girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

12. himym a ayılır bayılırsın biri çıkar "oo himym ne ki sen asıl friends'i izle bayılacaksın" der gider friends izlersin müptelası olursun. açar açar bölümlerini izlersin. tekrar tekrar başa sararsın falan. sonra "oo friends ne ki sen asıl seinfeld izle bayılacaksın dediler "bana seinfeld övmeyin izlemem gerçekten friends'den güzel olsa da hiçbir diziyi friends'den daha çok sevmeyi kabul edemem ya seinfeld'i daha çok seversem friedns'ciğime ihanet etmiş olurum en iyisi izlememek" dedim dedim durdum izlemeyi bu sebepten yıllardır erteledim ve dayanamayıp başladım. henüz 6 bölüm izledim ama baaaa yyıııl dıııım off allahım joey chandler size ihanet etmiş gibi hissediyorum kendimi affedin beni bebeklerim inş sizden çok sevmem bu diziyi :S :S

23 mayıs 16:24

11. 5. sezonun sonlarına yaklaştım. bitmesini hiç istemediğimden birer ikişer bölümler halinde izliyorum. karakterlerin her biri ayrı bir dünya (gizlinot: swh) ama geçenlerde elaine karakterini canlandıran oyuncunun (gizlinot: Julia Louis-Dreyfus) meme kanserine yakalandığını öğrendim. son durumunu bilmiyorum ama inşallah iyileşir ve eski sağlığına kavuşur.

burada spoiler var: (gizlinot: hangi bölümdü hatırlamıyorum ama bahsettiğim bölümde avm otoparkında arabalarını bulmakla uğraşıyorlardı ve bütün bölüm otoparkta geçmişti. böyle sıradan bir durumla izleyenleri kahkahaya boğabilen bir seinfeld vardır herhalde)

17 şubat 14:11

10. beni bu kadar güldüren bir dizi daha çıkmadı. bazen kramer'ın kapıdan girişi bile yetiyor. george'un gülmekten altıma işeten maceraları ve beden dili.. george ve kramer diziden çıkan efsane karakterlerdir.

17 şubat 13:30


9. o bi dünya güzeli. sadece 20 dk.lık konsantrasyon yeterli ve kaymağı it's abt nothing.

hayatımın dzisidir.

Jerry seinfeld'in ted nancy adında yazdığı çeşitli kurumları işleten mektupları okunmalıdır.

26 eylül 2016 02:47

8. çok çok çok sevdiğim dizi. karakterlerden hangisi daha çok seviyorum karar veremiyorum. en itici tip olan constanza'ya da bayılıyorum, kramer'a da. uzun dizilerden artık nefret eden biri olarak özellikle 20 dk'lık süresi ve her bölümün kendi içinde bağımsız olmasıyla daha da bir seviyorum.

26 mayıs 2016 11:26

7. tek kelime ile efsanedir.

(gizlinot: daha da eyyorlayamam) (:

25 mayıs 2016 16:17

6. friends'den daha fazla seviyorum diyemeyeceğim ama kesinlikle daha fazla kahkaha attıran bir dizi. (bkz: tek başınayken kahkahalarla gülmek)

25 mayıs 2016 16:08


5. insanların hiçbir zaman ruh eşlerini bulup mutlu sona kavuşma geyiğini yaşamadığı dizi. kimsenin kariyeri zamanla ilerlemez, ekonomik durumu değişmez, aşk hayatı bir yerlere gelmez. kendi hayatımdan hallicedir onların hayatı, aynı küçük çevrede dönüp dururlar işte.

bazen elemanlar hala new york'un bir yerinde aynı dairelerde yaşıyor, aynı geyikleri çevirmeye devam ediyor gibi hayal ediyorum. yaşları da değişmiyor, onlar hep otuzlarındalar, hasta olmuyorlar, sevdikleri insanların başına kötü şeyler gelmiyor, sonsuza dek vasat bir yuvarlanma huzuruyla yaşıyorlar.

7 şubat 2016 02:55

4. her şeyden çok sevdiğim, dönüp dönüp baştan seyrettiğim dizi.

kabul edin, aslında hepimiz birer george'uz, hayat da hep kramer'lara güzel. bu ikisi arasındaki dengeyi sağlayan, nispeten akıl sağlığı yerindeki şahıslar elaine ve jerry ise aynı kişinin kadın ve erkek halleri(gizlinot: bence)

2 şubat 2016 00:57

3. friends'i de sollayıp gelmiş geçmiş en iyi sitcom kategorisinde tahtı kapan dizidir fikrimce. kaliteli espriye acıktığım zamanlarda hemen 1 bölüm seinfeld patlatırım.

21 ocak 2016 22:21