yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

  20. 'Çernobil olayı mi ne olmuş, Rize'ye Neslicanin cenazesine gidince öğrendim.' Diyen fenomen.

  Fenomenimiz.

  26 eylül 09:04

  19. Olayın reklam olmadığını var sayarak yorum yapacağım, selin hanım gayet haklı olayda. Eğer ki reklam değilse, videoyu zaten başkası çekiyor orada o da diyor ki ha çekiyor musunuz merhaba bu kadın böyle böyle diye. Karşısındaki kadın selinin kocasına sürekli mesaj atmış, cevap alamadığı halde atmaya devam ediyo, seline laf etmiş ve hoş çocuksun yazık etme kendine gibisinden şeyler yazmış, gittikleri her mekânda bunları takip etmiş, selin ve eşinin arkadaşının düğününe gitmiş ama düğün sahipleri tanımıyor? Dediğim gibi olay gerçekse karşıdaki kadın takıntılı ve manyak ve bu yapılanlar az bile.

  Insanlar kendine biraz çeki düzen vermeli, şansını denedin diyelim cevap alamıyorsun takip etmek nedir? Olay sapıklık boyutuna çıkmış yani.

  Ha eğer reklamsa da ne diyelim amacına ulaşmış, ama bana pek öyle gelmedi susluler bilemeyecegim :)

  25 eylül 19:46

  18. bana karşılıklı win win olayı gibi geldi. mekan dolu diyorlar ama boş. herkes video çekti diyor nette tek bir acıdan bir video dolaşıyor .reklam kokan hareketler. o videoların öncesinde ve sonrasında da bir suru reklam stroy var.zaten twitter da gündem olmuş. kim sosyal medyada mesaj attı diye boyle ortalığı yıkar sanki yatak odasında yakaladı. kocamızı elimizde tutalım diye niye boyle çirkef şeyler yapmak normalmiş gibi destekleyen yorumlar yapılır o da ayrı konu. sosyal medyada mesaj atan biri ile beni aldatacak insan da bi zahmet eşim olmasın

  25 eylül 14:04

  17. sevgilisine dm yoluyla sarkan kadını, videolarla ifşa eden kişi.

  dün zibilyon tane story atmış. çoğu da bu kadınla alakalı. daha sonradan kadının sevgilisine attığı mesajlarıda yayınladı.

  yani böyle birşey yapması bence de müstahak ama kadının zaten tanınmak gibi bir niyeti varsa. amacına ulaştı. zira utanan biri olsaydı en azından hesabını gizlerdi.

  25 eylül 11:09

  16. İyi kalpli, duruşu olan birisi gibi duruyor, kerimcan, danla biliç türevleri saçma infuelencerlerin(!) aksine. Show bulanlar da olabilir tabii şahsi görüşüm:d  

  25 eylül 00:12

  15. kendisinin 2016 yılındaki röportajında, ameliyatlarını annesinden aldığı harçlıkları biriktirerek yaptırdığını söylemişti. ameliyattan hemen sonra da babasının geldiğini söylemişti.internette arayınca da çıkıyor. son röportajını okuyunca şaşırdım. futbolcu sevgilim yaptırdı ameliyatımı demiş. cinsel işçilik yaptım demiş. bu röportajı neredeyse tamamen 2016' daki röportajıyla çelişiyor. annenden aldığın harçlıklar az olmasa o ameliyat parasını biriktiremezsin. e paran varsa cinsel işçilik falan neden, çünkü olayı orada biraz dramatize etmişsin. hangi röportaj doğru hangisi yanlış.

  12 temmuz 22:49

  14. hiç tanımam kendisini ama epey takipçisi olan biriymiş. meşhur, trans kadın ve seks işçiliği yaptığını açıklamış. samimi midir bilemem ama türkiye için cesur hareketler.

  (link: http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/onur-haftasinda-selin-cigerciyle-kadin-kadina-kendimi-bildim-bileli-yanlis-bedendeyim-41259032 ayşe arman röportaj)

  (link: http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/arafta-kalmadim-kadin-oldum-ve-herkesin-agzini-kapattim-41261158 röportaj devamı)

  12 temmuz 19:57

  13. Zayiflamak icin ameliyat olan ve ustune hergun zayiflama caylari reklami yapan fakat tam olarak neresinden zayifladigini anlayamadigim kadindir. 

  11 temmuz 07:21

  12. Gerçek kürk giyen iyilik perisi

  13 mart 18:36

  11. Dürüst, kimseyi kırmamaya çalışan, nazik ve sadece mutlu olmak isteyen bir insan görünümü verdiği için kendisini cidden çok severek takip etmekteyim. Ama tek bir yönü var ki sayabileceğim bütün diğer artılarını yok edip insanı çileden çıkarıyor. Gerçekten çok cahil konuşması. Yani hiç yol yordam görmemiş, herhangi bir bilinç kazanma şansı olmamış insan cahilce konuşabilir ama bu kadın konuşamaz. Kendisini kadın olarak görmeyenlerin yaptığı saygısız yorumlara kırılırken (ki onların da kesinlikle öyle şeyler yazmaya hakkı yok) kendisi sürekli "kadın dediğin balık etli olur, makbul kadın bedeni budur, ne öyle sıska sıska" derken belki de zayıf insanları üzüyor olabilir? Ağzında sürekli "kadın dediğin şöyle olur böyle olur" muhabbeti. Bunları şaka olarak söylediğini düşündüğüm için üzerinde durmadım ama dün silikon ve büyük göğüs konusunda konuşurken defalarca "erkekler öyle çok büyük silikon yaptıranları evleneceği kadın olarak görmüyorlar, hanım hanımcık olsun az makyaj yapsın istiyorlar bakın mesela ben az yapıyorum, öyle çok dekolteli falan onlara ciddi gözle bakmıyorlar" dedi. Ablacım türkiyede ki hatta dünyadaki erkeklerin tamamına yakını da seni naparsan yap evleneceği kadın olarak görmüyor ve görmeyecek, sen hayatını o kişilere göre mi yaşıyorsun? Ya da o kişilerin senle evlenmek istememesi seni üzüyor mu? Nasıl bir trans kadın başka kadınlara erkeklere nasıl yaranabiliriz de bize nikah kıyarlar diye salık verir? Vereni çok gördüm de nasıl yaptıklarını anlamıyorum. Bu arada bize verdiği tavsiyeleri kendisi uygulayarak bulduğu müstakbel eşi de gökhan çıra. Ne bileyim bana garip geliyor. Bence böyle yapmamalı.

  9 kasım 2018 17:05 9 kasım 2018 17:07