yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (675)
  • medya (53)

  675. kendisi hakkında pek bilgim yoktu. bu sene revolution'la yaptığı işbirliği ile çıkan muazzam paletlerle tanıdım. gerçekten paletler müthişti. hele yurtdışında da satılması gerçekten mutlu etmişti. takip ettiğim italyan youtuberlar bile bayıldı. sonra çıkardığı fırça ve süngeri kullandım. gerçek kıl fırça ve gerçekten fiyatına göre uygun, ömürlük ürünler.... ama birkaç kez sosyal medyada görünce aynı kişi mi diye çok kez düşündüm. kimseyi küçümsemek istemesem de üstteki süslüye katılıyorum. adeta bir pazarcı, sosyal medyası adeta bir milyoncu... trendyol olmasa eylem yapıp "açız" diye bağıracak insan kafilesinin başını çekiyor gibi geldi. elbet sosyal medyadan kazansınlar, bu artık bir iş zaten bunu kabul etmek zorundayız ama influence etme durumu bence bu olamaz ! Birde her anını her çekmeceyi detaylı çekmek biraz hastalıklı bir durum. takip ettiğim çoğu yabancı influencer bile bizen çok mahreme önem veriyor. ne yazık ki sosyal medya ünlüsü yerine girişimci veya gerçekten güzellik gurusu olarak öne çıksa bunun çok daha ekmeğini yer.

  25 mayıs 13:32

  674. influencer? Ben takiplemiyorum belki faydali biridir takipcileri icin bilemiyorum fakat, birkac gundur onume dusuyor story'leri.. bir supurge robot almis gunlerdir bikmadan usanmadan reklamini yapiyor, yapsin o isten para kazaniyordur ona da ok de bugun robotun uzerine seker ve kolonya koymus bayram muhabbeti yapiyor bu gor gu suz luk ve avamlik.. takip etmeyin bu insanlari size gorgusuzlugunu gostermekten baska bir sey katmaz. Avamligin bu kadar kabul gormesine cok uzuluyorum. 

  24 mayıs 21:33

  673. sahiplendiği hayvan konusunda gönlümü kazanmış kişi.

  bir çok insan için çirkin, evde beslenmez, fazla büyük görülen bir sokak köpeğini sahiplenmiş ve evinde bakıyor. çoğu kişi böyle bir köpek sahiplense bile bahçede bakıyorlar.

  bildiğiniz sokak köpeği ama, asla yarı cins, minnoş(!), ufak tefek bir sokak köpeği değil, sokakta yürürken başınızı çevirdiğinizde görebileceğiniz o köpeklerden.

  tüm bu youtube ünlüleri arasında hayvan sevgisine tek inandığım kişi oluyor kendisi.

  öyle story de aciz bir hayvanı paylaşıp "hadi ona yuva bulalım" dedikten 1 hafta sonra son derece cins ve pahalı bir hayvan sahiplenmediği(!) için takdir ediyorum kendisini. buradan da sevgilerimi yolluyorum.

  ilgili medya:
  1
  2 mayıs 19:40 2 mayıs 21:12


  672. Kendisini takip etmiyorum, yılda belki bir kaç kez videosunu açıp izlemisimdir. Arada storylerine bakıyorum. Belli ki insanların güvenini kazanmış, mutlu bir ailesi ve istediği gibi yürüyen işi var. Benim merak ettiğim tek şey -haddim olmayarak- ; şu insanları psikolog mu sosyolog mu diye kandıran televizyonlara çıkan, fahiş fiyatlarla insanlara randevu verip hizmet sunan iki diplomam var diyerek ingilizce diplomayı insanlara kakalayan sahtekar bir insan ile nasıl arkadaşlık kurabiliyor. Ben şahsen böyle bir isimde aynı ortamda görülmek bile istemem. Dürüstlük güvenirlilik önemli değil mi sebile hanım için pek anlamıyorum. Bahsettiğim malum şahıs ismini falan değiştirmiş sosyal medyada, belli ki çoluğu çocuğu büyüyünce karşısına o eski adı çıkmasın diye falan. Bi de ekşi sözlükte falan entry sildiriyor ahahaha.

  Sebile hanım burayı okuyor musunuz bilmiyorum ama eğer okursanız o sahtekar ile bence daha fazla gözükmeyin, çok güvenilmez duruyorsunuz siz de onunla.

  15 ocak 10:18 15 ocak 10:19

  671. trendyold'dan link paylaşmaya geri dönmüş olan influencer. sorunu nasıl çözdüler bilmiyorum çünkü en son "ben bu ürünü bilmemne çarşısında şu kadara almıştım" şeklinde trendyolla dalga geçiyordu. ama şöyle bişey var görkem'in süngerleri trendyolda satılmaya başlanmıştı. sebi de muhtemelen 1-2 haftaya satışa çıkarabilir. çünkü trendyol paylaşmaktan rahatsız olduğunu falan söylemişti ve üstte dediğim gibi fiyat politikasıyla dalga geçmişti. enteresan

  30 aralık 2019 01:30

  670. Revolution'ın iş birliği paletlerini seviyorum. Sophx paletini 1 yıl falan aralıksız kullanmışımdır, bundaki bir sebep ise sophxin bir sürü tutorial çekip renkleri nasıl kullanacağımıza dair fikir vermeseydi. Night 2 night paletini aldım sebilenin ama nasıl kullanacağıma dair kafam karıştı. Parti yaptı, soflyı çıkardı ve resmen unutuverdi o güzelim paletleri. iki tane igtvde dandik tutoriallar çekti. Sonra revolution dosyası kapandı resmen.

  21 aralık 2019 15:10

  669. Yeni makyaj markası so fly’a ait Ürünler satışa sunulmuş bugün. Kim ne derse desin 2019 sebile’nin yılı oldu. Birilerinin yüzü gülsün bari (gizlinot: (‘:)

  17 aralık 2019 18:45


  668. bundan iki sene önce falan videolarını ara ara izlerdim sonra ilgimi çekmemeye başlayınca bırakmıştım. az önce paletini tanıttığı igtv videosuna denk gelince merak edip bir bakayım dedim de estetikle dolguyla falan inanılmaz değişmiş ya. konuşmasının iki sene önceki haliyle alakası yok dudakları, yüzündeki gerginlik falan o kadar değiştirmiş ki konuşmasını şaşırdım cidden.

  edit: düzeltme

  27 kasım 2019 22:48 27 kasım 2019 23:00

  667. revolution x sebile koleksiyonuyla iki far paleti (gizlinot: night 2 night ve day 2 day) ve üç likit mat ruj (gizlinot: get noticed, reburn, venüs kiss) çıkarmış youtuber.

  ekleme: paletler yüz liradan seksen liraya, rujlar kırk liaradan otuz liraya indirilmiş şekilde internet sitesinde bulunuyor. ben almadım ama alacak olsaydım venüs kiss, reburn ve night 2 night paleti alırdım çünkü çoğu ışıltılı renkler geri kalanı dağıtma karıştırma renkleri.

  day 2 day palet ise 3 ışıltılı 15 mat renkten oluşuyor bilginize.

  21 kasım 2019 21:14 21 kasım 2019 21:22

  666. hiçbir kadının başına gelen olayla ilgilenmeyip özellikle watsons olayında zerre sesini çıkarmayıp sadece parasına bakan bir insandır sebi bebi. kendi başınıza bir şey gelince girl power başkasının başına gelince "ama markanın ne suçu var ki..." diye dünyalar saçması açıklamalar yapın. hadi canım ya hadi. yemezler. markasından çöp almam. ne markası ayrıca ya? sen kimsin ki?

  adettendir tanım: vasıfsızlar ordusunun bir ferdi.

  14 kasım 2019 19:33