yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Tanım: 150 bini aşkın takipçiye sahip instablogger. Ayrıca bir youtuber.

   Bu kadını sadece bir kelimeyle tanımlamak istesem “ölücü” derdim tabii. İndirim, uygun fiyat ayağına acayip bir alışveriş bağımlısı ve tüketim çılgını olduğunu düşünüyorum. Bir şeyin 5₺’den az olması sorgulamadan almasına yetiyor. 5-9₺ arası ise üç saniye falan düşünüyordur büyük ihtimalle. Instagram keşfette sürekli tepede 2.99, 4.99 diye kırmızı etiketlerle paylaştığı, kaydırdığınızda istisnasız “uygun fiyatlı alışverişim” isimli videolarından birini eklediği postları bitmek bilmiyor. Tek çözüm engellemek. 

  Edit: ukte veren yazarımız hesabını kapatmış ve ben konu dışında başlık açmayı bilmiyorum...

  25 mart 2019 22:33 25 mart 2019 22:35

  2. kırmızı etikete dayanamayan instabloggerı. indirim görünce almadan duramıyor. bazı insanların biriktirme rahatsızlıkları olur ya bu da onun gibi bir şey. alışveriş hastalığı bu olsa gerek. eminim aldıklarını sadece bir kez giyiyordur. çünkü 3-5 liraya binlerce parça alıyor. dolabını düşünemiyorum. uygun fiyatlı olup iyi durmayan da binlerce parçası var. kıyafet bağırıyor zaten ben çok kötüyüm alma beni diye. ama yok. leş avcısı gibi. bazı elbiselerinin önce fotoğrafını sonra videosunu sonra aynı elbisenin fotoğrafını bir kez daha yayınlıyor. tekrar tekrar reklam yapmanın ne manası var. sıkıcı. bütün vaktini outletlere ve indirim günlerine harcadığını düşünüyorum. başta biraz sevimli gelse de bu olay sarpa sardı. hep ucuz öneriler yerine biraz da zevkli parçalar önerse iyi olacak.

  indirimlerden kafası yanmış olacak ki içerik üretemiyor. market atıştırmalıklarına sarmış. yeni yeni şeyler deniyor. bime giden 2 ergen bundan daha izlenebilir.

  11 nisan 2019 23:53 14 ekim 2019 20:06

  3. Az önce instagramda gezerken yine karşıma çıkan insta blogger ve youtuber. Her şeyi bu kadar ucuza alması ve insanın gözüne sokması sinirlerimi bozuyor. Evet çoğumuz indirimden alışveriş yapmayı severiz ama bu şahıstaki abartı. Özellikle kozmetik olayında. 1 liraya ruj birkaç liraya kapatıcı falan. 1 liralık rujun acaba skt si ne zamandı? Acaba rengi gerçekten güzel mi? Acaba kaç kişi açıp denedi de sonra kapatıldı? Sormadan sorgulamadan alıyor da alıyor. Ucuz diye her kozmetiği yüzüne sürmeye devam ederse yakında cildi çok kötü olur.

  13 nisan 2019 09:27


  4. İnanılmaz tüketiyor. Sadece tüketmek için yaşıyor. Bütün indirimleri kovalayıp ihtiyacı olmayan ürünleri alıyor. Sorun tam olarak alırken başka insanları tüketime itmesi bence. Aynı şehirde yaşıyoruz kendisiyle. Pazardan 3-5 liralık kıyafet alıp video çekiyor. Hayır anlamadığım nokta şu;her ilçede semt pazarları vardır. Her pazarda ucuz standlar olur. Bunun içerik değeri olduğunu düşünmüyorum. İçeriklerini beğenmiyorum. Youtube işini beceremiyor. Diksiyonu çok kötü. Yaptığı makyajları başarılı bulmuyorum. İnstagram hesabından indirim paylaşmaya devam etmeli bence çünkü indirim haberlerini iyi sunuyor. Bir paylaşımına denk geldiğimde artık alma demek istiyorum.

  13 kasım 2019 02:21

  5. Baya tatlı ve samimi bir kız ama ucuz diye cidden çok zevksiz ve gereksiz ürünler alıyor. İndirimleri Takip edip paylaşma konusunda başarılı. YouTube içerikleri sıkıcı maalesef

  13 kasım 2019 07:28

  6. Bir milyoncu youtuber.

  19 aralık 2019 02:49

  7. ucuz diye sürekli çer-çöp satın alan bunlara da video çekip YouTube a koyan hanım kız. 

  Bi insan bu kadar para harcayıp Nasıl bu kadar rüküş olur sorusunun cevabıdır ayrıca. Hani aldığı şeyler hep ucuz olmasına ucuz ama o kadar çok ve sık alıyor ki baya para dökmüş oluyor günün sonunda. Baktım şimdi 220 bin takipçisi var yav. İnsan hayret ediyor. Bim Migros gezip 220 bin İnsan toplamış 15 liraya pantolon almış falan ne bileyim ya aman. 

  Bugün de başkasının para yönetememesine üzüldük.

  21 aralık 2019 19:39


  8. Keşfetime sürekli indirim konulu postlarla düşen youtuber. Arada denk gelince bakıyorum sürekli alışveriş yapıyor yarınlar yokmuşcasına. Güzel olup olmaması zerre umrumda değilmiş de sırf indirim var diye almak zorundaymış gibi. Pembe yiyecekler yediği bir video yayınlamış bugün, kendisi de pembiş pembiş giyinmiş. Gerek var mıydı gerçekten konu bulamadıysan video çekmeyiver yani, sırf izlenmek için böyle saçmalıklar yapmak mantıklı bir şey mi?

  2 şubat 2020 01:13

  9. Bu kızın adını ne zaman görsem aklıma ne alırsan bi milyoncular geliyor

  2 şubat 2020 23:04