sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  16. kendisinin 2016 yılındaki röportajında, ameliyatlarını annesinden aldığı harçlıkları biriktirerek yaptırdığını söylemişti. ameliyattan hemen sonra da babasının geldiğini söylemişti.internette arayınca da çıkıyor. son röportajını okuyunca şaşırdım. futbolcu sevgilim yaptırdı ameliyatımı demiş. cinsel işçilik yaptım demiş. bu röportajı neredeyse tamamen 2016' daki röportajıyla çelişiyor. annenden aldığın harçlıklar az olmasa o ameliyat parasını biriktiremezsin. e paran varsa cinsel işçilik falan neden, çünkü olayı orada biraz dramatize etmişsin. hangi röportaj doğru hangisi yanlış.

  12 temmuz 22:49

  15. hiç tanımam kendisini ama epey takipçisi olan biriymiş. meşhur, trans kadın ve seks işçiliği yaptığını açıklamış. samimi midir bilemem ama türkiye için cesur hareketler.

  (link: http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/onur-haftasinda-selin-cigerciyle-kadin-kadina-kendimi-bildim-bileli-yanlis-bedendeyim-41259032 ayşe arman röportaj)

  (link: http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/arafta-kalmadim-kadin-oldum-ve-herkesin-agzini-kapattim-41261158 röportaj devamı)

  12 temmuz 19:57

  14. bir senedir falan takip ediyorum, başlarda "tok tutuyor kızlar hiç acıktırmıyor yemek yemiyorum" diye ne idüğü belirsiz vitamin kokteylleri içiyordu ve tabi ki reklamını yapıyordu, sonra mide botoksu oldu, üstüne yağ aldırdı, şimdi brezilya cevizi diye bişey içiyor o da tok tutuyor yedirmiyormuş güya... ama görsele bakıyorum en az 75 okka, ayaklar kollar bile bazlama gibi şişman şişman olmuş... nasıl yiyorsa artık hiçbir şekilde kilo veremez hale gelmiş anladığım kadarıyla.

  11 temmuz 23:00

  13. Zayiflamak icin ameliyat olan ve ustune hergun zayiflama caylari reklami yapan fakat tam olarak neresinden zayifladigini anlayamadigim kadindir. 

  11 temmuz 07:21

  12. Gerçek kürk giyen iyilik perisi

  13 mart 18:36

  11. Dürüst, kimseyi kırmamaya çalışan, nazik ve sadece mutlu olmak isteyen bir insan görünümü verdiği için kendisini cidden çok severek takip etmekteyim. Ama tek bir yönü var ki sayabileceğim bütün diğer artılarını yok edip insanı çileden çıkarıyor. Gerçekten çok cahil konuşması. Yani hiç yol yordam görmemiş, herhangi bir bilinç kazanma şansı olmamış insan cahilce konuşabilir ama bu kadın konuşamaz. Kendisini kadın olarak görmeyenlerin yaptığı saygısız yorumlara kırılırken (ki onların da kesinlikle öyle şeyler yazmaya hakkı yok) kendisi sürekli "kadın dediğin balık etli olur, makbul kadın bedeni budur, ne öyle sıska sıska" derken belki de zayıf insanları üzüyor olabilir? Ağzında sürekli "kadın dediğin şöyle olur böyle olur" muhabbeti. Bunları şaka olarak söylediğini düşündüğüm için üzerinde durmadım ama dün silikon ve büyük göğüs konusunda konuşurken defalarca "erkekler öyle çok büyük silikon yaptıranları evleneceği kadın olarak görmüyorlar, hanım hanımcık olsun az makyaj yapsın istiyorlar bakın mesela ben az yapıyorum, öyle çok dekolteli falan onlara ciddi gözle bakmıyorlar" dedi. Ablacım türkiyede ki hatta dünyadaki erkeklerin tamamına yakını da seni naparsan yap evleneceği kadın olarak görmüyor ve görmeyecek, sen hayatını o kişilere göre mi yaşıyorsun? Ya da o kişilerin senle evlenmek istememesi seni üzüyor mu? Nasıl bir trans kadın başka kadınlara erkeklere nasıl yaranabiliriz de bize nikah kıyarlar diye salık verir? Vereni çok gördüm de nasıl yaptıklarını anlamıyorum. Bu arada bize verdiği tavsiyeleri kendisi uygulayarak bulduğu müstakbel eşi de gökhan çıra. Ne bileyim bana garip geliyor. Bence böyle yapmamalı.

  9 kasım 2018 17:05 9 kasım 2018 17:07

  10. sürekli sahte ürünler satan instagam butiklerinin reklamını yaptığı için ve büyük ihtimalle sevgilisine zorla giydirip ikiz gibi ürünleri fotoğrafladıkları için bana samimiyetsiz gelmeye başladı.

  herkes gibi sinem ve intizarın birlikteliğine yorum yapmaktan çekinmemiş, kendisi de bir trans birey olmasına rağmen homofobik yorumlar yapmış. komik.

  25 temmuz 2018 21:12

  9. Kendisini takip etmesemde instagramındaki (link: https://instagram.com/p/BircFdxgNoC/ Bu) videosuyla beni gülmekten yerlere yatıran kişi.

  13 mayıs 2018 00:43

  8. az önceki snapinde ''aldığı'' köpeğe çoook havalı kiiiiz diyip beni deli etmiştir. köpek bu çanta ayakkabı gibi değil ki havalı olsun herkesin kendi kararı ancak sokakta bu kadar sahiplenmeyi bekleyen hayvan varken sırf havalı bir cins olsun diye ne bileyim...

  11 eylül 2017 21:13

  7. ülkemizde trans olup saygı görmenin de ilk koşulu maalesef para. eğer fakir bir ailenin çocuğu olsaydı, şimdi işsiz, itilen kakılan, her gün tacize uğrayan ve belki de tecavüz edilmiş biri olarak travmalarla büyüyecekken, şimdilerde chanel, prada takılıyor. zengin bir iş adamının çocuğu olarak dünyaya gelmesi güzel elbette ki, bu süreci "bir nebze" sancısız atlatması keza. gözümüz yok, allah daha çok versin. fakat bu durumdaki insanları düşünerek, teröre karşı yaptığı söylemlere ek olarak lgbt haklarına vb. karşı da aynı hassasiyeti sağlayacak paylaşımlar yapabilir ve söylemlerde bulunabilir. fakat öyle meşgul ki, topluma kendini kadın olarak kabul ettirme ile, işin hiçbir felsefi boyutuna kaçmıyor. üstteki girdide, aynı durumdaki bir arkadaşa yardımcı olmadığından bahsedilmiş, şaşırdım. çizmeye çalıştığı imaj tam aksine "delikanlı, dobra kadın", "yardımsever kadın" çünkü. sadece imaj heralde. neyse.

  çerez niteliğinde takip edilebilir. art niyetli bir insan olduğunu da düşünmüyorum esasen. fakat ben takip edilecek bir sürü boş beleş hesap varken, kerimcan durmaz veya selin ciğerci'ye sıra gelmez heralde diye düşünüyorum kendi adıma.

  14 temmuz 2017 21:34 14 temmuz 2017 21:38