kurallarına aykırı. ödül torenindesin, yok kendini çekiyorsun, sahneyi çekiyorsun, mır mır konuşuyorsun. çevrende oturan kişilerin rahatsız olması çok normal. bunun oyuncu olup olmamakla ne ilgisi var. arkanda oturan kişi farketmez, ters bir hareket yapar ya da sadece yanındakiyle paylaşacaği bir şey söyler, sen kameranla onu yakalarsın, sonra o laf ya da o hareket olay olur. böyle şöyleri gördük biliyoruz. ben olsam ben de huzursuz olurum. eminim o anda çeken o olmasaydı, o da huzursuz olabilirdi. insanlar benim şu kadar takipçim var diyerek kendilerinde büyük bir güç var diye düşünüyorlar. şimdi söylediği o lafın. benim en itici bulduğum laflardan olan ' sen benim kim olduğumu biliyor musun' lafından ne farkı var. şahsen birisi bu lafı söylediğinde 'kimsin sen ya' derim.

11 aralık 10:12 11 aralık 10:57